Джерело: Adobe/dennizn

Біткойн-біржа LocalBitcoins оголосила про своє закриття після того, як обслуговувала клієнтів більше 10 років, посилаючись на поточний ведмежий ринок.

У недавньому розміщення на своєму веб-сайті біржа повідомила, що найближчими тижнями припинить роботу через складні ринкові умови. Платформа заявила, що вони прийняли це рішення після того, як зусилля подолати поточну крипто-зиму не увінчалися успіхом. Там було сказано:

«Тому нам із сумом повідомити, що, незважаючи на наші зусилля щодо подолання труднощів під час поточної дуже холодної крипто-зими, ми з жалем дійшли висновку, що LocalBitcoins більше не може надавати свої послуги торгівлі біткойнами».

LocalBitcoins детально повідомила, що припинить реєстрацію з четверга, 9 лютого, і призупинить торгівлю до 16 лютого. Біржа порадила клієнтам вивести кошти якомога швидше. Клієнти мають 12 місяців, щоб вивести кошти зі своїх гаманців.

LocalBitcoins, заснована в 2012 році, була однією з найперших і найпопулярніших однорангових платформ для торгівлі біткойнами. На початку існування біткойна біржа стала ключовим ринком, який стимулював ліквідність. Це також створило прибутковий арбітражний ринок, оскільки користувачі могли продавати BTC за спредом, вищим за спотову ціну, а потім купувати актив на централізованих біржах дешевше.

Відповідно до веб-сайту LocalBitcoins має приблизно 8 мільйонів клієнтів у понад 190 країнах. З лютого 2021 року біржа спостерігала постійне зниження обсягу торгів, який досягав у середньому понад 40 мільйонів доларів на тиждень. Під час свого піку в 2017 році LocalBitcoins обробляв угоди на суму приблизно 100 мільйонів доларів щотижня, але за останні чотири місяці ця цифра впала до 5,5 мільйонів доларів.

Примітно, що цей крок стався після того, як минулого місяця Міністерство фінансів США назвало LocalBitcoins однією з компаній, що здійснюють операції з Bizlato, криптовалютною біржею, яку звинувачують у відмиванні грошей. як повідомилиBinance і TheFiniko також були визначені як контрагенти Bitzlato, який зараз є в США звинувачують у відмиванні грошей.

Минулого місяця влада США заарештувала Анатолія Легкодимова, російського засновника зареєстрованої в Гонконгу криптобіржі Bitzlato, за ймовірну обробку незаконних коштів на суму 700 мільйонів доларів. Його звинувачення також включають управління біржею як незареєстрованою компанією з переказу грошей, яка легко сприяла передачі незаконних коштів.

LocalBitcoin також зіткнувся з регулятивним контролем в інших частинах світу. Ще в 2020 році платформа повинна була відповідати суворим нормам Європейського Союзу щодо боротьби з відмиванням грошей, які тиснули на її бізнес у Європі. У 2015 році LocalBitcoins довелося припинити діяльність у штаті Нью-Йорк після того, як не вдалося отримати BitLicense від штату.