Протягом останнього тижня крипторинок зазнав значних коливань. Меми-монети, наприклад Монета PEPE посіли центральне місце та досягли ринкової капіталізації 500, майже подвоївши свою вартість.

PEPE, після стрімкого зростання під впливом ключових подій, таких як масштабне спалювання токенів і переміщення фокусу ринку з біткойн спот ETF, збільшив свою вартість майже вдвічі.

Однак, коли ейфорія спала, а ринок перекалібрувався, PEPE разом з іншими мемами, такими як Dogecoin і Shiba Inu, зазнали різкого падіння.

Оскільки біткойн знову стає надійним сховищем вартості на тлі геополітичної напруженості, у всіх виникає питання: що буде далі для PEPE та його колег-мемів?

Це Прогноз ціни Пепе має на меті розгадати складну динаміку в грі та спрогнозувати потенційну траєкторію цих цифрових активів.

Фактори, що сприяють сплеску Memecoin

Кілька подій вплинули на таку схему зростання. Примітно, що рішення команди PEPE спалити приблизно 7 трильйонів токенів зіграло значну роль, зменшивши пропозицію монети та, ймовірно, підвищивши її вартість.

Крім того, як ажіотаж навколо Bitcoin Spot ETF почав слабшати, крипторинок зосередився на мемкойнах.

Нещодавня заява Ілона Маска про включення різних методів оплати в його платформу X ще більше сколихнула ринок.

Якщо X інтегрує Dogecoin як спосіб оплати, це може мати серйозні наслідки як для платформи, так і для криптовалюти.

Крім того, Pepe Coin зараз займає лідируючі позиції на CoinMarketCap, що вказує на значний потенціал зростання PEPE.

Порівняння з іншими криптовалютами

За останній тиждень монети на основі мемів, такі як Шиба-інуDogecoin, Pepe Coin і Флокі Іну затьмарили таких гігантів галузі, як біткойн та ефір.

Привабливість цих більш спекулятивних активів призвела до значного зростання вартості монет-мемів, зокрема Pepe і Dogecoin.

Наприклад, Shiba Inu досяг вражаючого зростання на +11,5%, досягнувши нових цінових віх. Однак цей висхідний тренд виявився короткочасним.

Коли ринок пристосувався, ціни на монети мемів почали падати, викликавши розпродаж. Pepe Coin, зокрема, впав більш ніж на 10%.

Зростання біткойна на тлі геополітичних заворушень

У зв’язку з нещодавніми корекціями вартості мемів біткойн пережив відродження. Це відродження значною мірою пов’язане з триваючим конфліктом між Ізраїлем і Палестиною.

Ця тенденція підкреслює зростаючу віру серед інвесторів у те, що біткойн є надійним засобом збереження вартості в турбулентних геополітичних ситуаціях.

PEPE Порівняння
Порівняльна таблиця PEPE

Оскільки все більше інвесторів шукають безпечні гавані, ціна біткойна зросла, спровокувавши зміни в ландшафті монет-мемів.

Варто відзначити, що хоча FLOKIUSDT продемонстрував значний приріст, Pepe Coin і Dogecoin повідомили про незначні невдачі за останні 24 години. Такі події ще більше зміцнюють статус біткойна як провідної криптовалюти.

Для тих, хто уважно стежить за тенденціями криптовалютного ринку, обов’язково перегляньте нашу нещодавню статтю про Прогноз курсу біткоіни. Отримайте останню інформацію про потенційну траєкторію BTC.

Поточна ринкова статистика

  • Монета Пепе: З ринковою капіталізацією 506,03 мільйона доларів наразі його ціна становить 0,00000112 доларів США (PEPE/USD). За останню добу він знизився на 1,25%.
  • Dogecoin: Оцінюється в $0,068818 (DOGE/USD) з ринковою капіталізацією $9,74 мільярда. За останні 24 години відбулася корекція майже на 2,75%.
  • Шиба-Іну: Ринкова капіталізація становить понад 4,50 мільярда доларів США за ціною 0,000008 доларів США.

Прогноз Пепе Прайс

На момент закриття торгової сесії 27 жовтня PEPE торгувався за ціною $0,00000112. За останні 24 години цифровий актив зазнав помірних коливань.

Ключові рівні цін: Щоденний графік демонструє опорні точки, важливі для моніторингу трейдерів. Безпосередній рівень опору PEPE становить $0,000001371, а потім наступні опори — $0,000001594 і $0,000001792.

З іншого боку, безпосередній рівень підтримки монети становить $0,000000905, а подальша підтримка — $0,000000764 і $0,000000602.

Діаграма цін Pepecoin
Графік цін Pepecoin – Джерело: Tradingview

Загальна тенденція: Зростає, доки PEPE залишається вище позначки $0,000001124; нижче цього настрої можуть стати ведмежими.

Враховуючи недавній імпульс зростання, PEPE може незабаром випробувати опір на рівні $0,00000137 найближчими днями. Трейдери повинні уважно стежити за цим рівнем.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX): сповіщення про останній шанс

Відвідайте інноваційну сферу Bitcoin Minetrix і його відмінну модель від частки до шахти. Попередній продаж похвально перевищив позначку в 2,6 мільйона доларів, демонструючи його зростаючу тягу.

Оскільки час важливий, до очікуваного зростання цін залишилося всього 4 дні та 19 годин. Переконайтеся, що ви не залишилися осторонь, коли ця можливість розгортається.

Будьте в курсі: Приєднуйтеся до спільноти Bitcoin Minetrix, що розвивається, на таких платформах, як X, Розбраті Телеграма для останніх оновлень. Забезпечте свою позицію в цій трансформаційній подорожі, приєднавшись до передпродажу BTCMTX сьогодні.

Купуйте BTCMTX тут

Попередній продаж Meme Kombat досяг 800 тисяч доларів

Відкрийте для себе Мем Комбатпіонерське підприємство, яке об’єднує сентиментальну привабливість ретро-ігор, меметики та GambleFi у децентралізованій структурі Web3.

Основою Meme Kombat є захоплююче поле битви, де персонажі, що представляють різні крипто-спільноти, зіткнулися в напружених дуелях.

Учасники можуть робити ставки на ці жваві зіткнення, прогнозуючи результати та потенційно отримуючи значні прибутки.

Зібраний USDT наближається до цільового показника в 1 000 000 доларів США, наразі він становить 816 тисяч доларів. Кожен токен MK коштує $0,1667.

Зробіть свій крок зараз. Оскільки до очікуваного зростання цін залишилося лише 5 днів, саме час взяти участь.

Купуйте Meme Kombat тут

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.