Bitcoin продовжив тенденцію до зниження і зараз опустився нижче 22 000 доларів США, тоді як глобальна ринкова капіталізація криптовалюти знаходиться на межі падіння нижче позначки в 1 трильйон доларів. Більшість криптовалют, включаючи біткойн і Ethereumспостерігали падіння за останні кілька днів.

Ці падіння були спровоковані рішенням американської криптобіржі Kraken припинити свою послугу стекінгу та сплатити SEC штраф у розмірі 30 мільйонів доларів США за неможливість зареєструвати бізнес. У результаті ринок криптовалюти зазнав негативного впливу, що призвело до втрати BTC.

Позитивним моментом є те, що оптимістичні зауваження, зроблені кількома відомими діячами щодо цін на біткойни, розглядаються як ключовий фактор у запобіганні подальшим втратам для BTC. Генеральний директор Pantera Capital Ден Морхед, наприклад, вважає, що, незважаючи на певний ринковий песимізм, біткойн уже почав свій наступний цикл бичачого ринку.

Тим часом Адам Бек, співзасновник Blockstream, оптимістично налаштований, що біткойн (BTC) протягом наступних дев’яти років зросте до 10 мільйонів доларів, збільшивши розмір свого ринку до понад 200 трильйонів доларів. Крім того, у січні компанії, які займаються видобутком біткойнів, такі як Core Scientific, Riot і CleanSpark, відчули сплеск виробництва криптовалюти. Це розглядається як ще один критичний фактор, який може допомогти обмежити втрати цін BTC.

У цій публікації ми розглянемо можливість відскоку біткойна та ефіріуму з корекцією Фібоначчі на 38,2% і потенційні наслідки для їхніх цін.

Ринок ризику

Глобальний ринок криптовалюти пережив значний розпродаж, і існує ймовірність його падіння нижче позначки в 1 трильйон доларів. Біткойн (BTC) не зміг подолати поріг у 22 000 доларів на вихідних і зараз торгується значно нижче цього рівня. Інші популярні криптовалюти, такі як Dogecoin (DOGE), Ripple (XRP), Solana (SOL) і Litecoin (LTC), також зазнали втрат.

Однак падіння було спричинено рішенням американської криптовалютної біржі Kraken припинити свою послугу стекінгу та сплатити SEC штраф у розмірі 30 мільйонів доларів за те, що вона не зареєструвала бізнес.

Відповідно до нещодавнього звіту, SEC і криптовалютна біржа Kraken досягли мирової угоди, яка уточнила, що стейкинг як технічна послуга продовжуватиметься в США, але з більшою прозорістю щодо токенів, які надходять у пул стейкингів, щоб запобігти зловживанням коштами. Це призвело до різкого зростання цін на ліквідні токени.

Таким чином, двома макроекономічними факторами, які викликають коливання цін на ринку криптовалют, є регуляторна невизначеність і вищі, ніж очікувалося, споживчі ціни в грудні.

Співзасновник Blockstream Адам Бек прогнозує, що ринкова капіталізація біткойна досягне 200 трильйонів доларів

Співзасновник Blockstream Адам Бек вважає, що ринкова капіталізація біткойна (BTC) може досягти понад 200 трильйонів доларів і зрости до 10 мільйонів доларів протягом наступних дев’яти років.

12 лютого Адам заявив у Twitter, що ця ціна може бути досягнута, якщо BTC продовжуватиме зростати вдвічі протягом наступних дев’яти років. Однак ця новина не мала істотного впливу на ціни BTC.

Стаття генерального директора Pantera Capital про зростання біткойна

Генеральний директор Pantera Capital Ден Морхед нещодавно заявив, що біткойн увійшов у свій наступний цикл бичачого ринку. За словами Морхеда, падіння криптовалютного ринку після FTX не повинно зупиняти інвесторів, оскільки біткойн зараз перебуває у своєму сьомому циклі зростання.

У Blockchain Letter компанії він передбачив, що 2023 рік стане роком відновлення довіри до сектору криптовалют і визнав, що протягом цього циклу він досяг мінімумів.

Варто зазначити, що новина про вихід біткойна на наступний цикл бичачого ринку, як заявив генеральний директор Pantera Capital Ден Морхед, може мати значний вплив на ціни BTC і може допомогти обмежити подальші втрати.

Сильний долар США: вплив і наслідки

Міцність долара США є ще одним фактором, який тисне на криптовалюти. У понеділок широкий індекс долара США відновився і досяг п’ятитижневого максимуму, що спонукало очікування посилення політики Федеральної резервної системи в очікуванні критичних даних про споживчі ціни, які будуть оприлюднені наступного дня.

Широкий індекс долара США залишився поблизу свого п’ятитижневого максимуму проти основних конкурентів.

Долар США отримав сильну підтримку після того, як на початку цього місяця були оприлюднені значно сильніші, ніж очікувалося, дані щодо робочих місць у США, а останні зауваження Федерального резерву були, як правило, більш агресивними, що ще більше зміцнило валюту.

Хеш-рейт біткойна демонструє значне зростання

Згідно з новим дослідженням індексу хешрейту, перший звіт про виробництво за 2022 рік публічних компаній, що займаються видобутком біткойнів, свідчить про безперервне зростання хешрейту та різке збільшення виробництва BTC порівняно з попереднім місяцем. Це може бути пов’язано з поліпшенням погодних умов і стабільними тарифами на електроенергію.

У січні більшість біткойн-майнерів збільшили виробництво, а CleanSpark збільшив їх виробництво на 50% і встановив новий місячний рекорд у 697 біткойнів. Riot, другий за величиною виробник, видобув 740 біткойнів у січні, тоді як Core Scientific залишався провідним виробником BTC, випустивши 1527 монет.

У результаті цей розвиток подій можна розглядати як позитивний фактор, який може допомогти запобігти подальшому зниженню цін BTC.

Ціна біткойна

Теперішня вартість Bitcoin станом на сьогодні становить 21 898 доларів, а обсяг торгів за останні 24 години склав 19 мільярдів доларів. За останні 24 години біткойн знизився менш ніж на 0,50%.

За даними CoinMarketCap, наразі він займає перше місце в рейтингу з реальною ринковою капіталізацією в 422 мільярди доларів. Обігу біткойнів становить 19 289 343 монети BTC, а максимальна кількість – 21 000 000 монет BTC.

На технічному фронті біткойн зараз наближається до 38,6% відновлення на рівні 21 290 доларів. Якщо цей рівень буде порушено, це може відкрити більше можливостей для продажу, що потенційно призведе до падіння до рівня 20 300 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Однак, якщо свічки закриються вище рівня 21 300 доларів, існує потенціал для підвищення відскоку з можливістю досягнення рівня 22 375 доларів. Збільшення купівельного тиску може ще більше підвищити ціну BTC до наступного рівня опору в 24 260 доларів.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

Поточний Ethereum ціна становить 1524 долари з 24-годинним обсягом торгів у 6 301 002 828 доларів ETH. Втрата криптовалюти на 0,50% за останні 24 години робить її №2 на CoinMarketCap і має ринкову капіталізацію приблизно в 186 мільярдів доларів.

На технічному фронті Ethereum торгується трохи вище 38,2% рівня корекції Фібоначчі в $1500, який також діє як рівень підтримки з подвійним дном. Закриті свічки вище 1500 доларів можуть підняти висхідний тренд до рівня 1560 доларів.

Цей рівень опору був зумовлений висхідним каналом, який раніше був порушений у п’ятницю. Прорив вище 1560 доларів США може поставити BTC на рівень 1600 або 1680 доларів США.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

Якщо ви можете перевищити 1560 доларів, то ціни на ETH залишаться високими, а трейдери ETH матимуть кращі можливості для отримання прибутку. Якщо ні, очікується, що ціни ETH впадуть і досягнуть рівня 1435 доларів.

Купуйте ETH зараз

Альтернативи Bitcoin та Ethereum

Нещодавно ми визначили 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, які мають стати найбільшими з точки зору ринкової капіталізації. Якщо ви хочете інвестувати у щось більш перспективне, є багато інших варіантів, які варто розглянути.

Криптовалюти та ICO стають все більш поширеними, і щотижня пропонується нова.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини