ADA, потужна криптовалюта Кардано Протокол блокчейну рівня 1 із підтримкою смарт-контрактів, у п’ятницю зазнає тиску продажів у тандемі з більш широкими ринками криптовалют. ADA/USD востаннє переходив з рук в руки за $0,37 с, знизившись приблизно на 1,5% за день, при цьому криптовалюта важить падіння американських акцій і зростання долара США та дохідності в результаті більш гарячий, ніж очікувалося, звіт про інфляцію в США.

The Індекс цін PCE Звіт за січень був опублікований раніше в п’ятницю та показав більший, ніж очікувалося, стрибок базової інфляції за місяць до 0,6% з 0,4% у грудні, що також було переглянуто вище від попередньої оцінки в 0,3%. Останні дані викликали побоювання, що ФРС, можливо, доведеться підвищувати процентні ставки на більш тривалий час, отже, реакція ризику в криптовалютних і традиційних класах активів.

ADA останнє падіння означає, що зараз він більш ніж на 10% нижче попередніх місячних максимумів у 0,42 долара США та повернувся нижче свого 200-денного ковзного середнього на рівні 0,3815 долара. Зараз Cardano знаходиться на технічному роздоріжжі, і сьогоднішнє закриття буде ключовим.

Що далі для Cardano (ADA)?

Зараз ADA тестує висхідний тренд, який триває з кінця 2022 року. Якщо він прорветься нижче цієї лінії тренду та її 50DMA трохи нижче 0,37 долара, то ймовірним буде падіння до нещодавнього подвійного дна в районі 0,35 долара. Однак, якщо криптовалютні бики відновлять контроль і зможуть підштовхнути ADA до закриття п’ятничної сесії вище 200DMA, тоді повторне тестування останніх максимумів у районі 0,42 долара стане більш імовірним.

Чи може Cardano (ADA) досягти $3 цього року?

Екосистема Cardano майже напевно продовжить розвиватися у 2023 році завдяки своїй великій і відданій спільноті прихильників і розробників, які продовжують запускати нові корисні протоколи в блокчейні, включно з нещодавно надлишковим алгоритмічним стейблкойном Djed. Якщо припустити, що ринки криптовалюти продовжуватимуть поступове відновлення після торішнього рівня високої перепроданості, ADA, безумовно, може продовжувати зростати.

Однак, оскільки інфляція в США залишається стабільно високою, а економіка все ще добре розвивається, перспективи значного полегшення фінансових умов не є хорошими. Іншими словами, у 2023 році, ймовірно, відбудеться принаймні ще три підвищення процентних ставок ФРС і, можливо, не відбудеться жодного зниження ставок до кінця року. Щоб криптовалюта справді відновилася, ймовірно, знадобиться низка знижень ставок.

У цьому сенсі ADA досягне $3,0 (майже 10-кратний прибуток від поточного рівня) цього року виглядає малоймовірним. Але бикам не варто падати духом. У Cardano є чудові шанси зберегти своє місце в якості домінуючого блокчейну, і оскільки в найближчі роки та десятиліття ширше впровадження криптовалют зростає, зростання до 3,0 доларів, швидше за все, в якийсь момент. Але бикам доведеться набратися терпіння.

Варто розглянути альтернативи ADA

Короткостроковий прогноз ADA неоднозначний. Трейдери, які шукають швидких прибутків, можуть розглянути інші високопотенційні токени, наприклад ті, що продаються на передпродажі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.