Bitcoin і Ethereum є двома криптовалютами, які найбільше торгуються на ринку, і обидві зазнали відсутності волатильності протягом останніх кількох днів. Оскільки інвестори та трейдери з нетерпінням чекають протоколу Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC), який має бути опублікований завтра, у всіх виникає питання, чи очікується сплеск BTC та ETH.

Біткойн (BTC), найбільша у світі криптовалюта, продовжує зростати та трохи перевищила позначку в 25 тисяч доларів. Тим часом друга за популярністю криптовалюта Ethereum (ETH) вперше з вересня 2022 року перевищила 1700 доларів.

Біткойн зріс на 14 відсотків за останні сім днів, що свідчить про швидке зростання. Інші відомі криптовалюти, такі як Dogecoin (DOGE), Solana (SOL), Litecoin (LTC) і Ripple (XRP), також спостерігали незначне зростання.

Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют склала 1,13 трильйона доларів США, що становить зростання на 1,67 відсотка за 24 години.

Однак причиною його підвищення може бути покращення макроекономічних умов і відновлення ринкового оптимізму інвесторів. Крім того, Комісія з цінних паперів і ф’ючерсів Гонконгу (SFC) рекомендувала нові закони для платформ для торгівлі криптовалютами, щоб підвищити безпеку інвесторів. Це вважалося ще одним важливим фактором, що впливає на вартість біткойнів.

Зростання долара США призупинилося

Долар США, який мав висхідний тренд через сильні статистичні дані ринку праці та постійну інфляцію, трохи втратив свій імпульс, оскільки трейдери чекали економічних даних, щоб визначити, чи все ще виправдано підштовхувати долар догори. Незважаючи на зростання протягом трьох тижнів поспіль із зростанням приблизно на 1,7% у лютому, індекс долара США зараз встановився близько 104 після досягнення шеститижневого максимуму 104,67 у п’ятницю.

Таким чином, ведмежий долар США відіграв значну роль у підтримці цін BTC, оскільки біткойн має високий зворотний зв’язок з індексом долара США (DXY).

Рухаючись далі, ринок зараз чекає публікації протоколу останнього засідання ФРС. Проте трейдери очікують, що європейські та американські виробничі дані будуть опубліковані пізніше у вівторок, а також базовий індекс цін PCE у п’ятницю, щоб спрямувати їхні наступні рухи.

Гонконг пропонує правила криптоплатформи

Ціни на криптовалюту отримали ще більше зростання завдяки новим правилам ліцензування криптовалютних бірж у Гонконгу, які спрямовані на те, щоб місто стало центром цифрових валют. У понеділок Комісія з цінних паперів і ф’ючерсів (SFC) Гонконгу випустила правила для платформ для торгівлі віртуальними активами і зараз запрошує громадськість до відгуків.

Згідно з оголошенням, усі платформи для торгівлі криптовалютами, включно з тими, що існують на даний момент, повинні почати оцінювати та модернізувати свої системи та процедури для відповідності новому режиму. Крім того, вони додали, що ті, хто не збираються подавати заявку на отримання ліцензії, повинні почати домовлятися про мирний вихід з ринку Гонконгу. Регулювання стейблкойнів також почнеться в Гонконзі в червні цього року.

Ціна біткойна

Про це свідчить технічний аналіз BitcoinЦіна повільно коливалася в межах від 23 700 до 25 200 доларів США. Якщо ціна BTC/USD зможе перевищити рівень опору в 25 200 доларів, вона може продовжити зростання до рівня 26 000 доларів, що є наступним значним рівнем опору.

Однак провідні технічні індикатори, включаючи RSI і MACD, демонструють розбіжності. Хоча RSI зараз вище 50 і знаходиться в зоні купівлі, MACD формує гістограми нижче 0 і знаходиться в зоні продажу. Нерішучість інвестора часто є результатом такого різновиду.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

У випадку, якщо ціна біткойна впаде нижче поточного рівня підтримки в 23 750 доларів США, наступним рівнем підтримки буде 50% відмітка Фібоначчі в 22 850 доларів.

Протокол наступного засідання Федерального комітету з відкритих ринків має бути оприлюднений у середу, тому всі очі будуть прикуті до цієї події наступного тижня. Ці хвилини можуть вплинути на рух ціни біткойна.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

The ETH/USD пара відчула посилення позитивного імпульсу після встановлення підтримки біля позначки 1650 доларів. Ціна Ethereum коливалася у вузькому діапазоні протягом останніх двох годин, про що свідчить формування симетричного трикутника на 2-годинному часовому масштабі, що вказує на невизначеність ринку.

Ціна Ethereum може сягнути 1720 доларів, якщо криптовалюта перевищить рівень 1650 доларів. Подальші прибутки для биків можливі, якщо ціни вирвуться вгору від моделі симетричного трикутника та позначки в 1720 доларів.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

Щоб компенсувати це падіння, Ethereum має підтримку приблизно в 1650 і 1625 доларів. Аналіз ціни біткойна схожий на аналіз RSI та MACD, які демонструють розбіжності. Цінові рівні 1760 і 1800 доларів США, як очікується, будуть перешкодами в обох випадках.

Купуйте ETH зараз

Альтернативи Bitcoin та Ethereum

Крім Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH), на ринку криптовалют є кілька інших альткойнів, які демонструють значний потенціал. Команда CryptoNews Industry Talk провела аналіз і склала список із 15 найкращих криптовалют, на які варто звернути увагу у 2023 році.

Цей список регулярно оновлюється новими альткойнами та проектами ICO, тому рекомендується часто перевіряти наявність останніх доповнень.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини