Метавсесвіт є однією з найбільш захоплюючих концепцій на крипторинку, і великі прогнози щодо її майбутнього потенціалу викликають у багатьох користувачів розпал.

Відповідно до нещодавнього звіту Statista Advertising & Media Markets Insight, світовий дохід від метавсесвіту досягне півтрильйона доларів протягом наступних семи років. Одним із проектів, який заплановано отримати прибуток від цього, є нещодавно запущена концепція переходу, щоб заробити (M2E), Fight Out.

Здоров’я та фітнес можуть досягти 490 мільярдів доларів

Метавсесвіт — це не вулиця з одностороннім рухом, а багатогранне рішення, яке надає користувачам новий веб-досвід. Окрім ігрового простору, метавсесвіт пропонує віртуальний портал для електронної комерції, освіти та співпраці на робочому місці. Іншим ключовим випадком використання, який дає можливість розвиватися концепція, є ландшафт здоров’я та фітнесу.

Поєднуючи віртуальну реальність, доповнену реальність та інші захоплюючі технології, метавсесвіт забезпечує віртуальну дорогу, де користувачі можуть краще оптимізувати свій спосіб життя.

За словами а Звіт Statista, За оцінками, до 2030 року індустрія здоров’я та фітнесу сягне 400 мільярдів доларів. Це свідчить про величезну привабливість віртуального ландшафту для любителів здорового фітнесу.

Однак на цьому звіт не закінчується. Очікується, що продажі електронної комерції зростуть до 200 мільярдів доларів протягом наступних семи років, що в 10 разів більше від поточної цифри в 20 мільярдів доларів. Очікується, що ігри також виграють від цього нового порталу, а розважальний ландшафт досягне 163 мільярдів доларів з 10 мільярдів доларів.

Одним із провідних проектів у галузі здоров’я та фітнесу на блокчейні є концепція метавсесвіту «грай, щоб заробити» (P2E) і «перемісться, щоб заробити» (M2E).

Що таке Fight Out?

Fight Out isa новий концептуальний протокол P2E та M2E, який допомагає користувачам досягти своїх фітнес-цілей. За допомогою цього протоколу користувачі можуть тренуватися та виконувати тренування з метавсесвіту.

У проекті блокчейн представлені мережі віртуальних тренажерних залів, створені для того, щоб запропонувати всім здоровий спосіб життя.

Що відрізняє Fight Out від інших концепцій P2E та M2E, так це те, що користувачам не потрібно заздалегідь купувати обладнання, щоб скористатися величезними можливостями заробітку. Наприклад, популярна блокчейн-гра Axie Infinity вимагає від нових користувачів придбати принаймні два Axies, які коштують сотні доларів, перш ніж зайти в гру.

Stepn, фітнес-додаток M2E, також вимагає від користувачів купувати SOL на сотні доларів, щоб підвищити свої шанси заробити більше на своїх кросівках NFT.

Цих обмежень немає у Fight Out, оскільки користувачам надаються аватари з незамінними токенами (NFT), які відстежують їх ефективність у реальному світі. За кожну виконану програму вправ користувачі заробляють REPS, внутрішньоігрову валюту, за допомогою якої вони можуть покращувати статистику своєї душі Аватари NFT і навіть їхнє вбрання.

Зростаюча популярність платформи привернула увагу кількох професійних спортсменів, як-от Аманда Рібас з жіночого ММА та Саванна Маршалл, а в березні 2023 року з’явиться більше послів.

Порівняння мрій Fight Out і Metaverse Цукерберга

Метавсесвіт пройшов довгий шлях з 2021 року, і новий підсектор криптовалют викликає неабиякий інтерес. Одним із таких інтересів є генеральний директор Meta Марк Цукерберг, який має нещодавно рекламований ідея події UFC на базі метавсесвіту. Відзначається, що Цукерберг почав спарингувати з такими популярними спортсменами ММА, як Олександр Волканоскі, оскільки його пошуки пов’язаної спільної реальності розвиваються.

Місія Fight Out полягає в тому, щоб тісно співпрацювати з цією ініціативою для здоров’я та фітнесу, і вона вже залучила провідних професійних спортсменів зі всесвіту UFC. Ініціатива «грай, щоб заробити» дозволить користувачам досягти своїх фітнес-цілей, одночасно досягаючи своїх фінансових цілей.

Очікується, що концепція метавсесвіту в Fight Out стане більш захоплюючою, ніж будь-коли, оскільки користувачі зможуть записатися на майстер-класи з найкращими спортсменами та навіть спарингувати з ними та один з одним.

$490 мільярдів для захоплення через FGHT

Звіт Statista про метавсесвіт багатообіцяючий для галузі, і Fight Out є найкращим криптопроектом, який пропонує вихід у цей простір. Проект блокчейн дає користувачам реальні винагороди за виконання завдань і тренувань у власному темпі.

Наразі Fight Out є єдиним реальним проектом із доступом до преміальних інструментів для здорового способу життя, які дозволяють користувачам процвітати в метавсесвіті. Проект дозволить користувачам заробляти токени, не купуючи кросівки на основі NFT і без будь-яких обмежень з боку своїх тренерів. Користувачі також зможуть спілкуватися з членами спільноти, не виходячи з дому.

Після завершення поточного передпродажу перші користувачі проекту зможуть отримати унікальні NFT, які відображатимуть їхній аватар NFT і будуть мати унікальну цінність.

Під час преси, FGHT зараз перебуває на стадії передпродажу та залучив понад 4,7 мільйона доларів США коштів інвесторів. Це свідчить про сильне проникнення на ринок, оскільки здоровий спосіб життя залишає свій слід у метавсесвіті.

Купуйте FGHT на попередньому продажу

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com