Dogecoin. Джерело: Adobe

Dogecoin (DOGE), криптовалюта, яка забезпечує децентралізовані платежі, орієнтовані на Dogecoin blockchain, впав під час торгів у середу в США. Тиск на продаж почався після ДОЖ не вдалося пробитися вище свого 21-денного ковзного середнього (DMA) в середині $0,070s, і після невдалої спроби у вівторок повторно протестувати 200DMA близько $0,079. Згодом прогнози щодо цін на найближчу перспективу стали більш ведмежими.

До Доджкойни падіння, яке почалося на початку березня, зона 0,079 долара була ключовою зоною підтримки. Тепер ця підтримка явно перетворилася на опір. Зона 0,079 долара також збігається з низхідним трендом, у якому Dogecoin застряг аж до початку лютого.

Доджкойни Останнє падіння призвело до падіння на південь від рівня $0,07, де він торгується нижче приблизно на 7,5% за день і приблизно на 10% нижче за останні 24 години. Негативний бік виникає, оскільки більш широкі ринки криптовалюти піддаються тиску продажу після накачування на початку цього тижня.

Ціни на кшталт Bitcoin та Ethereum досягли нових максимумів за рік у вівторок на тлі занепокоєння щодо стабільності традиційної фінансової системи після низки банкрутств банків США, а також на тлі ставок, що ФРС не буде значно посилювати процентні ставки. Але в середу фіксація прибутку сильно обтяжує обох.

Прогнозування ціни – що далі для Dogecoin (DOGE)?

Останній розворот Dogecoin нижче від ключових областей опору свідчить про те, що бики далекі від відновлення контролю. Дійсно, техніки тепер вважають, що повторне тестування нещодавніх мінімумів у районі 0,065 долара набагато ймовірніше, ніж зростання на північ від 0,08 долара. Прорив нижче може відкрити двері для більшого відкату до мінімумів жовтня 2022 року в районі $0,055.

Деякі бики справедливо стурбовані тим, що Dogecoin незабаром може повторно перевірити минулорічні мінімуми в районі $0,05. Але ширші зміни в макрорежимі, які нещодавно допомогли біткойнам та Ethereum досягти багатомісячних максимумів, незабаром можуть підтримати DOGE.

Про це нещодавно попереджали високопоставлені керівники Уолл-стріт, такі як Ларрі Фінк і Рей Даліо Проблеми банків США може бути початком більша криза в банківському секторі США. Якщо вони праві, ми можемо незабаром поговорити про це агресивне зниження ставки ФРС.

Поєднання занепокоєння щодо стабільності традиційного фінансового сектора та агресивного пом’якшення фінансових умов може продовжувати підтримувати криптовалюту, альтернативну децентралізовану фінансову систему. Хоча Dogecoin був створений як жарт, він перетворився на надійну децентралізовану мережу криптовалют, схожу на біткойн.

Існує не так багато причин, чому якщо Bitcoin і Ethereum почуваються добре, Dogecoin теж не повинен. І якщо Dogecoin прорветься на північ від спадного тренду, який триває з початку лютого, це може відкрити двері для довгострокового повернення до останніх максимумів у районі 0,10 долара. Принаймні, найближчі прогнози цін.