Найбільший і найпопулярніший мем-койн DOGE знову в центрі уваги після того, як його найзначніший фанат Ілон Маск заявив, що перейде від криптовалюти до штучного інтелекту (ШІ). Ціна Dogecoin впала цього тижня разом з рештою криптовалютного ринку через регулятивний тиск і «привиди» безладного краху біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда.

Короткострокова технічна картина ціни Dogecoin

DOGE почав повертати прибутки, накопичені в січні, на початку лютого, коли Федеральна резервна система обрушилася на агресивну сторону підвищення, підвищивши процентні ставки на 25 базисних пунктів.

У той час інвестори вважали, що підвищення процентних ставок на 0,25% є хорошим для ризикованих класів активів. Проте дефляційні зауваження Джерома Пауелла швидко стали менш вражаючими, оскільки більше даних, таких як індекс споживчих цін (CPI), кількість заробітної плати в несільськогосподарському секторі та звіт про безробіття вказують на те, що інфляція буде домінуючою проблемою в найближчі місяці.

Оскільки крипторинок стікає кров’ю, в тому числі DOGE впав на 5,4% за сім днів інвестори з нетерпінням чекають випуску ключових економічних даних за березень, кульмінацією якого стане довгоочікуване засідання FOMC наприкінці місяця.

Тим не менш, інвестори, особливо роздрібні інвестори, ймовірно, відступлять на узбіччя, поки не зможуть визначити, куди рухається криптовалютний ринок і, точніше, ціна Dogecoin.

Зауважте, що втрата підтримки на рівні 0,08 долара означає високу ймовірність підвищення тиску на ці вихідні. Тому всі очі прикуті до орієнтовних областей підтримки в $0,074 і $0,07 відповідно.

Ціна доджкойна залишатиметься в прихильності биків, доки його ніжка не простягнеться далі, ніж $0,07. В іншому випадку інвестори почали б звикати до падіння, що проходить через нижчі ключові рівні на 0,06 і ​​0,05 долара відповідно.

d
Денний графік DOGE/USD

Дві точки контролю сильно підвищуються, щоб визначити напрямок, у якому може рухатися ціна Dogecoin у цьому першому кварталі. Це психологічний опір на рівні 0,10 долара і згадана вище критична підтримка на рівні 0,07 долара.

Зниження стане очевидним, якщо ціна Dogecoin опуститься нижче $0,07. З цього моменту інвестори могли очікувати падіння до 0,06 долара, а ще гірше – до 0,055 долара. З іншого боку, прорив вище бажаної зони скупчення продавців у 0,10 долара може стати основним каталізатором для DOGE для повернення до 0,0159 долара – максимумів, досягнутих після придбання Ілоном Маском Twitter у жовтні 2022 року.

Інвестори повинні знати про величезний обсяг відтоку з ринків DOGE, як показано індикатором Money Flow Index (MFI) на денному графіку. Хоча цей індекс накладається на діаграму, як і RSI, він враховує потік обсягу на ринках активу та з нього.

Послідовний низхідний схил, як показано на графіку, посилює ведмежий тиск на ціну Dogecoin. Таким чином, було б безглуздо очікувати значного відскоку цього тижня, особливо не в найближчі кілька сесій.

Чому підтримка ціни Dogecoin на рівні $0,074 є надійною

Незважаючи на напівзруйнований технічний вигляд, Ціна Dogecoin Стабільність на рівні 0,074 долара значною мірою пояснюється твердим переконанням інвесторів, що монета-мем змінить ситуацію. Модель IOMAP від ​​IntoTheBlock проливає світло на приблизно 35,45 тисячі адрес, які придбали 34,23 мільярда DOGE від 0,0738 до 0,0758 доларів США.

Ціна Dogecoin
Dogecoin IOMAP діаграма

Інвестори з цієї когорти готові підтримувати ціну Dogecoin на прибутковому рівні, оскільки криптовалютний ринок бореться з поширеним накладним тиском через посилення регуляторного нагляду за галуззю з боку Сполучених Штатів.

З невеликим поштовхом ціна Dogecoin може заробити на ліквідності від 0,07 до 0,074 долара, щоб відновити позицію після 0,08 долара і, можливо, почати наступну атаку на зону перевантаження продавця на рівні 0,10 долара.

Ілон Маск переходить з крипто на ШІ

Ілон Маск, генеральний директор Twitter, протягом тривалого часу довів свою щиру зацікавленість і любов до криптовалюти. Dogecoin став першим проектом, який привернув увагу мільярдера до того, наскільки його твіти вплинули на ціну не лише DOGE, але й інших пов’язаних мем-монет із собачою тематикою.

Зараз Маск володіє Dogecoin, Bitcoin (BTC)і Ethereum (ETH). Деякий час компанія Tesla, найбільший виробник електромобілів, приймала біткойни як спосіб оплати, однак найбільша криптовалюта була відкинута через тенденції до поглинання електроенергії, що, як вважають, сприяє глобальному потеплінню.

Швидко до 2023 року, коли штучний інтелект потрапляє в заголовки газет, а провідні технологічні гіганти, такі як Microsoft, Google і Meta, прагнуть бути в авангарді хвилі, Маск вважає, що «раніше він займався криптовалютою, але тепер мене зацікавив штучний інтелект».

Твіт викликав інтерес у всіх, і деякі, як-от Binance, запитували: «Чому б не обидва?» Інші говорили, що є майбутнє, де Маск зможе поєднати свою любов доджкойн і новий інтерес до ШІ.

Маск був одним із критиків ChapGPT, пошукового інструменту OpenAI на основі штучного інтелекту. ChatGPT вибухнув наприкінці минулого року, привернувши увагу Microsoft, яка, як повідомляється, інвестувала 10 мільярдів доларів у OPenAI.

Однак Ілон Маск попередив про ризик навчання штучного інтелекту бути неспаним, але брехати. Іншими словами, він мав на увазі тенденцію отримувати неправдиву інформацію від ChatGPT. Маск заявив про свій інтерес до штучного інтелекту через тиждень після того, як він попередив інвесторів під час заходу Tesla – людям слід бути обережними з технологіями.

Але не сприймайте це неправильно, Ілон Маск каже, що люди повинні бути обережними з інформацією, яку вони надають програмним інструментам ШІ. Фактично, нещодавно мільярдер заявив, що розглядає можливість створення компанії штучного інтелекту, яка б етично конкурувала з OpenAI.

Альтернативи Dogecoin для покупки

Якщо ви шукаєте інші високопотенційні криптопроекти поряд з DOGE, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Пов’язані статті: