Падіння криптовалютного ринку минулої п’ятниці через занепокоєння Silvergate Bank сильно вплинуло на Luna Classic (LUNC), криптовалюта, яка підтримує оригінальну, але не в основному неіснуючу екосистему блокчейну Terra.

Після падіння більш ніж на 10% у п’ятницю з майже $0,00017 до $0,00015, криптовалюта з тих пір трохи знизилася, щоб стабілізуватися в середині $0,00014s.

Цінові прогнози таким чином залишається дещо пригніченим.

Прогнозування ціни – куди далі LUNC?

Те, що було ключовою областю підтримки навколо $0,0001550, тепер слід розглядати як зону короткострокового опору. Тим часом трейдери також стежать за підтримкою трохи нижче $0,00014 у вигляді мінімуму наприкінці 2022 року.

Оскільки більш широкий ринок криптовалюти стабілізується напередодні насичений макроподіями тижденьвключаючи низку ключових даних про робочі місця в США та свідчення голови ФРС Джерома Пауелла перед Конгресом США, LUNC сподіватиметься, що криптовалюта зможе продовжувати знаходити підтримку вище цього рівня, як це було минулої п’ятниці.

Якщо ця область підтримки зазнає невдачі, повторне тестування мінімумів кінця 2022 року в районі $0,000127 стане цілком можливою можливістю. Це призведе до падіння LUNC з максимумів 2023 року в районі $0,00021 до величезних 40%.

Сінгапур відкрив розслідування Terraform Labs

Повідомлення в криптовалютних ЗМІ в понеділок свідчать про те, що влада Сінгапуру почала розслідування щодо Terraform Labs, компанії, що стоїть за розробкою блокчейну Terra.

Сінгапур – це місце, де раніше була зареєстрована лабораторія Terraform Labs і де протягом тривалого часу проживав творець блокчейна До Квон.

До Квона, який є південнокорейцем, розшукує південнокорейська поліція, і зараз вважається, що він переховується в Сербії. До Квона розшукують через його роль у вражаючому колапсі екосистеми блокчейнів Terra у травні минулого року, коли алгоритмічний стейблкоїн UST втратив прив’язку до долара США, що спричинило гіперінфляційну спіраль у LUNC і спричинило знищення 40 мільярдів доларів у децентралізованому фінансуванні (DeFi). екосистеми, відгомін якої відчувається й сьогодні.

Комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила Do Kwon і Terraform Labs у шахрайстві та стверджує, що Kwon відмив понад 100 мільйонів доларів у біткойнах, які він викрав у Luna Foundation Guard.

Купуйте Terra Luna Classic зараз

LUNC Альтернативи для розгляду

Довгострокові перспективи LUNC як криптовалюти в кращому випадку хиткі. Спільнота розробників і прихильників Terra серйозно постраждала через крах екосистеми Terra минулого року, і пошкоджена екосистема має слабкі шанси наздогнати процвітаючі та швидкозростаючі екосистеми, такі як Ethereum і його багато зростаючих рішень для масштабування рівня 2, таких як Багатокутник, Арбітр і Оптимізм.

Інвестори, які шукають кращі, короткострокові монети, можливо, захочуть диверсифікувати свої активи за допомогою деяких токенів попереднього продажу, які мають високу винагороду за ризиком – справді, хоча попередні продажі є ризикованими (як і всі криптовалюти), криптоінвестори, які історично забезпечували найкращі прибутки, тих, хто потрапив раніше на передпродажі. У списку нижче ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.