Джерело: Nattawit/Adobe

The Японський спортивний гігант Mizuno запустив свою першу лінію незамінних токенів (NFT) – став останнім титаном спортивного одягу, який вийшов на поле.

В Прес-реліз Mizunoкомпанія пояснила, що випустила три набори токенів – по одному для кожного виду спорту, на якому вона спеціалізується. NFT були випущений на платформі OpenSeaде вони будуть продані на аукціоні в мережі Ethereum.

Компанія є одним із найбільших у світі виробників гі для дзюдо. Вона постачає спортивний одяг для національних команд з дзюдо в Японії, США, Бразилії та Франції.

Фірма пояснила, що доручила цифровому художнику на ім’я Рьокке Дроу створити художні твори, які відображають зображення кількох чемпіонів Японії з дзюдо. Серед них чемпіони серед чоловіків Наохіса Такафудзі та Хіфумі Абе та золота медалістка Олімпійських ігор у Токіо у категорії 78 кг серед жінок Наорі Хамада.

Твір цифрового мистецтва, що зображує кількох японських професійних практикуючих дзюдо.
Ілюстрація для однієї з NFT від Mizuno на тему дзюдо. (Джерело: Mizuno)

Ryokke Draw раніше співпрацював із такими фірмами, як ESPN, над цифровим мистецтвом, пов’язаним із змішаними бойовими мистецтвами (ММА).

За межами світу бойових мистецтв Mizuno в основному відомий як виробник взуття для бігу та футболу. Компанія є одним із головних спонсорів Осакського марафону, гонки World Athletics Gold Label та однієї з найважливіших спортивних подій Японії.

NFT компанії на тему бігу включають сім унікальних пам’ятних кросівок Mizuno Wave Rebellion Pro на тему Osaka Marathon – по одному в кожному кольорі веселки. Кожен NFT можна обміняти на «справжнє взуття такого ж дизайну».

Компанія написала, що «справжнє» взуття буде «єдиним» у своєму роді «у світі».

Фірма також випустила три замінні футбольні бутси NFT у своїй лінійці Mizuno Alpha.

Більше, ніж Mizuno: розширення для японських гравців NFT

Мізуно зазначив, що предмети будуть продані на аукціоні OpenSea, а ставки закриються опівночі за японським стандартним часом 31 березня. Торги відкриються о ефіріум (ETH) 0,5 для предметів для бігу та загорнутого ефіру (WETH) 0,3 для ілюстрації для дзюдо та футбольного одягу.

Уряд Японії виділив NFT як двигун зростання – і спробував сприяти зростанню сектора шляхом створення спеціальної цільової групи на міністерському рівні.

Уряд також намагався сприяти бізнесу, пов’язаному з NFT вручення нагород NFT органам місцевого самоврядування.