Джерело: TradingView

Ціна XRP знизилася на 2% за останні 24 години, впавши до $0,386705 на тлі загальноринкового розпродажу вчора. Його поточний рівень означає, що він впав на 6% за тиждень, але піднявся на 10% за останні 30 днів, з Розрахунок Kraken із SEC на суму 30 мільйонів доларів потенційно сигналізує про подальші втрати цими вихідними.

Сьогоднішні рухи також слідують повідомлення про те, що кити та великі інвестори переміщують XRP на біржі, можливо, щоб продати альткойн перед подальшим падінням. Однак, хоча короткострокова перспектива виглядає несприятливою для XRP, перспектива перемоги Ripple проти SEC породжує надію на велике зростання пізніше цього року.

Прогноз ціни XRP, оскільки XRP Whale активує гаманець із 30 мільйонами токенів – що відбувається?

Діаграма XRP показує, що подальші втрати можуть відбутися в наступні кілька днів, перш ніж ціна альткойна встановиться і знову почне зростати. Зокрема, його індекс відносної сили (фіолетовий) продемонстрував послідовне зниження протягом останніх кількох днів і може продовжувати падати до позначки 30, перш ніж знову піднятися вгору разом із ціною XRP.

Джерело: TradingView

Щось подібне стосується 30-денного ковзного середнього XRP (червоний), який після досягнення піку відносно свого 200-денного середнього (синій) виглядає так, ніби він може почати падати знову.

Ключовий рівень підтримки, на який слід звернути увагу, становить 0,38 дол. Якщо XRP рішуче впаде нижче цього рівня, попереду можуть бути додаткові проблеми.

Те, що така можливість є, було підкреслено за останні кілька днів повідомленнями про те, що кити переміщують XRP на біржі. Дійсно, один великий інвестор перевів 34 мільйони XRP (вартістю близько 13,5 мільйонів доларів) на Bitstamp кілька днів тому, і це, можливо, стало основною причиною падіння монети минулого дня.

Тим не менш, важливо поглянути на ширшу, довгострокову картину, оскільки справа Ripple проти SEC все ще виглядає добре для XRP і ширшого ринку криптовалют. Відповідно до Генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаусця справа, ймовірно, завершиться до кінця першої половини 2023 року або найпізніше до кінця року.

Незважаючи на те, що протягом останніх місяців Комісія з цінних паперів і цінних паперів здобула перемоги в подібних справах, безсумнівно, вона виграє цю конкретну справу. Почнемо з того, що в кінці минулого місяця з’явилася платформа Web3 LBRY набрати велике очко проти Комісії з цінних паперів і цінних паперів (SEC), в результаті розгляду апеляції суддя визнав, що продаж токенів LBC третьою стороною не вважається продажем незареєстрованих цінних паперів.

Це дуже важливо для Ripple, оскільки це означає, що якщо суд визнає, що Ripple сама продавала незареєстровані цінні папери, це рішення не завадить біржам продовжувати котирувати XRP. Таким чином, навіть збиток для Ripple може в кінцевому підсумку не мати відношення до майбутнього Ripple і криптовалюти.

Мало того, минулі місяці принесли Ripple низку маленьких перемог. Це включає суд підтверджує своє право подати справедливий захисттак добре як Суддя Торрес надає йому доступ до важливих документів і електронних листів пов’язані з промовою у 2018 році тодішнього голови Вільяма Хінмана.

У більш загальному плані спостерігачі також стверджують, що SECr не змогла встановити, як Ripple розробила «спільне підприємство», як описано в тесті Хауї, яке підвищило б вартість XRP. Якщо такий аналіз точний, то можна припустити, що Ripple може в кінцевому підсумку отримати певне позитивне рішення чи врегулювання.

Багатообіцяючим для Ripple є те, що вона змогла розвивати свій бізнес навіть у контексті тривалої судової тяганини. Наприклад, її Звіт про ринки XRP за четвертий квартал 2022 року Минулого тижня показало, що лише за цей квартал він склав 226,31 мільйона доларів чистих продажів XRP.

Враховуючи здоровий бізнес Ripple, перемога в її справі з SEC може дійсно розчистити шлях для значного розширення попиту на XRP. Ціна альткойна може легко піднятися до 1 долара за лічені дні після отримання позитивного висновку, тоді як наприкінці року вона може піднятися ще вище.

Купуйте XRP зараз

Альтернативи XRP

Незважаючи на такий оптимізм, до завершення справи Ripple-SEC пройде ще кілька місяців. Отже, якщо ви шукаєте інші криптопроекти з високим потенціалом, поряд з XRP, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.