Джерело: Adobe / JulMay

У стартапу соціальних мереж Web3 Republik оголосив успішне закриття раунду початкового фінансування в розмірі 6 мільйонів доларів США, що довело його оцінку до 75 мільйонів доларів США.

В інвестиційному раунді брали участь кілька переважно азіатських венчурних інвесторів, зокрема OKX Ventures, 6th Man Ventures, Arcane Ventures, CMS Holdings, Comma3 Ventures, Define Ventures, Enjin, FBG Capital, HTX Ventures, Mirana Ventures, Oracles Investment Group, Signum Capital, Sora Ventures і UOB Venture Management.

Цей фінансовий приріст зіграє ключову роль у подальшому вдосконаленні платформи Republik, яка спрямована на сприяння новим режимам взаємодії та створенню передових інструментів створення Web3 на блокчейні, призначених для впливових людей соціальних медіа.

У своїй заяві генеральний директор Republik Даніель Хе висловив своє захоплення планами компанії на майбутнє:

«Занадто довго люди приділяли свій час, креативність і увагу існуючим платформам за мінімальну винагороду. Republik сповнена рішучості зробити революцію в цьому, забезпечивши справедливий і справедливий розподіл цінностей спільноти».

Генеральний директор додав:

«Ми раді, що маємо інвесторів, які поділяють наше бачення, і партнерів, які активно сприяють розвитку спільнотної платформи».

На відміну від звичайних платформ соціальних медіа, Republik використовує потенціал технологій Web3 для оптимізації процесів монетизації для впливових онлайн-агентів і творців контенту, одночасно значно зменшуючи витрати, які несуть творці.

Цей підхід дозволяє творцям утримувати більшу частину своїх прибутків і запроваджує систему винагороди на основі жетонів за взаємодію з користувачем, рефералів і підтримку творців.

Стартап планує випустити вільно продаваний токен, відомий як RPK.