Джерело: TradingView

Ціна Shiba Inu впала до $0,00001232 за останні 24 години, що становить падіння на 7,5%. З іншого боку, він продовжує зростати на 1% за тиждень і на 33% за останні 30 днів, причому альткойн зростає високо через очікування щодо майбутнього запуску мережі Shiba Inu Shibarium другого рівня.

Враховуючи, що Shibarium допоможе мережі Shiba Inu стати швидшою та дешевшою, багато спостерігачів та аналітиків очікують, що SHIB суттєво зросте після її запуску. А поки вчорашні новини про Розрахунок Кракена з SEC припускає, що цього року на ринку все ще може бути непроста дорога, SHIB має гарну позицію, щоб опублікувати певні прибутки в 2023 році.

Чи не пізно купувати шиба-іну? Криптоексперти дають свої прогнози ціни SHIB

Графік SHIB знаходиться в неоднозначному становищі, оскільки його індикатори зараз можуть рухатися в будь-яку сторону. Його 30-денне ковзне середнє (червоне) уповільнило свій підйом вище 200-денного (синій) і може знову почати падати, особливо після сьогоднішнього розпродажу.

Джерело: TradingView

Подібним чином індекс відносної сили SHIB (фіолетовий) впав до 50 за останні кілька днів. Схоже, що він може впасти далі, особливо якщо рівень підтримки $0,000012 буде порушено.

Однак можна стверджувати, що сьогоднішні втрати будуть короткочасними і що альткойн досить скоро повернеться до зростання. Здається, так вважають численні криптовалютні аналітики та прихильники SHIB, які всі прогнозують значне зростання альткойна цього року.

Майже зайве говорити, що деякі шанувальники SHIB прогнозують величезні прибутки. Однією з таких цільових показників є 0,1 дол. США, що призведе до значного зростання більш ніж на 800 000%.

Це малоймовірно, враховуючи, що SHIB вже виріс більш ніж на 20 000 000% порівняно з історичним мінімумом $0,000000000056366, встановленим ще в листопаді 2020 року. Однак немає жодних сумнівів, що цього року монета відчує значне зростання.

І основним фактором зростання SHIB у найближчому майбутньому стане вищезгаданий запуск мережі Shibarium другого рівня. Згідно з оновленням від розробників від 15 січня, сайдчейн «ось-ось буде запущений» у бета-версії, що свідчить про те, що він може бути дуже близьким до запуску.

Відповідно до нещодавній блог на Shibarium, рішення другого рівня працюватиме через блокчейн Ethereum, який зараз використовує SHIB. Повідомляється, що він забезпечить «переваги масштабованості, швидшого часу транзакцій, менших комісій і розширеної структури розробки», при цьому мережа зосереджуватиметься в основному на таких сферах, як «метавсесвіт, інновації web3 та ігри».

Поява Shibarium, мабуть, знаменує поворотний момент для Shiba Inu, дозволяючи йому перейти від простого маркера мему до платформи, яка пропонує користувачам справжню корисність. Це враження також посилюється розробкою SHIB: The Metaverse, яка має вийти пізніше цього року.

Як випливає з назви, SHIB: The Metaverse буде віртуальним світом на тему шиба-іну, який користувачі зможуть досліджувати та володіти ним, що складається з 100 595 земельних ділянок які згодом можна буде придбати.

Ці ділянки будуть випускатися поетапно, причому на вступній фазі метавсесвіту буде відкрито 36 431 ділянку землі в чотирьох різних районах: район зростання, район захисту, район технологій і район валют. З цього моменту метавсесвіт Shiba Inu буде регулярно розвиватися та зростати, додаючи нові функції та області, які потенційно повинні залучити більше користувачів.

У свою чергу, це розширить екосистему Shiba Inu. Ця екосистема вже зазнала зростання за останні роки, наприклад із запуском ShibaSwap DEX у липні 2021 року.

Однак тепер зрозуміло, що Shiba Inu має стати ще більшим. Крім того, SHIB теж буде, причому монета, ймовірно, відновить рівень $0,000016 у найближчі місяці, перш ніж потенційно знову підніметься вище $0,00002 до кінця року.

Купуйте Shiba Inu зараз

Зараз гарний час купувати шиба-іну?

Хоча найближчими днями SHIB може незначно зрости, він навряд чи суттєво зросте до моменту запуску Shibarium і SHIB: The Metaverse.

У результаті трейдери, які шукають швидшого прибутку, можуть віддати перевагу розгляду інших високопотенційних токенів. Ми розглянули такі токени в цьому списку 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізований КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.