як Ціна XRP відступає до помітних $0,5158, криптоспільнота вирує від спекуляцій.

Чи це просто здорова корекція, що прокладає шлях для наступного висхідного тренду, чи існує інша ринкова динаміка?

Заглиблюючись у XRP Останні показники та базові фактори, ми прагнемо надати повний прогноз ціни на цю відому криптовалюту.

Давайте зануримося в дані та технічні показники, щоб розкрити Прогноз ціни XRP.

Ціна XRP

У поточному торговому сценарії, XRP може похвалитися ціною $0,517027. Останні 24 години були насиченими подіями для монети: обсяг торгів склав приблизно 940,7 мільйона доларів і продемонстрував зростання на 1,50%.

У міжнародному спектрі XRP з гордістю займає п’яте місце в рейтингу криптовалют, що відображає реальну ринкову капіталізацію близько 27,63 мільярда доларів.

Крім того, поточний обсяг монети в обігу становить 53,44 мільярда XRP із встановленою межею в 100 мільярдів монет.

Для тих, хто уважно стежить за тенденціями криптовалютного ринку, обов’язково перегляньте нашу нещодавню статтю про Прогноз курсу біткоіни. Отримайте останню інформацію про потенційну траєкторію BTC.

Прогнозування ціни XRP

У світі торгівлі криптовалютами, що постійно розвивається, XRP від ​​Ripple виступає як помітний гравець, який протиставляється традиційним фінансовим гігантам, завдяки своїм унікальним цифровим можливостям.

Поворотна точка для XRP наразі становить 0,5080 доларів США. У міру того, як ми піднімаємося по ціновій драбині, безпосередній опір позначається на рівні 0,5590 доларів США, за яким йдуть вторинні та третинні опори на рівні 0,5923 і 0,6430 доларів США відповідно.

З іншого боку, монета знаходить свою негайну підтримку на рівні 0,4726 долара з наступними шарами амортизації на рівні 0,4310 долара і більш глибоким 0,4118 долара.

Переносячи наш погляд на технічні індикатори, індекс відносної сили (RSI) пропонує безцінне розуміння. На даний момент цей показник знаходиться на рівні 55 і знаходиться в помірній зоні.

Для контексту RSI, що перевищує 70, зазвичай вказує на сценарії перекупленості, тоді як падіння нижче 30 є сигналом перепроданості.

Прогноз ціни XRP – Джерело: Tradingview

Відчутно помірне підвищення настрою, коли RSI XRP трохи перетнув позначку 50. Подальший технічний аналіз показує, що 50-денне експоненціальне ковзне середнє (EMA) становить 0,5135 доларів США.

Ідентифікований шаблон: Симетричний трикутник зараз очевидний, що означає нерішучість інвестора. Цей патерн у поєднанні з 50 EMA, що вказує на тенденцію купівлі, підкреслює опір на рівні 0,53439 доларів США та підтримку на рівні 0,47255 доларів США.

Наслідки: Історично симетричний трикутник є попередником великих змін цін. З огляду на поточні показники, ми можемо бути на порозі значного прориву, напрямок якого буде продиктовано загальними ринковими настроями та динамікою.

Що стосується ширшої тенденції, то зараз XRP випромінює позитивні настрої, особливо коли його ціна перевищує позначку 0,5135 долара. Однак будь-яке падіння нижче цього орієнтира може підштовхнути його до ведмежої території.

Що стосується найближчого майбутнього, то очікується, що XRP буде рухатися до тестування опору $0,5590. Ринок обіцяє поєднання викликів, сюрпризів і можливостей, коли ми рухаємося вперед.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX): сповіщення про останній шанс

Досліджуйте новаторську сферу Bitcoin Minetrix з його унікальною моделлю від ставки до видобутку, оскільки попередні продажі вражаюче перевищують позначку в 1,9 мільйона доларів. Коли стрілки годинника стрімко ведуть зворотний відлік, до очікуваного підвищення ціни залишилося лише два дні.

  • Збірки очікування: Поки ми наближаємося до завершення Етапу 2 у понеділок, 23 жовтня, спільнота Bitcoin Minetrix вирує від хвилювання. Дізнайтеся, чому це кардинально змінить правила для кмітливих інвесторів.
  • Інновації на передовій: Оскільки криптосвіт чекає удвічі біткойна у квітні 2024 року, Bitcoin Minetrix є піонером хмарного майнінгу.
  • Модель Stake to Earn: Відчуйте новаторський підхід ставки, щоб заробити, що пропонує можливість подвоєної прибутковості. Це вже привабило інвесторів, оскільки передпродаж перевищив 1,9 мільйона доларів.
  • Значення токена: Один токен $BTCMTX зараз оцінюється в привабливих 0,0111 $. Однак це може зрости після завершення передпродажу через зростання інтересу.
  • Децентралізація та безпека: Bitcoin Minetrix трансформує ландшафт майнінгу Bitcoin шляхом інтеграції децентралізації смарт-контрактів, забезпечуючи підвищену безпеку в хмарному майнінгу.
  • Революція хмарного майнінгу: Їх унікальна концепція від ставки до майнінгу пропонує роздрібним інвесторам доступний доступ до майнінгу біткойнів, уникаючи поширених пасток і шахрайства в хмарному майнінгу.
  • Опис місії: Мета Bitcoin Minetrix проста – зробити майнінг біткойнів прозорим, прибутковим і доступним для всіх.

Будьте в курсі: Приєднуйтеся до спільноти Bitcoin Minetrix, що розвивається, на таких платформах, як X, Розбраті Телеграма для останніх оновлень. Забезпечте свою позицію в цій трансформаційній подорожі, приєднавшись до передпродажу BTCMTX сьогодні.

Купуйте BTCMTX тут

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.