Bitcoin і Ethereum, дві найбільші за ринковою капіталізацією криптовалюти, у п’ятницю зазнали значної зниженої корекції, коли біткойн відновив 38,2% нещодавнього зростання. Ethereum зазнав аналогічного падіння.

У результаті багато трейдерів та інвесторів зараз сумніваються, чи є це падіння тимчасовою корекцією чи початком більш тривалої ведмежої тенденції.

У цьому аналізі ми оцінимо технічні фактори, що впливають на BTC і ETH, і зробимо прогнози щодо їх майбутніх рухів.

Незважаючи на складну статистику щодо інфляції та жорсткіше регулювання стейблкойнів, провідна криптовалюта за ринковою капіталізацією зараз торгується на рівні понад 24 920 доларів США, що на понад 9% більше, ніж у попередній день.

Причини такого різкого зростання цін можна частково пояснити законами Дубая, які сприяють розвитку криптовалюти, які сприяли зростанню сектора шляхом залучення Web3 і криптофірм, а також відомих підприємств, які використовують інноваційні технології, такі як криптовалюти, NFT і метавсесвіт.

Ці фактори свідчать про те, що попит на криптовалюти продовжує зростати, навіть незважаючи на ширші економічні проблеми та регуляторні труднощі.

Незважаючи на те, що нові правила викликають ринок криптовалют, деякі інвестори переводять свій капітал з альткойнів на біткоіни. Ймовірно, це пов’язано з тим, що біткойн є єдиною криптовалютою, яку голова SEC класифікував як товар, надаючи їй унікальну перевагу з точки зору нормативної чіткості та стабільності.

Незважаючи на ці регуляторні проблеми, біткойн залишається популярним вибором для інвесторів, які прагнуть отримати доступ до ринку криптовалют. Оскільки ринок продовжує розвиватися та впроваджуються нові правила, буде цікаво подивитися, як біткойн та інші криптовалюти відреагують на ці зміни.

Розуміння основ криптовалюти: аналіз оптимального ринку

Незважаючи на нещодавні регулятивні заходи уряду США щодо криптовалют, на ринку відбулося різке зростання цін, і багато криптовалют зазнали значного зростання. Це було особливо очевидно в нещодавньому зростанні біткойна, який несподівано відновив свої позиції та спровокував ширше зростання на ринку.

Хоча регуляторна політика уряду США може створювати проблеми для ринку, нещодавнє зростання цін свідчить про те, що інвестори залишаються впевненими в потенціалі криптовалют.

Недавня тенденція до зростання на ринку криптовалют збігається із запуском протоколу Bitcoin NFT Ordinals і новим рекордом середнього розміру блоку.

Згідно з останніми даними Blockchain.com, середній розмір блоку Bitcoin вперше з моменту впровадження нового протоколу перевищив 2,5 гігабайти. Це збільшення розміру блоку свідчить про зростання попиту на біткойни та підкреслює зростання використання мережі.

Оскільки ринок криптовалют продовжує розвиватися, впровадження нових протоколів і технологій відіграватиме значну роль у формуванні його майбутнього. Успішний запуск протоколу Bitcoin NFT Ordinals і рекордний середній розмір блоку є прикладами того, як інновації та технологічний прогрес рухають ринок вперед.

На додаток до нещодавнього сплеску на ринку криптовалют, біткойн зазнав подальшого зростання через короткий сплеск активності в мережі, який додав приблизно 44 мільйони ненульових гаманців BTC до бази користувачів. Це збільшення активності в мережі підкреслює зростаючий інтерес до криптовалюти, що сприяло її нещодавній тенденції до зростання.

Крім того, зростання кількості ліквідацій на короткі ставки також зіграло свою роль у стимулюванні зростання цін BTC. За останні 24 години трейдери закрили короткі позиції BTC на суму приблизно 85,87 мільйона доларів, що значно сприяло різкому зростанню ціни біткойна.

Абу-Дабі приймає криптовалютний ринок: нова ера впровадження

Дубай підтримав розвиток криптовалютної індустрії, встановивши жорсткі правила, які залучили як вітчизняні Web3 і криптоорганізації, так і традиційні компанії, які зараз впроваджують нові технології у свою діяльність, такі як NFT, криптовалюти та метавсесвіт.

Hub71, технічна компанія, розташована в Абу-Дабі, оголосила про нову ініціативу для підтримки розвитку технологій Web3, надаючи підприємцям Web3 доступ до фінансування, партнерства та програм. Проект «Hub71+ Digital Assets» включає фонд у 2 мільярди доларів для допомоги відповідним підприємцям, який відіграв значну роль у зміцненні індустрії криптовалют.

Партнерство між китайськими компаніями

China Telecom і Shanghai Tree-Graph Blockchain Research Institute, також відомий як Conflux Network, співпрацюють у розробці BSIM, SIM-карти на основі блокчейну.

Згідно з офіційним релізом, цей новий пристрій надасть споживачам безпечний метод зберігання закритих ключів і використання вбудованих можливостей SIM-карти для перевірки цифрових транзакцій. Ця подія розглядається як ще один вирішальний фактор, який позитивно вплинув на індустрію криптовалют.

Ціна біткойна

На сьогодні в прямому ефірі Bitcoin ціна становить 23 700 доларів США з 24-годинним обсягом торгів у 38 мільярдів доларів США. За останні 24 години біткойн впав на 4%. Зараз він займає перше місце в рейтингу CoinMarketCap з реальною ринковою капіталізацією в 457 мільярдів доларів.

З технічної точки зору, біткойну не вдалося подолати рівень у 25 300 доларів США, і він зазнав різкого падіння, досягнувши 38,2% рівня корекції Фібоначчі на рівні 23 700 доларів США.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Якщо ціна продовжить падати нижче рівня 23 700 доларів, це може свідчити про ведмежий прорив і вивести біткойн на наступну зону підтримки на позначці 23 300 доларів, яка підтримується 50% рівнем корекції Фібоначчі.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

На сьогодні в прямому ефірі Ethereum ціна становить 1660 доларів, а 24-годинний обсяг торгів – 11 мільярдів доларів. Ethereum впав більш ніж на 2% за останні 24 години. Зараз він займає другу позицію в рейтингу CoinMarketCap з реальною ринковою капіталізацією в 202 мільярди доларів.

Зараз пара ETH/USD переживає фазу консолідації у вузькому торговому діапазоні від 1635 до 1675 доларів після того, як їй не вдалося подолати рівень опору в 1740 доларів.

На нижній стороні рівень корекції Фібоначчі 38,2% забезпечує підтримку на рівні 1640 доларів. Однак прорив нижче цього рівня може підштовхнути ціну ETH ще нижче до рівня 1600 або 1530 доларів.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

І навпаки, бичачий прорив рівня 1675 доларів США може поставити ціну ETH до рівня 1740 доларів США. 50-денне ковзне середнє та індикатори MACD також вказують на тенденцію купівлі, тому ми повинні розглядати лише купівлю угод вище позначки в 1630 доларів.

Купуйте ETH зараз

Альтернативи Bitcoin та Ethereum

На додаток до BTC і ETH, на ринку є кілька інших альткойнів з високим потенціалом. Команда CryptoNews Industry Talk проаналізувала та склала список 15 найкращих криптовалют за 2023 рік.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO, тому бажано часто перевіряти наявність нових записів.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини