Джерело: Alexlmx/Adobe

Північна КореяКрипто-хакерська кампанія може бути несприйнятливою до міжнародних санкцій, заявив посадовець уряду Південної Кореї.

За інформацією ЗМІ Новини Yonhap TVненазваний урядовець із Сеула заявив:

«Масштаб діяльності Північної Кореї, пов’язаної з кіберзлочинністю, свідчить про те, що санкції міжнародного співтовариства проти Північної Кореї стають безсилими».

Джерела в уряді Південної Кореї процитували, що «незаконні» «валютні доходи» Північної Кореї минулого року склали 2,3 мільярда доларів.

Принаймні 700 мільйонів доларів із цієї цифри надійшло від масштабних крипто-рейдів, за словами Сеула, причому більше криптовалюти було «вкрадено» через «хакерські» атаки та фішинг на менших внутрішніх цілях.

ФБР раніше звинуватив Північну Корею в організації нападу на міст Ронін. Відомство наклало на нього санкції Ethereum (ETH) Гаманці, на його думку, пов’язані з ймовірними хакерами мосту.

Сеул також вважає, що Пхеньян заробив гроші на «незаконному експорті».

За словами представників уряду Південної Кореї, масштаби «імпорту іноземної валюти» Північною Кореєю є найвищими з 2018 року – року, коли «економічні санкції проти Північної Кореї були серйозно запущені», пояснило ЗМІ.

Сеул каже, що санкції не сповільнюють криптозломи Північної Кореї

На початку цього року постачальники послуг безпеки передбачили майбутній «сплеск». північнокорейський крипто хаки. А минулого місяця криптобіржі Binance та Huobi заявили, що вони заморозили «пов’язані з Північною Кореєю» гаманці, що містять «криптоактиви на суму приблизно 1,4 мільйона доларів».

Провайдери безпеки та урядові установи Сполучених Штатів стверджують, що хакерські групи Північної Кореї, такі як Lazarus, використовують сервіси змішування монет для анонімізації криптовалютних транзакцій і «відмивання» криптовалюти.

Вони стверджують, що в той час як деякі такі міксери були закриті, інші вимкнені перезавантажується або перепаковується. Вони вважають, що це робиться для того, щоб дозволити злочинцям конвертувати свою криптовалюту у фіатну валюту.

Пхеньян неодноразово заперечував, що він санкціонує криптозлом. Північна Корея звинуватила Вашингтон і Сеул у фабрикації звітів про її діяльність, пов’язану з криптовалютою.