Оскільки XRP фіксує обсяг торгів у 600 мільйонів доларів, інвестори цікавляться, чи зможе криптовалюта досягти 10 доларів у 2023 році. Цей прогноз ціни XRP підживлюється останніми подіями в екосистемі XRP, а також ширшим сплеском на ринку криптовалют.

Однак є також фактори, які можуть обмежити потенціал зростання XRP. У цій статті ми детальніше розглянемо поточну ринкову ефективність XRP і фактори, які можуть вплинути на потенціал її майбутнього зростання.

Ripple проти SEC: юридична битва та її вплив на вартість XRP

Криптоінвестори стежили за судовою битвою Ripple з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) більше двох років. SEC подала скаргу на Ripple Labs, компанію, що стоїть за XRP, стверджуючи, що криптовалюта є цінним папером і що Ripple пропонувала її інвесторам без юридичної реєстрації. Однак передбачити результат судової справи стає все важче.

23 лютого прихильник криптовалюти та юрист Джон Дітон запропонував сценарій, який міг би прискорити врегулювання, якщо це необхідно. Дітон написав у Twitter, що, на його думку, адвокат Ripple настійно рекомендуватиме врегулювання, якщо SEC письмово визнає, що всі поточні та майбутні транзакції XRP не є цінними паперами. Дітон також висловив упевненість, що Ripple вийде переможцем і що Верховний суд не підтримає перевищення відповідальності SEC.

24 лютого спостережна служба США з питань корупції та інформаторів Empower Oversight розкритикувала SEC за те, що вона неодноразово відмовляла організаціям з питань прозорості в доступі до матеріалів, що становлять суспільний інтерес, зокрема щодо індустрії криптовалют.

Незважаючи на юридичні занепокоєння, багато інвесторів і експертів залишаються позитивними щодо довгострокового потенціалу XRP/USD.

Потенційне партнерство Ripple і його вплив на XRP

Паннуз Метью, керуючий директор Joyalukkas Exchange, що базується в Дубаї, оголосив на LinkedIn, що нещодавно зустрівся з керівниками Ripple Марком Джонсоном, Вільямом Кулі та Ніком Тапліним. Ця новина свідчить про те, що Ripple, можливо, придбала нового ділового партнера.

За словами Метью, платформа Ripple On-Demand Liquidity (ODL) може запропонувати чудове рішення для компаній, що здійснюють грошові перекази, які прагнуть збільшити масштаб і зменшити вартість транскордонних платежів, забезпечуючи при цьому швидкі розрахунки та постійний доступ до ліквідності.

Незважаючи на те, що Ripple ще не оголосила офіційно про свого нового партнера, заява Метью чітко означає, що партнерство встановлено. Очікується, що використання ODL, побудованого на XRP, підвищить ефективність транскордонних фінансових операцій Ripple. Незважаючи на цей позитивний розвиток подій, ціна XRP/USD впала з попередніх максимумів.

Конференція G20 займає центральне місце, оскільки очікується зростання процентних ставок у США

Економічні дані США викликали нові занепокоєння у Федеральної резервної системи, що призвело до тиску на більш ризиковані активи. Підвищення інфляції в США призвело до очікувань більш агресивної процентної ставки ФРС для досягнення цільового рівня інфляції. Останні дані зі США також підтвердили можливість підвищення ставки на 50 базисних пунктів.

Крім того, 24 лютого G20 приділила увагу криптовалютам і наголосила на необхідності міцної глобальної нормативної бази. МВФ зайшов так далеко, що припустив можливість заборони криптовалюти. Поєднання заголовків G20 і занепокоєння ФРС змушує XRP/USD залишатися під тиском.

Пропозиція крос-ланцюгового мосту може прокласти шлях для взаємодії в криптовалюті

23 лютого Маюха Вадарі, інженер-програміст Ripple, опублікував на GitHub пропозицію щодо нового міжланцюгового протоколу мосту та поділився посиланням у Twitter.

Пропонований протокол, розроблений від розробників XRPL і RippleX, має на меті забезпечити взаємодію між різними мережами, одночасно гарантуючи безпеку активів у ланцюжковому мосту.

Незважаючи на цей позитивний розвиток подій, ціна XRP/USD продовжувала знижуватися за відсутності значного тригера чи каталізатора.

Прогнозування ціни XRP

26 лютого пара XRP/USD почала торгуватися на рівні $0,37782. Він зафіксував максимум у $0,37858 і мінімум у $0,37589. Наразі пара торгується на рівні $0,37642, знизившись на 0,39% за останні 24 години. Крім того, за останній тиждень вартість XRP/USD впала більш ніж на 4,5%.

XRP/USD бореться під рівнем $0,3850, набираючи підтримки близько $0,3750. У разі ведмежого прориву зони підтримки $0,3750 Ripple може знизитися далі до наступної області підтримки $0,3702 або $0,3620.

Графік цін XRP/USD – Джерело: Tradingview

Провідні технічні індикатори, такі як MACD і RSI, зараз входять у зону купівлі, що вказує на те, що ринок зараз входить у тенденцію купівлі. Крім того, бичачий прорив рівня $0,3847 може виявити хвилі до рівня $0,3975.

Альтернативи шиба-іну

Якщо ви шукаєте інші високопотенційні криптопроекти поряд із SHIB, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.