Джерело: TradingView

Ціна XRP зросла на 2,5% за останні 24 години, піднявшись до $0,375464 на тлі 5% зростання криптовалютного ринку в цілому.

Його поточна ціна дорівнює приросту на 0,5% за минулий тиждень, хоча альткойн також впав на 2% за останній місяць, тоді як з початку 2023 року він виріс на 10%.

Незважаючи на те, що протягом останнього тижня XRP показав нижчу ефективність порівняно з рештою ринку, це ставить його в недооцінену позицію, де він може отримувати приріст вище середнього в найближчі місяці.

Дійсно, оскільки Ripple очікує завершення своєї справи з SEC пізніше в цьому році, XRP може чекати дуже велике зростання в не надто віддаленому майбутньому.

І здається, що кити, можливо, готуються до такого випадку, оскільки дані свідчать про масові перекази XRP від ​​деяких найбільших трейдерів ринку, а 24-годинний обсяг торгів монетою зараз перевищує 900 мільйонів доларів.

Прогноз ціни XRP із збільшенням обсягу торгів у 900 мільйонів доларів – чи купують кити до завершення судового процесу Ripple?

Індикатори XRP свідчать про те, що монета готова до підвищення, враховуючи, що вона залишається в значній мірі перепроданою.

Джерело: TradingView

Його 30-денне ковзне середнє (червоне) впало значно нижче свого 200-денного середнього (синього), що означає, що рано чи пізно відбудеться рух угору.

Подібним чином індекс відносної сили монети (фіолетовий) значно знизився з середини лютого, що вказує на те, що вона повинна набрати деякого імпульсу найближчим часом.

На даний момент основний рівень опору XRP становить десь близько $0,38, тому, якщо він зможе пробити цю ціну, на карті можуть бути більші прибутки.

Можна сперечатися, що саме цього зараз чекають великі інвестори, оскільки Whale Alert висвітлює деякі дуже великі перекази XRP за останні кілька днів.

Це включає пару великих переказів (вартістю 11,3 мільйона доларів і 18,8 мільйонів доларів) мексиканської біржі Bitso, що свідчить про те, що принаймні деякі кити XRP купують і готуються утримувати.

З іншого боку, за останні кілька днів також спостерігалися перекази на біржі (наприклад, Bitstamp), тому не зовсім зрозуміло, чи всі кити вірять, що незабаром відбудеться сплеск XRP.

Тим не менш, спільнота XRP, безумовно, очікує такого, враховуючи прогрес у тривалій судовій справі Ripple-SEC.

Дійсно, за останні кілька місяців Ripple змогла отримати низку сприятливих рішень, що викликало підозру, що у неї є хороші шанси виграти позитивне врегулювання чи вирок.

Наприклад, цього місяця свідком виключення одного з ключових свідків-експертів SECзалишаючи регулятора в ослабленому становищі з точки зору доведення того, що власники XRP мали розумне очікування прибутку.

Крім того, минулий рік чи близько того приніс Ripple отримує доступ до важливих електронних листів SECне кажучи вже про дотримання права компанії використовувати захист справедливого повідомлення.

У сукупності всі ці події роблять вірогідним те, що справа закінчиться тим, що Ripple зможе продовжувати свій бізнес, як і раніше, і XRP буде відкритим для лістингу на біржах.

Якщо це так, немає жодних сумнівів, що монета стане одним із найкращих показників на ринку, потенційно піднявшись до свого рекордного максимуму в 3,40 долара, особливо якщо на той час ринок стане більш оптимістичним.

У короткостроковій та середньостроковій перспективі ми все ще можемо очікувати, що XRP продовжить стабільне зростання, яким він насолоджувався з початку року.

Від поточної ціни інвестори могли очікувати, що вона повернеться до 0,40 дол середні прогнози аналітиків, орієнтовані на ціну близько 0,55 доларів США на січень 2024 року.

Купуйте XRP зараз

Альтернативи XRP

Без сумніву, XRP зараз недооцінений, що представляє привабливу можливість для покупки, особливо якщо Ripple досягне позитивного рішення у своїй справі SEC.

Однак значне зростання цін може відбутися лише пізніше цього року, що спонукає трейдерів, які шукають значних коротко- та середньострокових прибутків, розглянути інші перспективні криптовалюти.

Щоб допомогти в цьому, Криптоновини Команда Industry Talk зібрала добірку з 15 найкращих криптовалют, за якими варто стежити у 2023 році.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.