Втрачаючи трафік до портів на східному узбережжі та узбережжі Мексиканської затоки, головних океанських воріт Америки, порти, що входять до складу комплексу Лос-Анджелес/Лонг-Біч, схоже, йдуть різними курсами.

Лос-Анджелес зберіг свою корону як найбільш завантажений контейнерний порт у США, але LB скотив зі свого звичайного другого місця на третє, після Нью-Йорка/Нью-Джерсі, незважаючи на те, що він став другим за величиною обсягом в історії.

Існує багато спекуляцій щодо того, скільки втраченого трафіку буде повернено після того, як оператори терміналів західного узбережжя та працівники дійдуть згоди під час тривалих переговорів щодо контракту, але хоча відновлення обсягів, здається, є головним пріоритетом у Лос-Анджелесі, оператори LB, здається, менш стурбовані зачепити його назад.

У своїй заяві про стан порту виконавчий директор LB Маріо Кордеро, здавалося, більше зацікавлений в іншому питанні: зменшенні викидів CO2 порту та націленості на зароджується бізнес офшорної вітрової генерації.

Порт планує створити завод з виробництва вітрових турбін площею 400 акрів на новозбудованій землі, який стане найбільшим у США. Після складання вежі будуть відбуксировані до вітрових електростанцій приблизно в 20 милях від узбережжя Каліфорнії.

Pier Wind, як називається проект, включатиме термінал з важкими пристанями та кранами, а також достатній простір для розміщення компонентів вітрової енергії. Порт проводить концептуальний проект вартістю 1 мільйон доларів, який планується завершити наступного місяця.

Розвиток офшорної вітроенергетики просувається вперед після того, як у грудні штат Каліфорнія провів свій перший аукціон на оренду п’яти офшорних вітрових установок у затоках Гумбольдта та Морро.

Порт Лонг-Біч є малоймовірним претендентом на базу для монтажу вітряних веж. Як правило, це пов’язано з меншими, незавантаженими портами для перевантаження. Перший офшорний вітровий проект на західному узбережжі знаходиться в затоці Гумбольдта, де термінал буде замінено важким підйомником, який підтримується більш ніж 40 акрам асфальту, у спільному підприємстві між адміністрацією порту та Crowley Wind Services, дочірньою компанією. судноплавної фірми США.

Однак адміністрація порту LB стверджує, що він добре підходить для складання вітрових веж і логістики, оскільки він примикає до глибокого та широкого судноплавного каналу, знаходиться в центрі ланцюгів поставок і має доступ до найбільшої виробничої бази та будівельної робочої сили в НАС.

За даними енергетичної консалтингової компанії Intelatus Global Partners, для розвитку плавучих вітроенергетичних установок потрібен порт, який має базу для геотехнічних досліджень, будівельні споруди, інтеграційний причал, де турбіни можна поєднувати з підконструкціями, мокре сховище для плавучих турбін, швартовий кабель. база та експлуатаційно-технічний центр.

Pier Wind узгоджуватиметься з програмою LB Zero Emissions Energy Resilient Operations, яка має на меті досягти нульових викидів під час обробки вантажів до 2030 року, а від вантажівок – до 2035 року.

Це також відповідало б енергетичній стратегії штату, яка спрямована на те, щоб до 2035 року 90% енергії Каліфорнії отримувалося з чистих джерел. Пан Кордеро сказав, що Pier Wind «тримає ключ» до мети штату виробляти 25 гігават електроенергії з до 2045 року офшорна вітрова промисловість.

Джин Серока, його колега в порту Лос-Анджелеса, здається, більше стурбований вантажопотоками, тим, як зробити порт більш привабливим і покращити ланцюги поставок. Минулого тижня на конференції TPM23 він сказав делегатам, що врегулювання суперечки щодо трудового контракту буде недостатнім для повернення втраченого трафіку.

Каліфорнія має бути більш сприятливою для бізнесу, стверджував він, вказуючи на більш суворі правила чистого повітря для вантажівок, законодавство AB5 щодо класифікації підрядників-далекобійників і протидію розвитку складів у деяких муніципалітетах.

І пан Кордеро дав зрозуміти, що нова увага до офшорних вітрових установок не відволікатиме Лонг-Біч від пошуку заходів для підвищення ефективності та полегшення потоків вантажів, використовуючи як приклад проект Pier B вартістю 1,5 мільярда доларів для збільшення пропускної спроможності залізниці, який планується розпочати наступного року. . Адміністрація порту також підкреслила, що Pier Wind не вплине на роботу інших портів.

У поточному стані шлях до офшорної вітрової генерації на західному узбережжі буде довгим. На сьогоднішній день на західному узбережжі немає спеціально побудованих портових споруд для підтримки офшорних вітрових електростанцій. Крім того, кілька спостерігачів зазначили, що критично важливих елементів, таких як інсталяційні судна під прапором США, не існує. Чиста енергія може бути майбутнім, але це не найближче майбутнє.

Щоб дізнатися про найновіші переговори щодо трудових відносин на західному узбережжі, перегляньте цей ролик із спеціального подкасту TPM від The ​​Loadstar.