Монета Dogecoin. Джерело: Adobe

Dogecoin (ДОЖ), криптовалюта, яка підтримує блокчейн Dogecoin, впала після спроби відштовхнутися до рівня 0,076 долара на початку дня. Сплеск долара США та дохідності США разом із спад американських акцій вслід за різкі зауваження голови ФРС Джерома Пауелла значною мірою впливає на ціни криптовалюти, отже, відкат протягом дня.

Пауелл попередив, що темпи підвищення процентних ставок можуть знову зрости і що процентні ставки можуть стати вищими, ніж очікувалося, якщо інфляційний тиск залишиться занадто сильним. Dogecoin востаннє переходив з рук в руки близько 0,074 долара, знизившись приблизно на 1,0% за сесію, знайшовши підтримку на мінімумах вихідних у 0,072 долара.

Новини про те, що кити Dogecoin переміщують значні обсяги токенів з Binance на самоохорону, не підвищили оптимізму на ринку Dogecoin. За даними Twitter-акаунту Whale Alert моніторингу блокчейну, у вівторок 67 455 315 DOGE було переведено з найбільшої у світі біржі на невідомий гаманець.

За поточною ціною ці токени коштують приблизно 5,0 мільйонів доларів. Як правило, інвестори, які переміщують значні суми токенів з бірж, вважаються оптимістичними щодо криптовалюти, оскільки це означає, що вони не планують продавати токени на біржі. Навпаки, значні надходження обміну зазвичай сприймаються як ведмежі для криптовалюти, оскільки це може бути головним індикатором збільшення тиску на продаж.

Прогнозування ціни – що далі для Dogecoin?

Поціновувачі Dogecoin сподіваються, що криптовалюта зможе продовжувати знаходити підтримку на північ від зони підтримки $0,072, оскільки прорив нижче цього може відкрити двері для нового падіння до мінімумів Dogecoin кінця 2022 року в зоні $0,066.

Дійсно, нещодавнє рішуче падіння Dogecoin нижче 200-денної ковзної середньої (на рівні $0,0786) і підтримка у вигляді мінімумів кінця лютого в районі $0,0782 продовжують погано віщувати криптовалюту в найближчій перспективі. Безумовно, прорив на північ опору у верхніх $0,07s буде важким завданням за відсутності значного покращення настроїв на ширшому ринку криптовалют.

Варто розглянути альтернативи DOGE

Найближчий прогноз Dogecoin виглядає неоднозначним із значним ризиком подальших короткострокових втрат. Інвестори, які шукають кращі, короткострокові монети, можливо, захочуть диверсифікувати свої активи за допомогою деяких токенів попереднього продажу, які мають високу винагороду за ризиком – справді, хоча попередні продажі є ризикованими (як і всі криптовалюти), криптоінвестори, які історично забезпечували найкращі прибутки, тих, хто потрапив раніше на передпродажі. У списку нижче ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.