Ветеран-експедитор Роберт Ерні вирішив не залишатися фінансовим директором групи в Dachser і залишить компанію 30 червня, за шість місяців до закінчення терміну дії контракту.

Дахсер сказав, що йде з «особистих причин»; після його швидкого розрахунку LinkedIn Здається, пан Ерні недостатньо молодий, щоб вийти на пенсію.

Генеральний директор Dachser Буркхард Елінг також обійме посаду фінансового директора, яку він обіймав протягом восьми років до свого призначення на посаду виконавчого директора в 2021 році.

Голова Bernhard Simon сказав: «Ми хотіли б подякувати Роберту Ерні за його успішну роботу протягом останніх двох років. Завдяки своєму величезному досвіду та свіжому погляду ззовні він продовжив розвиток виконавчого апарату, фінансів, юридичних, податкових, Dachser і дав важливий поштовх для всієї компанії в правлінні».

Пан Ерні має сильну історію логістики. Він працював у Kuehne + Nagel протягом 14 років, завершившись посадою керівника відділу корпоративного контролінгу. Потім він приєднався до Panalpina як фінансовий директор, і займав цю посаду понад шість років, поки її не поглинув DSV. Він приєднався до Dachser у 2020 році.