Цей тиждень у криптовалюті: прогноз JPMorgan падіння хешрейту біткойна на 20%. дехто стверджував, що після наступного розведення навпіл зв’язок між McRib, біткойнами та акціямиі хоча Джим Крамер передбачив a різке падіння біткоінаЯнн Аллеманн висловив таку думку не варто очікувати значного падіння біткойна. Відновлення індустрії Binance на 1 мільярд доларів фонд після катастрофи FTX показав недостатню ефективністьпід час торгівлі Coinbase обсяг впав на 52% до 76 мільярдів доларів і позначив найнижчу чверть після публічного лістингу. З іншого боку, «Тиха покоївка», фільм, фінансований за рахунок продажу NFT, уклав глобальну угоду з продажу.

У юридичній події крипто століття Сема Бенкмана-Фріда Суд почався з приголомшливих викриттівБенкмен-Фрід написав чернетку ланцюжка у Twitter, щоб оголосити про можливе закриття Alameda Research за два місяці до краху FTXКеролайн Еллісон висунула претензії за участю Зв’язки Alameda Research з міжнародними урядовцямиі сказав колишній інженер Alameda Research втратила 200 мільйонів доларів через кілька фішингових атак через «погану практику безпеки». Тим часом директор Coinbase заявив Alameda Research викарбувала понад 39,55 мільярда доларів у USDT протягом 2021 року.

Тим часом комітет бразильського конгресу рекомендував звинувачення чотирьом топ-менеджерам Binance, включаючи CZфедеральний суддя США замовив посередництво у спорі BlockFi і Three Arrows Capital понад 284 мільйони доларів США, Супермаркет Trader Joe’s подав до суду на Trader Joe DEX за порушення федеральних прав на торговельну марку, а протокол Ethereum DeFi BarnBridge відкрив голосування для власників токенів оскільки вона зіткнулася з діями SEC і штрафами. Потім Coinbase, Revolut і Binance оновили свої програми відповідно до нових правил від FCA Великобританії, FCA наклало санкції на британського партнера Binance RebuildingSociety.com для фінансових просуваньі він додав 143 криптобіржі до списку попереджень. На Кіпрі влада заявила, що буде накладати значні штрафи на незареєстрованих постачальників послуг криптоактивів.

Поки це відбувалося, Circle оголосив про свої плани розпочати карбування USDC безпосередньо в мережі PolygonBitstamp вів переговори з три великі європейські банки про надання криптовалютних послугпроводив JPMorgan Chase перше врегулювання застави на основі блокчейну з BlackRock і Barclaysбуло створено консорціум японських фірм запустити цифрову валюту на основі єн до липня 2024 рокуПро це заявив Центробанк Росії його цифровий рубль може дозволити громадянам платити за кордоном без використання SWIFT, і Центральний банк Нігерії сказав його цифрова валюта e-naira не становить загрози.

Тим часом у бізнесмена вкрали криптовалюту в Індії було виявлено облікові записи, пов’язані з ХАМАСі ХАМАС отримав 41 мільйон доларів у криптовалюті напередодні атаки на Ізраїль. Після цього поліція Гонконгу оголосила тривогу 11 користувачів Binance в регіоні стали жертвами фішингових афержертвою якого став Platypus Finance порушення безпеки, що призвело до втрати понад 2 мільйонів доларів СШАкриптобіржа HTX повернув 8 мільйонів доларів, втрачених хакером через нещодавнє порушення безпеки та на базі Avalanche Star Arena відновлено 90% зламаних коштів і запропонував винагороду 10%.

Час жартів!

__________

GM, Cryptoverse!

__

Як пройшов тиждень, усі?

__

Перевіримо на ринках.

Джерело: naiivememe / Twitter

__

Ох, як змінилися часи.

__

— І ще один!

__

Як смієш володіти речами і бути щасливим? Що з тобою?

Джерело: btc_charlie / Twitter

__

Ми звернулися до власників ETH за коментарем.

__

Ааа і обговорити.

__

Однак вони?

Джерело: cryptomanran / Twitter

__

Нуль милосердя не було.

__

Ви теж можете бути схожі на неї! Осінній сезон судових засідань 2023 року.

__

Якщо ви не стежите.

__

Виглядає законно.

__

Кожна історія має поворот.

__

звичайно

__

…Я навіть не можу…

__

Стійкий.

__

Пам’ятайте, це марафон.

Джерело: TheBTCTherapist / Twitter

__

У деякі речі важко повірити.

__

І документальний фільм про аудиторів після аудиту. Пряма трансляція зі знайденим матеріалом.