Логотип Ether / Джерело: Adobe

Ринкова капіталізація токенізованих активів реального світу (RWA) може зрости до 10 трильйонів доларів США до кінця десятиліття за сценарієм зростання, стверджує компанія з управління цифровими активами 21.co в нещодавно опублікованому звіті. звіт.

Навіть за ведмежого сценарію ринкова капіталізація токенізовані RWA 21.co прогнозує, що до 2030 року він досягне 3,5 трильйона доларів.

Ринкова капіталізація токенізованих RWA минулого разу становила близько 116 мільярдів доларів США Стейблкойни, прив’язані до долара США що становить близько 97% цього.

Близько 60% усіх токенізованих RWA, які зараз існують, випущені на Блокчейн Ethereumякий залишається найпоширенішим протоколом рівня 1 у децентралізованих фінансах (DeFi), незамінний токен (NFT) і web3 світи.

Згідно з 21.co, ці цифрові долари відзначають «перше успішне впровадження токенізації».

Прив’язані до долара стейблкойни, такі як Tether USDT і Кола USDC дозволяють користувачам криптовалюти передавати один одному актив, який майже точно дорівнює реальній вартості фактичного долара США, без дозволу, цензури, без кордонів і майже миттєво.

Обидві криптовалюти забезпечені 1:1 реальним доларам США або його ліквідним еквівалентом, що знаходиться на банківських рахунках, контрольованих Tether і Circle.

21.co відзначив швидке зростання в інших сферах токенізації активів, вказавши на 450% зростання ринку токенізованих державних облігацій США, чому сприяв той факт, що прибутковість облігацій США цього року зросла до максимуму за багато десятиліть.

RWA – Конвергенція TradFi і Crypto

«Конвергенція між криптовалютами та традиційними класами активів, включаючи фіатні валюти, акції, державні облігації та нерухомість, переживає безпрецедентне зростання», — зазначив 21.co у своєму звіті.

Аналітики стверджують, що у міру розвитку криптосектору все більше традиційних установ створюватимуть власні продукти на основі блокчейнів.

«Завдяки цьому переходу криптовалюта все більше інтегруватиметься з існуючим фінансовим програмним забезпеченням і приведе RWA в мережу через токенізацію».

Регуляторні бар’єри та потенційна відсутність стандартизованих процесів є одними з факторів, які, на думку 21.co, можуть сповільнити зростання та впровадження токенізованих RWA.

Токенізовані RWA, щоб збільшити ринкову капіталізацію ефіру (ETH) у кілька трильйонів доларів?

Припускаючи блокчейни, як Ethereum здатні зберегти домінуючу позицію як місце для випуску токенізованих RWA, це може істотно підвищити попит на ефір (ETH) у наступні роки.

Ефір (ETH) є рідним маркером блокчейну Ethereum і використовується для оплати комісії за газ, яка забезпечує транзакції та активність блокчейну.

Ринкова капіталізація Ether минулого разу становила близько 188 мільярдів доларів, що приблизно втричі більше, ніж 60 мільярдів доларів токенізованих активів, які зараз випущені безпосередньо в його блокчейн.

Але якщо до 2030 року в блокчейні буде розміщено 60% із 10 трильйонів доларів США в токенізованих RWA, не буде й мови про те, щоб Ether став багатотрильйонним активом, потенційно навіть конкуруючим із ринковою капіталізацією золота, яка минулого разу становила близько 12,8 трильйона доларів.

Це сумно, Останнім часом ефір працює поганознизившись більш ніж на 6% за місяць і більш ніж на 25% нижче, ніж цьогорічні максимуми.

Тижневий попит на нещодавно запущені ф’ючерсні ETF Ether у США та слабка активність у ланцюзі, через яку пропозиція ефіру знову стала інфляційною два фактори, що пояснюють нещодавні слабкі результати.

Падіння прибутковості ставок ETH (останній — близько 3,5% APY) у той час, коли дохідність американських облігацій зростає (10-річна перевищує 4,8%), є ще одним структурним перешкодою, у той час як відносно високі комісії за транзакції та відносно повільний час транзакцій продовжують виступати перешкодою для усиновлення.

Востаннє ефір торгувався в районі 1570 доларів, причому ведмеді очікують прориву нижче a ключова довгострокова підтримка у низьких 1500 доларів, що може відкрити двері для падіння до березневих мінімумів нижче 1400 доларів.