Джерело: AdobeStock / PX Media

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Новини безпеки

  • Росія-групи інтересів, які підтримуються, збирають витрати на зброю, припаси та інші матеріали, просуваючи свої цифрові гаманці у великій мережі Телеграма канали, останній звіт фірми криптобезпеки CertiK виявлено. Ця мережа каналів представляє різні групи: від проросійських англомовних пропагандистських каналів до санкціонованих неонацистських ополчень. Ці групи переміщують більшу частину своїх коштів через централізовані біржі, і, схоже, все більше покладаються на менші біржі та однорангові платформи, які не вимагають KYC/AML, йдеться в повідомленні.

  • Кількість пов’язаних з криптовалютою шахрайства повідомив в Гонконг у 2022 році дорівнювало 2336 випадкам, що на 67% більше порівняно з 1397 випадками, зареєстрованими поліцією у 2021 році, повідомляє South China Morning Post. повідомили. Фінансові збитки від цих шахрайств минулого року подвоїлися до понад 216,6 млн. доларів США, а останні дані поліції показують, що на них припадає більше половини з 407,66 млн. доларів США, викрадених жителями міста, а також деякими жертвами, які живуть за кордоном, у майже 23 000 звітах про технології. злочинів минулого року, йдеться в повідомленні.

Податкові новини

  • Кабінет міністрів Таїланду погодився відмовитися від корпоративних доходів податок і податок на додану вартість для компаній, які випускають цифрові токени для інвестицій, Reuters повідомили, посилаючись на речницю уряду. Компанії отримають доступ до альтернативних способів залучення капіталу за допомогою інвестиційних токенів на додаток до традиційних методів, таких як облігації. Крім того, за оцінками уряду, протягом наступних двох років буде запропоновано інвестиційних токенів на суму 128 мільярдів батів (3,71 мільярда доларів) і що він втратить податкові надходження на суму 35 мільярдів батів, сказала прес-секретар.

Новини регулювання

  • Китай сформує новий національний фінансовий регулюючий орган, консолідуючи нагляд у рамках ширшої реформи уряду, яка включає плани створення національного бюро даних, Reuters повідомили. У ньому сказано, що нинішній наглядовий орган банківської та страхової діяльності Комісія з регулювання банківської та страхової діяльності Китаю (CBIRC), буде скасовано.

  • Прес-секретар Карін Жан-П’єр сказав що США Білий будинок «знає про ситуацію» щодо проблемного криптобанку Сільвергейт і що він “продовжить моніторинг звітів”. Вона заявила, що «це, очевидно, лише остання компанія у сфері криптовалют, яка зіткнулася зі значними проблемами».

Ігрові новини

  • Платіжний процесор для ігри промисловість ЗЕБЕДІЙ і студія мобільних ігор Розваги Bear Hug оголосили про своє партнерство, «має на меті підірвати ринок казуальних ігор, додавши винагороди гравцям реальними грошима до звичних концепцій ігор», — йдеться в прес-релізі. Перша винагороджена гра Bear Hug монетний маджонг, працює на Android, а з’явиться версія для iOS. Він виплачує невеликі суми грошей гравцям як приз за проходження рівнів, без жодних вступних комісій чи попередніх витрат. Ще кілька назв знаходяться в розробці, додали в ньому.

Інвестиційні новини

  • The Фонд ТОНнекомерційна асоціація підтримки Відкрита мережа (ТОННА), оголосив що Тонстартеросновна платформа збору коштів на TON, завершила початковий раунд у розмірі 1,5 мільйона доларів США Кінгсвей Капітал, Gate.ioі DWF Labs. Тонстартер, інкубований Лабораторії першого етапупідтримуватиме проекти на TON, включаючи децентралізоване фінансування (DeFi), децентралізовані біржі (DEX), не пов’язані з позбавленням волі гаманціпротоколи позики та позики, ігриі метавсесвітйдеться в прес-релізі.

  • Основний виробник Bitcoin (BTC) гірниче обладнання, Ханаан, оголосив про свої неаудовані фінансові результати за три та дванадцять місяців, що закінчилися 31 грудня 2022 року. повідомили доходи склали 56,8 млн доларів США, що на 59,9% менше порівняно з 3 кварталом 2022 року та на 82,1% порівняно з аналогічним періодом 2021 року; дохід від майнінгу склав 10,5 млн доларів США, що на 16,3% більше, ніж у третьому кварталі 2022 року, і на 368,2% порівняно з аналогічним періодом 2021 року; доходи склали 4 378,9 млн юанів (634,9 млн доларів США) порівняно з 4 986,7 млн ​​юанів у 2021 році; і видобуток 218,6 млн. юанів (31,7 млн. дол. США) порівняно з 21,7 млн. юанів у 2021 році.

  • Криптообмін KuCoin виявили, що, незважаючи на волатильність крипторинку, 52% опитаних жінок-криптоінвесторів сказали, що вони HODL крипто, що набагато вище, ніж 38% серед чоловіків-інвесторів. Це далі повідомили що 35% жінок-криптоінвесторів «дуже впевнені» у криптовалютних інвестиціях, що нижче порівняно з 47% чоловіків-інвесторів. Крім того, 58% жінок сказали, що вони приймали рішення про інвестиції в криптовалюту, проводячи власні дослідження, а 49% жінок-криптоінвесторів, як повідомляється, мають власну мотивацію почати свою криптовалютну подорож.