Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH), дві найбільші криптовалюти у світі, продовжують триматися вище позначок у 24 000 доларів США та 1600 доларів США відповідно. Однак сьогодні вранці вони зазнали невеликого падіння: біткойн впав з 25 000 до 24 000 доларів.

Крипторинок продовжує коливатися, інвестори уважно стежать за майбутнім протоколом засідання Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC), який має бути опублікований цього тижня.

Недавня тенденція до зниження цін на криптовалюту може бути пов’язана з позитивними економічними даними, які надходять із Сполучених Штатів. Це зміцнило переконання, що Федеральна резервна система продовжуватиме план посилення монетарної політики протягом більш тривалого періоду, ніж очікувалося раніше.

Крім того, трейдери, схоже, обережно ставляться до великих інвестицій до публікації результатів Coinbase і нової схеми ліцензування VASP у Гонконгу, обидва з яких, як очікується, матимуть значний вплив на ринок у найближчі тижні.

Як публікація протоколу засідання FOMC у середу може вплинути на ціни криптовалюти?

Публікація протоколу Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC) у середу може вплинути на ціну біткойна. Оскільки FOMC визначає монетарну політику в Сполучених Штатах, будь-який натяк на зміну цієї політики може вплинути на фінансові ринки, включаючи ринок криптовалют.

У нещодавній промові в Економічному клубі Вашингтона голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл обговорив поточний процес зниження інфляції та висловив упевненість у здатності ФРС знизити інфляцію до цільового рівня в 2%.

Хоча реакція Пауелл на потужний звіт про робочі місця в січні не вказує на зміну підходу центрального банку до майбутнього підвищення ставок, він попередив, що стійкі сильні дані щодо праці можуть призвести до вищого термінального рівня коштів ФРС.

На своєму засіданні в лютому 2023 року Федеральна резервна система підвищила цільовий діапазон ставки за резервними фондами на 25 базисних пунктів, тепер вона становить від 4,5% до 4,75%. Це друга зустріч поспіль, на якій розмір збільшення було зменшено, хоча витрати на позики зараз досягли найвищого рівня з 2007 року.

Трейдери та інвестори біткойнів уважно стежитимуть за протоколом FOMC, щоб виявити будь-які ознаки інфляційних побоювань або зміни процентних ставок, які потенційно можуть вплинути на ціну біткойна.

Вивчення незначних падінь на ринку криптовалют

Останніми днями світовий ринок криптовалют демонстрував хороші показники, але за останні 24 години спостерігався невеликий спад. На момент написання статті загальна вартість ринку становила 1,11 трильйона доларів, що означає падіння вартості на 0,68%.

Бездіяльність ринку може бути пов’язана з тим, що Сполучені Штати святкують День Президента, що може змусити трейдерів бути обережними при розміщенні будь-яких значних ставок. У результаті біткойн також трохи впав у вартості порівняно з попереднім днем.

Тим часом, ефір також зазнав падіння за останні 24 години, ймовірно, з тієї ж причини. У результаті інші відомі криптовалюти, такі як Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) і Ripple (XRP), також зазнали незначних втрат.

Чи може сильний долар США підірвати криптовалюту? Аналіз взаємозв’язку між доларом США та цифровими активами

Долар США значно зріс і демонструє силу в усіх напрямках завдяки позитивним економічним даним США, які відхилили прогнози щодо тривалого періоду посилення монетарної політики Федеральним резервом.

Ринок очікує, що відсоткові ставки потрібно буде підвищити через останні статистичні дані, отримані з найбільшої економіки світу, які вказують на жорсткий ринок праці, постійну інфляцію, значне зростання роздрібних продажів і підвищення щомісячних цін виробників.

Ринкові прогнози вказують на те, що очікується, що ставка ФРС досягне максимуму трохи нижче 5,3% до липня. Долар США зміцнився завдяки ворожим поглядам членів ФРС, які вважають, що для успішної боротьби з інфляцією будуть необхідні вищі процентні ставки.

Таким чином, сильний долар США вважається важливим фактором, що сприяє зниженню вартості криптовалюти, включаючи біткойн (BTC) і ефіріум (ETH).

Ціна біткойна

Дивлячись на Bitcoin з технічної точки зору, він торгував убік і підтримував вузький діапазон між 23 700 і 25 200 доларів. Безпосередній рівень опору для пари BTC/USD зараз становить 25 200 доларів, і якщо ціна підніметься вище цього рівня, вона потенційно може досягти позначки 26 000 доларів.

Однак провідні технічні індикатори, включаючи RSI і MACD, демонструють розбіжності. RSI зараз вище 50 у зоні купівлі, тоді як MACD формує гістограми нижче 0 у зоні продажу. Цей тип розбіжності часто свідчить про нерішучість інвесторів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Якщо ціна біткойна впаде нижче поточного рівня підтримки в 23 750 доларів США, наступний рівень підтримки буде на рівні 22 850 доларів США, який визначається 50% відміткою Фібоначчі.

Наступного тижня у центрі уваги буде протокол засідання FOMC, який планується оприлюднити в середу. Ці хвилини потенційно можуть вплинути на цінову дію біткойна.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

Пара ETH/USD спостерігала зростання бичачого імпульсу після того, як знайшла підтримку біля рівня 1650 доларів. На 2-годинному таймфреймі Ethereum сформував симетричний трикутник, що вказує на нерішучість на ринку та утримує ціну ETH у коливах.

Якщо Ethereum зазнає бичачого відскоку вище рівня 1650 доларів, потенційно може досягти позначки 1720 доларів. Крім того, бичачий прорив вище рівня 1720 доларів і симетричний трикутник можуть спричинити подальше зростання ціни. У будь-якому сценарії рівні ціни в 1760 і 1800 доларів, ймовірно, будуть рівнями опору.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

З іншого боку, рівень підтримки Ethereum становить приблизно 1650 або 1625 доларів США. RSI і MACD демонструють розбіжності, що можна порівняти з аналізом ціни біткойна.

Це вказує на те, що інвестори можуть чекати на важливу новинну подію, таку як публікація протоколу засідання FOMC, щоб визначити наступні тенденції ринку.

Купуйте ETH зараз

Альтернативи Bitcoin та Ethereum

Крім Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH), на ринку криптовалют є кілька інших альткойнів, які демонструють значний потенціал. Команда CryptoNews Industry Talk провела аналіз і склала список із 15 найкращих криптовалют, на які варто звернути увагу у 2023 році.

Цей список регулярно оновлюється новими альткойнами та проектами ICO, тому рекомендується часто перевіряти наявність останніх доповнень.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини