Шоста за величиною криптовалюта висить на самому краю обриву, оскільки невизначеність на ринку зростає, особливо в Сполучених Штатах. Незважаючи на те, що в суботу загальна ринкова капіталізація знизилася нижче позначки в 1 трильйон доларів і склала 963 мільярди доларів, ціна XRP відносно не змінилася за 24 години, але торгується на рівні 0,3691 долара.

Огляд крипторинку – чи може ціна XRP відскочити?

Це був ще один важкий тиждень на крипторинку через погіршення економічних умов і регуляторний тиск з боку американських агентств. The крах банку Silvergate минулого тижня натякнув на привиди безладної імплозії біржі FTX, яка повертається, щоб переслідувати галузь.

Інші нові новини: стейблкоїн USDC Circle різко падає та відхиляється від прив’язки до долара на тлі паніки через крах іншої банківської установи SVB Financial Group. SVB є дочірньою компанією каліфорнійського Silicon Valley Bank.

Повідомляється, що другий за величиною стейблкоїн страждає від зараження після краху другого банку США в березні 2023 року. USDC тримається на рівні 0,9052 долара згідно з поточними ціновими даними CoinGecko, що значно нижче його очікуваної вартості в 1 долар.

Приблизно 3,3 мільярда доларів грошових резервів USDC можуть перебувати на зберіганні SVB, що викликає занепокоєння серед інвесторів щодо здатності Circle повністю забезпечити стейблкойн на суму 37 мільярдів доларів. Стайблкойни стали фундаментальною частиною криптоіндустрії та поступово знаходять опору в традиційному банківському секторі.

Згадайте обвал TerraUSD у травні 2022 року і кровопролиття, яке послідувало на ринку. Криптогіганти люблять Voyager Digital, Three Arrows Capital і Celsius не змогли пережити аварію, що призвело до серії заяв про банкрутство.

Можливість розпродажів у вихідні не можна знімати, оскільки інвестори, ймовірно, запанікують через зараження черговим крахом стейблкойна. Однак дані, опубліковані Wu Blockchain у Twitter, свідчать про те, що «фактичний ризик може становити лише невелику суму коштів».

Тим не менш, інвесторам слід уважно стежити за подіями навколо USDC і SVB у найближчі кілька днів, оскільки вони, ймовірно, допоможуть визначити, куди рухається криптовалютний ринок.

Ціна XRP потребує цієї підтримки, щоб відскочити

Ціна XRP виглядає відносно стабільною, торгуючись на рівні 0,3691 долара під час європейської сесії в суботу. Агресивний поштовх биків у січні підняв транскордонний токен трохи вище $0,40, перш ніж ведмеді взяли владу на початку лютого.

Погляд назад на ціну XRP у вересні минулого року показує, що її верхня точка контролю становить 0,50 долара. З іншого боку, точка контролю на нижній стороні становить 0,30 дол. Крім того, XRP втратив силу під час підйому в січні після того, як зустрівся з багатомісячною лінією тренду, взятою з максимуму вересня в 0,56 долара.

Прогноз ціни XRP як обсяг торгів у 1,5 мільярда доларів США –  Чи купують кити?
Денний графік XRP/USD

Хоча негайне відновлення ціни XRP було б нездійсненною мрією, враховуючи багато несприятливих умов на крипторинку, багато уваги можна було б приділити здатності биків знайти підтримку та підтримувати її, принаймні на ці вихідні.

Тим не менш, не можна недооцінювати зростання тиску на криптовалюту вартістю 18,5 мільярдів доларів, враховуючи втрату ключових важелів, яка ненадовго з’явилася в січні.

Наприклад, XRP тепер утримується нижче всіх основних застосованих ковзних середніх, включаючи 200-денну експоненціальну ковзну середню (EMA) (лінія фіолетового кольору), 100-денну EMA (лінія синього кольору) та 50-денну EMA (лінія червоним кольором).

Наступна орієнтовна підтримка буде забезпечена перевантаженням покупців на рівні $0,35. Збереження цієї підтримки незмінною є критично важливим для негайного відновлення висхідного тренду. В іншому випадку ціна XRP може впасти до 0,30 долара.

Очікується два результати на рівні 0,30 долара, причому перший дозволить ціні XRP скористатися перевагами нової ліквідності та агресивно сприяти розвороту тренду. З іншого боку, торгівля нижче тієї самої контрольної точки може спровокувати новий розпродаж, оскільки пекло розгортається перед биками. Зниження нижче 0,30 дол. США може бути неможливо зупинити, поки XRP не досягне 0,25 дол. США.

Чому падіння ціни XRP неможливо зупинити

Майже всі ключові технічні індикатори, використані в цьому аналізі, малюють похмуру картину для ціни XRP, яка, ймовірно, переживе кілька наступних сесій — і, можливо, днів. По-перше, індикатор конвергенції ковзної середньої (MACD) дає яскравий сигнал про продаж, як було підтверджено в четвер, 9 березня 2023 року.

На додаток до цього, MACD зараз тримається нижче середньої лінії на 0,00 і досліджує негативну область. Якщо підтримка на рівні 0,35 долара не втримається, ціна XRP не матиме іншого вибору, окрім як шукати притулку до наступного ключового рівня на рівні 0,30 долара.

Прогноз ціни XRP як обсяг торгів у 1,5 мільярда доларів США –  Чи купують кити?
XRP/USD чотири години ведмежого налаштування

Позиція індексу грошових потоків (MFI) дозволяє зробити висновок про те, що сплеск обсягу торгів головним чином пов’язаний з діяльністю з продажу та що ціні XRP не вистачає імпульсу та ліквідності, щоб змінити тенденцію, принаймні на даний момент.

Інвестори, які бажають зайняти довгі позиції в XRP, можуть зачекати, поки токен підтвердить підтримку та почне повертатися. Якщо підтримка на рівні 0,35 долара зупинить спадний тренд, трейдери будуть націлені на 0,38 і 0,40 долара відповідно, а перехід до 0,56 долара все ще можливий протягом наступних тижнів.

Купуйте XRP зараз.

Альтернативи XRP, які можна купити сьогодні

Якщо ви шукаєте інші високопотенційні криптопроекти поряд з XRP, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Пов’язані статті: