Джерело: AdobeStock / LIGHTFIELD STUDIOS

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Новини усиновлення

  • Швейцарська готельна компанія в Лугано Габбані оприлюднив новий проект, який поєднує практики сталого використання енергії з майнінгом криптовалют і спрямований на використання надлишкової енергії з харчових потужностей Габбані для найсучаснішого Bitcoin система майнінгу. Відповідно до У прес-релізі Габбані також представляє «Banettone», продукт, розроблений для підтримки Plan ₿, спільної ініціативи між містом Лугано та Прив’язати щоб прискорити використання та використовувати біткойн-технологію як основу для трансформації фінансової інфраструктури міста. ACMEа швейцарський Компанія, що спеціалізується на майнінгу біткойнів і відновлюваних джерелах енергії, внесла свій внесок у ініціативу та надала Gabbani SA найсучасніше рішення під ключ.

Інвестиційні новини

  • Спіральзаснована на децентралізованій біржі ордерів Ін’єктивний, сьогодні запустили Pre-Launch Futures, таким чином “демократизуючи доступ до довгоочікуваних активів”, йдеться в прес-релізі. Це дозволить децентралізовану торгівлю популярними майбутніми токенами до їх офіційного запуску або розміщення на публічній біржі криптовалют. Буде представлений перший ринок ф’ючерсів перед запуском, доступний на Helix Селестія (TIA), який, як припускають, випустить свій токен на основних біржах протягом найближчих тижнів.
  • Традиційна кредитна спілка з федеральним регулюванням Кредитна спілка WeStreet оголосив, що його Криптопортал для користувачів, які можуть купувати, продавати та зберігати свою цифрову валюту, тепер доступна для громадськості після того, як вона була запущена в серпні як ексклюзивна функція лише для учасників. Відповідно до Згідно з прес-релізом, на платформі доступні для покупки різноманітні найпопулярніші монети, що мають великий тираж, у тому числі біткойн, біткойн готівкою, ефіріум, litecoinі зірковийс лавина і Ланка ланцюга буде додано наприкінці жовтня. WeStreet співпрацює з довіреною компанією Qualified Crypto Custodian, надаючи користувачам можливість керувати криптовалютами через їхню програму онлайн-банкінгу. Він також проходить фінансовий і технологічний аудит, щоб гарантувати захист цифрових активів користувачів, йдеться в повідомленні.

Обмін новинами

  • Постачальник даних і досліджень криптоактивів Дослідження цифрових активів (ДАР) звільнений результати перевірки Crypto Spot Exchange у жовтні 2023 року, в яких зазначено, що понад 500 централізованих спотових бірж було оцінено, щоб визначити 19 перевірених спотових бірж. Луно було додано як нову перевірену спотову біржу, тоді як наступні біржі залишаються перевіреними спотовими біржами: Bit.com, Bitbank, Bitfinex, bitFlyer, BitMEX, Bitstamp, Bittrex, Бітваво, Bybit, CEX.IO, Coinbase, Коінчек, Близнюки, GMO Coin Co., itBit, Кракен, LMAX Digitalі Одна торгівля.

Новини платежів

  • Платформа криптоплатежів Wirex представив Дворежимна карта Wirexрішення, яке «поєднує надійність традиційних фінансових систем із трансформаційним потенціалом децентралізованих фінансів (DeFi).” Відповідно до У прес-релізі Wirex Dual-Mode Card пропонує користувачам гнучкість і контроль над своїми фінансовими активами, надаючи два різних режими. У дебетовому режимі картка працює як традиційна дебетова картка, підтримуючи транзакції як у фіатній валюті, так і стейблкойни. У кредитному режимі картка використовує криптохолдинги як заставу через позицію заставного боргу (CDP) і використовує протоколи DeFi для децентралізованого кредитування та запозичення.

Новини блокчейну

  • Одна з бухгалтерських фірм «Великої четвірки», Ернст енд Янг (EY), анонсувала четверте покоління EY Blockchain Analyzer: узгоджувачякий підтримує потреби організацій в отриманні адрес гаманців і запитах даних у мережі від незалежної третьої сторони для посилення внутрішнього управління ризиками, у прес-релізі сказав. Fidelity Digital AssetsSMдочірня компанія Fidelity Investments спеціалізуючись на створенні продуктів і послуг, які допомагають установам використовувати цифрові активи, є першим підприємством, яке використовує інструмент веб-аналітики, який доступний через платформу SaaS EY Blockchain. Інструмент також надає можливість демонструвати аналітичні інформаційні панелі для виявлення збігів і невідповідностей у транзакціях, балансах адрес гаманців і цифрових підписах, повідомила компанія.