Термін «метавсесвіт» був створений для зображення цифрового всесвіту, де користувачі можуть працювати, спілкуватися та грати. Ця концепція привертає увагу впливових технологічних фірм, урядів і фінансових організацій. Аналітики прогнозують, що метавсесвіт може коштувати стільки ж, скільки 13 трильйонів доларів до 2030 року і змінити те, як люди взаємодіють і живуть своїм життям.

Такі ризики метавсесвіту Web3 Пісочниця, Decentraland і Axie Infinity, серед інших, беруть на себе лідерство з елементами децентралізованої економіки та управління. Однак є численні платформи другого покоління, такі як RobotEra, які пропонують ще більше перспектив.

Нещодавно метавсесвіт викликав більший інтерес після того, як The Sandbox підписав меморандум про взаєморозуміння (MoU) з Digital Government Authority (DGA) Саудівської Аравії, зробивши метавсесвіт набагато привабливішим для інвесторів.

RobotEra прагне запровадити більш динамічний і захоплюючий досвід, використовуючи AR і VR, а також будівельні інструменти в стилі Minecraft. Гравці матимуть свободу створювати та персоналізувати роботів, ландшафти та структури, а також матимуть можливість монетизувати свій ігровий процес. Завдяки цим передовим елементам RobotEra має потенціал для пожвавлення ігрової індустрії метавсесвіту та може стати одним із найкращих передпродажів у 2023 році.

Представляємо інноваційний проект Metaverse від RobotEra

RobotEra незабаром вийде на сцену метавсесвіту зі своїм зручним і захоплюючим ігровим середовищем, яке поєднує віртуальну та доповнену реальність із незамінні токени (NFT) у метавсесвітній грі, схожій на Minecraft.

Геймери зможуть без особливих зусиль створювати власних роботів, споруди та ландшафти, а також монетизувати свій ігровий процес, поєднуючи свободу уяви Minecraft і високотехнологічний світ Taro.

Крім того, гравці матимуть можливість отримувати дохід, продаючи рекламні площі на своїх конструкціях або проводячи заходи за вхід.

Гра створена для широкої аудиторії, усуваючи потребу в програмуванні чи технічних навичках. Усі гравці можуть брати участь у будівництві світу та занурюватися у віртуальне середовище, відновлюючи Таро разом.

NFT відіграють вирішальну роль у грі, оскільки їх можна використовувати для купівлі землі, будівництва будівель і створення процвітаючої торгової спільноти. Геймери також можуть створювати свої цифрові ігри в ексклюзивних регіонах і спілкуватися з іншими гравцями, отримуючи винагороди.

Відвідайте RobotEra зараз

Економічний двигун RobotEra: криптовалюта TARO

Економікою в грі RobotEra керує TARO, a криптовалюта що служить йому паливом. За допомогою TARO гравці можуть купувати землю, працювати NFT і брати участь у різноманітній економічній діяльності в грі. Крім того, заблокувавши свої токени, вони можуть отримати додаткові винагороди.

TARO створює ігрову економіку «грай, щоб заробити» (P2E), подібну до The Sandbox. Однак RobotEra пропонує більш широкий досвід і простіше створення активів, що може призвести до створення процвітаючої економічної екосистеми. Використання NFT дає гравцям право власності на землю та активи, такі як споруди, предмети та роботи.

Лідерство в іграх Metaverse: познайомтеся з командою RobotEra

За успіхом будь-якого видатного проекту стоїть віддана команда експертів. RobotEra не є винятком, її очолює група досвідчених професіоналів.

Джейсон Чан, генеральний директор RobotEra, очолює команду завдяки своїм широким знанням блокчейну та інтернет-бізнесу. Маючи ступінь Лондонської школи економіки та політичних наук, він має досвід роботи з криптовалютами, фінтехом і фінансовим моделюванням. Як керівник відділу стратегії, маркетингу та розвитку компанії, він висуває свій досвід на перший план.

Як COO, Алекс Вонг контролює глобальні ринкові операції RobotEra. Професіонал у сфері бренд-менеджменту та зв’язків із громадськістю, який отримав ступінь інформаційних систем Національного університету Сінгапуру, він є ключовим гравцем у команді, керований своєю пристрастю до блокчейну та метавсесвіту.

Як технічний директор, Сліман Лі привносить у проект величезні знання про децентралізовані технології та блокчейн. Інженерний експерт із провідних інтернет-компаній, він відповідає за розробку ігрового движка та створення систем блокчейну для гри.

Платформа RobotEra готова очолити ігрову сцену Metaverse

Оскільки ігровий сектор метавсесвіту продовжує розвиватися, RobotEra стає видатним гравцем. Завдяки творчому підходу, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та численним можливостям монетизації він має потенціал залучити широку аудиторію та стати помітною силою в індустрії ігор Web3.

Проекти метавсесвіту, такі як RobotEra, лідирують серед зручних інструментів для створення метавсесвіту, прокладаючи курс на майбутнє Інтернету та ігор. Їхня новаторська гра зі створення метавсесвіту та торгова платформа NFT обіцяють запропонувати переконливу цифрову економіку на момент запуску, дозволяючи гравцям будувати та відкривати нові межі метавсесвіту.

RobotEra вже зібрала вражаючі 850 тис. дол. США під час передпродажу, який незабаром перейде на етап 2 із підвищеною ціною, що робить це чудовим моментом для того, щоб отримати кілька токенів TARO. Оскільки попередні продажі наближаються до позначки в 1 мільйон доларів, проект знаходиться на шляху до успішного запуску, позиціонуючи його як одну з найкращих попередніх продажів 2023 року.

Відвідайте RobotEra зараз