Джерело: AdobeStock / Ascannio

Voyager Digitalзбанкрутілому криптокредитору, дали зелене світло на продаж своїх активів Binance.US і переводити своїх клієнтів на біржу.

На слуханнях у Нью-Йорку суддя у справах про банкрутство США Майкл Уайлс схвалив план реструктуризації Voyager, що дозволило йому продати свої активи Binance.US в рамках угоди на суму 1,3 мільярда доларів, Reuters повідомили.

суддя схвалив план, незважаючи на заперечення з боку США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC), яке було відхилено суддею Вайлсом як «розпливчасте». Регулятор висловив занепокоєння щодо того, що Binance.US керує незареєстрованою біржею цінних паперів об одинадцятій годині, але не зміг надати жодних переконливих доказів на підтримку своєї заяви.

Після завершення угоди клієнти нарешті зможуть зняти кошти, за оцінками, користувачі зможуть повернути 73% вартості своїх депозитів на момент банкрутства Voyager.

Тим не менш, Voyager не зобов’язаний приймати пропозицію біржі. У звіті з посиланням на фінансових консультантів Voyager говориться, що компанії знадобиться до місяця, щоб розглянути «нові питання» щодо зобов’язань Binance.US щодо придбання, відповідності нормативним вимогам і безпеки депозитів клієнтів.

Крім того, Комітет з іноземних інвестицій у США (CFIUS) досліджує ризики для національної безпеки, пов’язані з іноземними інвестиціями в Voyager, і це також може стати перешкодою для придбання.

Це ще не кінець

Нагадаємо, Voyager подав заявку розділ 11 банкрутство у липні, після чого почалася війна торгів між Binance та FTX обмін. Наприкінці жовтня FTX забезпечені схвалення суду з банкрутства США на придбання активів Voyager, але незабаром після цього сумнозвісно зазнало краху, і Binance було назад у гру.

У середині грудня було оголошено, що Binance.US буде викупити решту активів від збанкрутілого криптокредитора. Угода між двома компаніями оцінювала Voyager приблизно в 1 мільярд доларів (кількість в основному складалася із зобов’язань Voyager перед клієнтами), і вимагала від Binance.US внести 10 мільйонів доларів і відшкодувати Voyager певні витрати до 15 мільйонів доларів. Загалом остаточна ціна закупівлі склала 20 мільйонів доларів на додаток до виплат клієнтам Voyager.

Потім у січні SEC заперечив проти зусиль Binance купити ці активи, заявивши, що потрібна додаткова інформація про угоду і що Binance.US не надала достатньо деталей щодо своєї здатності закрити угоду.

Крім того, адвокати, які представляють Рада з цінних паперів штату Техас і Департамент банківської справи Техасу стверджував, що існує тісний зв’язок між Binance.com, BAM Management Co., CPZ Holdingsі генеральний директор Binance Чанпен Чжао. Вони стверджували, що Чжао володіє CPZ Holdings, яка володіє оператором Binance.US BAM Management, тоді як BAM Trading є дочірньою компанією BAM Management, і тому Чжао є опосередкованим власником і Binance.US, і Binance.com. .

Це проблема, оскільки це потенційно дозволить Binance.com діяти в США, навіть якщо Binance.com нібито не працює з клієнтами в США.

Наприкінці лютого техаська юридична команда знову заперечив на спроби Binance.US купити активи Voyager. Вони повторили, що проблема полягає у зв’язку між Binance.US і Binance.

«Незалежність Binance.US від Binance.com є надзвичайно важливою для захисту конфіденційності споживачів і монети від неналежного використання. Хоча Binance.US, як Покупець, претендує на те, щоб працювати незалежно від Binance.com, [terms of use] запропонувати інше”, – стверджувала команда юристів.

І минулої неділі The Wall Street Journal опублікувала звіт із посиланням на внутрішні документи та повідомлення співробітників, заявив що Binance та Binance.US, незважаючи на те, що вони є окремими організаціями, мали спільний персонал і фінанси, а також пов’язану організацію, яка займалася купівлею та продажем криптовалют.

У звіті також стверджується, що Binance створила свою американську платформу як щит від регуляторів.

____

Вивчайте більше:

Таємна змова Binance: витік текстів розкриває плани ухилення від правоохоронних органів США – що відбувається?
Обмін Stablecoin Wars Hot Up – Coinbase призупинить торгівлю BUSD у березні

Зусилля Binance залучити голову Комітету з цінних паперів і цінних паперів Генслера щодо регуляторних відносин у США виявлено – ось що сталося
Binance зазнає ретельної перевірки, оскільки сенатори вимагають інформації про бізнес-операції – надходить Crypto Clampdown?

22 способи заробити криптовалюту на Binance
Як вибрати біржу криптовалют?