Джерело: Adobe / picsmart

Паоло Ардоіно, головний технічний директор (CTO) криптобіржі Bitfinex, висловив підтримку протоколу RGB як «найкращої можливості» для випуску стейблкойнів у мережі Bitcoin.

В ан інтерв’ю з крипто-інформаційним агентством The Block, Ardoino сказав, що бачить RGB як «законного наступника» протоколу Omni, який раніше використовувався Tether для емісії USDT стейблкойни.

RGB, система смарт-контрактів і протокол поза ланцюгом для Bitcoin і Мережа Lightningпропонує рішення для карбування та випуску цифрових активів на основі біткойнів.

Протокол був спочатку задуманий популярним біткойнером Джакомо Зукко в 2016 році, надихаючись попередніми ідеями розробника Bitcoin Core Пітера Тодда.

Tether, емітент стейблкойнів, який тісно пов’язаний з Bitfinex, оголосив про припинення підтримки Omni цього року через зменшення використання.

У той же час Ethereum і Tron стали кращими платформами для випуску USDT і торгівлі.

Tether сприяє розвитку RGB

Незважаючи на перехід від біткойнів до альтернативних блокчейнів, Tether висловив зацікавленість у випуску свого популярного стейблкоїна на біткойнах через RGB і сказав, що «оцінює графік можливого випуску USDT через RGB».

Фірма також активно бере участь у розробці протоколу.

В інтерв’ю Ардоіно, який також нещодавно підвищений до генерального директора Tetherзаявив, що RGB є перспективним рішенням, назвавши його «сучасною, масштабованою системою смарт-контрактів на стороні клієнта, яка дозволяє токени на біткойнах».

За словами Ardoino, протокол добре узгоджений із потребами біткойн-спільноти щодо випуску стейблкойнів.

Керівник Tether і Bitfinex також сказав, що він вважає, що протокол може ефективно замінити Omni і забезпечити більш надійну основу для майбутніх проектів стейблкойнів.