монета XRP. Джерело: Adobe

Незважаючи на те XRP прорвавшись нижче ключового висхідного тренду, який тривав з початку 2023 року наприкінці минулого тижня, бикам вдалося утримати криптовалюту вище рівня 0,37 долара. XRP, токен, який працює в XRP Ledger, децентралізованому блокчейні, орієнтованому на платежі, створеному пульсаціявостаннє переходила з рук в руки за 0,38 долара, що приблизно на 3,0% вище від попередніх тижневих мінімумів, отримавши певну підтримку поряд із ширшими ринками криптовалюти від слабкішого долара США.

Деякі короткострокові спекулянти очікували XRP щоб перевірити свої лютневі мінімуми трохи вище 0,36 дол. Але натомість криптовалюта змогла повернутись на північ від своєї 100-денної ковзної середньої на рівні 0,381 долара, причому бики, схоже, зараз придивляються до повторного тестування 200DMA трохи попереду позначки 0,40 долара. Це ключова зона опору, враховуючи наявність низхідного тренду, що пов’язує максимуми аж до вересня 2022 року.

Прогнозування ціни – що далі для XRP?

Трейдери XRP продовжували з нетерпінням чекати свіжих оновлень щодо поточного позову Ripple до Комісії з цінних паперів і бірж США. «Бики» сподіваються, що SEC, яка стверджує, що Ripple випустила XRP як неліцензійний цінний папір для американських інвесторів, буде або відверто побита, або буде змушена досягти мирової угоди, що, на думку багатьох, значно підвищить ціну XRP.

Доки не з’являться нові оновлення щодо цієї теми, XRP може продовжувати боротися за те, щоб перевершити свій спадний тренд у вересні минулого року. Але якщо криптовалюта зможе піднятися над хмарою ковзних середніх на півночі та спадним трендом минулого року, тоді двері можуть бути відкриті для швидкого повторного тестування попередніх річних максимумів у районі 0,43 долара. Якщо XRP зможе пробитися на північ від цієї області, на карті може бути швидкий ріг до $0,50.

За відсутності будь-якого короткострокового підвищення, поступове повернення до рівня 0,30 долара продовжує виглядати як сильна технічна можливість.

Купуйте XRP зараз

Варто розглянути альтернативи XRP

Короткостроковий прогноз XRP неоднозначний. Трейдери, які шукають швидких прибутків, можуть розглянути інші високопотенційні токени, наприклад ті, що продаються на передпродажі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.