Maersk ICD Росія

Maersk нарешті продала свої останні два російські логістичні сайти майже через рік.

Об’єкти в Санкт-Петербурзі та Новоросійську були закриті в п’ятницю після угоди з IG Finance Development щодо придбання об’єктів.

Головний комерційний директор Maersk Карстен Кілдал сказав: «Ми раді, що знайшли нового власника та виконуємо наше рішення про продаж усіх активів у країні.

«Протягом процесу вилучення ми як компанія відчували серйозну відповідальність перед рештою 50 співробітників на двох майданчиках, і ми раді, що їм буде запропоновано роботу в рамках нової організації».

Згідно з повідомленнями, зареєстрована на Кіпрі компанія IG Finance уклала угоду з російським імпортером харчових продуктів Arosa щодо управління об’єктами. Згідно з угодою, депо в Новоросійську забезпечить потужністю приблизно 1500 teu, а підприємство площею 23 500 квадратних метрів у Санкт-Петербурзі обслуговуватиме охолоджену продукцію. і заморожені відправлення.

У березні минулого року компанія Maersk оголосила про припинення діяльності в Росії, а остаточне обслуговування буде завершено в травні, залишивши близько 20 000 контейнерів у країні. У серпні минулого року компанія оголосила про продаж своїх 30,75% акцій російського портового оператора Global Ports Investment великому вітчизняному оператору Delo Group.

Незважаючи на те, що останнє відчуження опускає завісу над його операціями в Росії, Maersk має продати кілька видатних активів, прес-секретар сказав, що датському конгломерату все ще потрібно знайти покупців для чотирьох буксирів, що працюють під брендом Svitzer.

Продаж заводу в Санкт-Петербурзі, ймовірно, буде особливо неприємним для Maersk, враховуючи, що компанія відкрила завод лише у 2020 році, але переїзд із Росії став результатом колективних зусиль західних компаній щодо дотримання пакету санкцій, які послідували за вторгненням у Україна рік тому на цьому тижні.