Джерело: TradingView

Ціна Shiba Inu впала на 9% за останні 24 години, знизившись на новина про ліквідацію Silvergate Bankтак добре як більш агресивна позиція Федерального резерву щодо подальшого підвищення ставок.

На рівні $0,0000099 SHIB також впав на 17% за тиждень і на 30% за останні 30 днів, при цьому сьогоднішні втрати зменшили його приріст за рік до поточної дати до 10%.

Саме в розпал цього розпродажу SHIB став однією з найбільш торгових монет за останні 24 години, з CoinGecko поставив його на 14-е місце серед «найпопулярніших придбаних токенів» сьогодні.

Мем-токен також залишається найбільш поширеною криптовалютою серед китів (крім ETH, USDC і USDT), що вказує на те, що він все ще залишається фаворитом серед великих інвесторів.

Таким чином, з неминучим запуском мережі другого рівня Shibarium, SHIB може легко відновити роботу протягом наступних кількох днів, а запуск SHIB: The Metaverse пізніше в цьому році потенційно підштовхне її далі в довгостроковій перспективі.

Прогноз ціни Shiba Inu, оскільки SHIB стає топ-20 монетами, що найбільше торгуються за 24 години – чи з’явиться памп SHIB?

Індикатори SHIB свідчать про те, що незабаром він досягне дна та запрошує до значного відскоку.

Джерело: TradingView

Його індекс відносної сили (фіолетовий) щойно впав нижче 30, тоді як його ціна впала нижче 30-денного (червоний) і 200-денного (синій) ковзних середніх, що вказує на те, що зараз він перепроданий.

Таким чином, SHIB, ймовірно, продається з великою знижкою і має знову піднятися в не дуже віддаленому майбутньому.

Звичайно, враховуючи, що падіння Silvergate все ще відбивається в усій галузі, а ФРС все ще вказує, що вона скоріше підвищить процентні ставки, ніж знизить їх, може пройти кілька тижнів до SHIB, і ринок побачить значне відновлення.

Незважаючи на це, є багато причин для оптимізму щодо SHIB.

Як зазначалося вище, він залишається четвертим найбільш поширеним токеном ERC-20 серед китів у доларовому еквіваленті після ETH, USDC і USDT.

Найпопулярніші холдинги ERC-20 серед китоподібних інвесторів. Джерело: WhaleStats

На додаток до цього, це все ще 13-й токен ERC-20 за кількістю купівель серед китів сьогодні, навіть незважаючи на (або, можливо, через) його втрати.

Усе це підкреслює, що більші інвестори продовжують вірити в довгострокове майбутнє SHIB, і оскільки запуск бета-версії Shibarium уже дуже близький, неважко зрозуміти чому.

Будучи мережею другого рівня, Shibarium забезпечить швидші та дешевші транзакції для екосистеми Shiba Inu, яка працює на Ethereum і досі залежала від інколи високих комісій за транзакції.

За словами розробників, бета-версія мережі має запрацювати до кінця цього тижня його команда відкриває реєстрацію в гаманці.

Щойно він запрацює, є хороші шанси, що SHIB побачить відскок, хоча він може бути дещо приглушений негативним станом ринку криптовалюти в цілому.

Тим не менш, завдяки підвищенню ефективності таких програм, як ShibaSwap, запуск Shibarium допоможе екосистемі Shiba Inu залучити більше користувачів, що в довгостроковій перспективі підвищить ціну SHIB.

У той же час, запуск другого рівня збільшить спалювання SHIB через знищення комісій за транзакції, що знову підвищить ціну мем-токена в довгостроковій перспективі.

Картина стає ще більш обнадійливою через перспективу SHIB: Метавсесвітвіртуальна тематика Shiba Inu, яка може бути запущена до кінця року.

Як метавсесвіт, SHIB складатиметься зі 100 595 земельних ділянок, які користувачі зможуть купувати, а також досліджувати та використовувати, як на будь-якій іншій подібній платформі.

Що особливо оптимістично щодо його запуску, так це те, що SHIB відчує сплеск попиту, враховуючи, що його можна буде використовувати для оплати земельних ділянок та інших внутрішньоігрових предметів.

Запуск метавсесвіту також допоможе Shiba Inu позбутися іміджу ще одного мем-токена, а монета почне пропонувати більше користі та більш різноманітну екосистему.

З цієї причини ми можемо очікувати, що SHIB стабільно зростатиме впродовж року та в міру відновлення широкого ринку.

Останній дані Changelly пропонує середній прогноз за рік 0,0000154485, порівняно з 0,0000162484 доларів США приблизно тиждень тому.

Це падіння очікувань свідчить про негативний поворот ринку за останні пару днів, але низка позитивних подій для SHIB може допомогти йому перевищити цей прогноз у довгостроковій перспективі.

Фактично, багато власників SHIB продовжують націлюватися на 0,10 дол. США, і хоча це надто амбітно, підвищення до цього рівня буде не першим випадком, коли SHIB бачить такий величезний приріст.

Купуйте Shiba Inu зараз

Альтернативи шиба-іну

Хоча SHIB рано чи пізно очікує велике відновлення, це може відбутися лише через кілька тижнів або навіть місяців.

Таким чином, трейдери можуть віддати перевагу іншим високопотенційним монетам, які можуть зрости в короткостроковій перспективі.

З цією метою, Криптоновини Команда Industry Talk проаналізувала та склала список 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, кожна з яких має хороші короткострокові та довгострокові перспективи.

Цей список регулярно оновлюється новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.