Логотип Bitcoin / Джерело: Adobe

Ціна біткойна підскочила з 28 000 доларів США до 30 000 доларів США за кілька хвилин раніше в понеділок через неперевірені чутки про те, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила гіганта з управління активами Додаток iShares від BlackRock для біткойн-біржового фонду (ETF). почав поширюватися в соціальних мережах.

У видаленому твіті Twitter-акаунт Cointelegraph вперше повідомив про цю новину. Потім вони знову опублікували той самий твіт, але додали слово «як повідомляється», перш ніж видалити його.

Правдивість чуток негайно поставили під сумнів, а користувачі Twitter запитали джерело.

За словами кореспондента Bloomberg Емілі Граффео, у понеділок BlackRock повідомила, що його заявка ETF все ще розглядається.

Коли учасники ринку усвідомили відсутність довіри до чуток про схвалення спотового біткойн-ETF iShares, наростили негативні наслідки, які швидко повернули ціну біткойна до рівня 28 000 доларів.

Це означало коливання ціни на цілих 7,5% вище, а потім знову вниз за лічені хвилини.

The Bitcoin Негабаритні кроки ринку, засновані на чутках у соціальних мережах, підкреслюють, наскільки зараз криптовалюта чутлива до теми спотових заявок ETF.

Десятки великих фінустанов, в т.ч BlackRock, Vanguard і Fidelity подали заявку на створення власних спотових Bitcoin ETF ще в червні.

Тим часом наприкінці минулого тижня в SEC вирішила не оскаржувати судові збитки, які вона зазнала в судовому процесі з Grayscale над тим, як він знищив останню спотову заявку Bitcoin ETF менеджера цифрових активів.

Це підкріпило надії, що агентство готується до спотових схвалень Bitcoin ETF.