Джерело: AdobeStock / Сергій Нівенс

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Новини регулювання

  • Існує «фундаментальне зіткнення між традиційними банківська справа регуляторні підходи та криптосвіт», сперечався Тобіас Едріан, фінансовий радник і директор департаменту монетарних ринків і ринків капіталу Міжнародний Валютний Фонд (МВФ). Він пояснив, що, незважаючи на те, що інституції повинні бути в змозі гарантувати, що те, що відбувається, є законним, це «дуже важко зробити у світі, де транзакції принципово анонімні». Що регулятори на його думку, що хочуть і повинні робити, це принципово суперечить дизайну криптовалюти.

Новини Ethereum

  • Маріус ВанДерВійден, основний розробник на Ethereum (ETH)Майбутнє оновлення Shanghai-Capella повідомило в четвер про помилку в тестовій мережі Zhejiang, заявивши, що її виправлено. Він написав: «Останні 4 з половиною напружених години налагодження завершилися цим чудовим виправленням помилки. Ми отримали звіти про те, що вузли geth не синхронізували належним чином девнет Zhejiang. Проблема полягала в тому, що якщо тіло блоку було порожнім (без передачі, без зняття), ми не ініціалізували його правильно». Розробник ядра Ethereum Тім Бейко додано що «всі були впевнені, що зможуть швидко це виправити».

Новини CBDC

  • The Банк Японії оголосив планує розгорнути новий пілот для своєї цифрової валюти центрального банку (CBDC) програма у квітні. Серед користувачів-учасників не відбуватимуться реальні транзакції, а лише «імітовані транзакції», Японія‘s центральний банк пояснив. «Мета пілотної програми двояка: по-перше, перевірити технічну здійсненність, яка не повністю охоплена PoCs [Proof of Concept]а по-друге, використовувати навички та знання приватного бізнесу щодо технології та функціонування для розробки екосистеми CBDC у разі можливого соціального впровадження», — йдеться в повідомленні.

Новини про стейблкойн

  • USDT емітент Прив’язати сказав що «у світлі нещодавніх нормативних зустрічних вітрів, які спричинені проблеми для BUSD і в меншій мірі USDCнаразі USDT становить приблизно половину загального обсягу стейблкойн ринок». Про це додали в повідомленні Прив’язати у 2022 році встановили більшу вартість, ніж будь-коли раніше, і загальна сума розрахунків за Tether перевищила 18,2 трильйона доларів, «що було більше, ніж Mastercard або Віза“, – стверджувалося. Зараз USDT забезпечено понад 81% грошовими коштами та їх еквівалентами без будь-якого впливу на комерційні папери, що включає понад 39 мільярдів доларів прямого впливу на казначейські зобов’язання США, а решту становлять фонди грошового ринку, угоди зворотного РЕПО, готівка та банк депозитів, сказано.

Новини DeFi

  • Ethereum розчин для масштабування Ера zkSync анонсувала альфа-версію Fair Onboarding, кажучи що «перший zkEVM на Ethereum нарешті відкриває ворота для розгортання зареєстрованих проектів у головній мережі». Команда також оголосила, що zkSync Era тепер є повністю відкритим вихідним кодом із свободою перегляду, зміни та розгалуження коду, а також що zkSync 2.0 було перейменовано на zkSync Era, а zkSync 1.0 тепер – zkSync Lite. Незабаром команда оновить дорожню карту протоколу та опублікує огляд наступних етапів.

Інвестиційні новини

  • The Коледж бізнесу Cornell SC Johnson анонсувала стартап у США пульсація як найновіший спонсор Fintech в Корнелл ініціатива. пер У прес-релізі Fintech у Корнельському університеті готує студентів до епохи цифрових технологій, залучаючи їх до викладачів, лідерів думок, підприємців, лідерів галузі та політиків у дискусіях і дебатах щодо соціально-економічних наслідків і застосування ШІ, великих даних, блокчейнцифрові активи, оцифрування тощо.
  • Web3 охоронна компанія Стело оголосив початковий раунд фінансування в розмірі 6 мільйонів доларів під керівництвом a16z крипто за участю в Капітал першого раунду, Opensea Ventures, ланцюговий ліс, BoxGroup, груша, Домашнє пиво, Луїс Беріл, Сабріна Хан, Ділан Філд, Ден Ромеро, Гокул Раджарам, Ленні Рачицкі та інші. Stelo прагне розширити охоплення своїх інструментів, щоб зробити транзакції в блокчейні простими та безпечними, йдеться в повідомленні. Stelo також анонсувала розширення Stelo v2, API розробника для розширення можливостей dapps і гаманці використовувати Stelo Transaction Engine і approvals.xyz, досвід схвалення для користувачів, щоб зрозуміти стан свого гаманця та зберегти його в безпеці.

Новини майнінгу

  • Bitcoin шахтар CleanSpark оголосив покупка 20 000 новенький Antminer S19j Pro+ одиниць на 43,6 млн дол. Після купонів компанія очікує заплатити 32,3 мільйона доларів США за знижку 25% або загальну ціну за террахеш приблизно 13,25 доларів США. Pro+ є більш енергоефективним і на 22% продуктивнішим, ніж модель Antminer S19j Pro, і буде поставлятися партіями, а поставки почнуться вже в наступному місяці й триватимуть до кінця травня, повідомила компанія. CleanSpark планує розгорнути парк нових машин на біткойнах, які повністю належать йому видобуток корисних копалин місця в США.

Новини кар’єри

  • Хоча у 2022 році гіганти криптовалютного ринку оголосили про масові звільнення, крипто оплата екосистема CoinsPaid оголосив про плани найняти нових талантів і охопити понад 300 членів команди в 2023 році, йдеться в прес-релізі. «У 2022 році, посеред ринкової турбулентності, ми збільшили нашу команду до 65%, досягнувши понад 200 співробітників. І тепер ми готові розширити нашу команду експертів для вдосконалення внутрішніх систем, посилення зростання компанії, перебуваючи на стабільному ринку, і подальшого досягнення кращих результатів», – йдеться в повідомленні.