Джерело: TradingView

Ціна Terra Luna Classic сьогодні впала до $0,00012616, що означає падіння на 4% за останні 24 години та зниження на 5% за минулий тиждень.

У той же час LUNC також впав на 27% за останні 30 днів, а також знизився на 13% з початку року, на відміну від більшості інших основних криптовалют.

Це робить LUNC значно неефективним і недооціненим токеном, однак його спільнота продовжує працювати над планами щодо покращення своєї екосистеми та залучення до неї користувачів, з довгостроковою метою повернути його ціну десь туди, де вона була до краху в травні 2022 року.

Прогноз ціни на Terra Luna Classic – який потенціал LUNC досягне 1 долара у 2023 році?

LUNC, можливо, був поганим за останні кілька тижнів, але це означає, що його індикатори зараз знаходяться в такому положенні, що за інших рівних умов він повинен відновитися.

Джерело: TradingView

Наприклад, її індекс відносної сили (фіолетовий) впав до 30 за останні кілька днів, що вказує на те, що монета значно перепродана.

Подібним чином його 30-денне ковзне середнє (червоне) впало нижче 200-денного середнього (синє), тоді як його ціна впала нижче обох.

Таким чином, самі лише технічні показники вказуватимуть на зростання в найближчі дні, навіть якщо таке зростання не повинно бути особливо великим.

Якщо ралі відбудеться, дуже важливо, щоб LUNC подолав рівень опору $0,00014, який кілька разів стримував його минулого тижня.

Якщо він зможе повернутися до стабільної позиції вище цієї ціни, то, ймовірно, подальше зростання буде наступними тижнями.

Звичайно, за нинішніх обставин, здається, що майбутні мітинги залежать від значущих подій у планах Terra Luna Classic спалити LUNC.

Тоді як лютий таки приніс прийняття пропозиції щодо повторної прив’язки дочірнього стейблкойну USTC (що вимагало б великомасштабного спалювання LUNC), останнім часом було мало чутно щодо втілення цього плану в життя.

У той же час нещодавня пропозиція збільшити податкові надходження LUNC до 0,8% (з 0,2%) не досягла кворуму, тобто вона не буде прийнята.

Це можна було б розцінити як велике розчарування для спільноти, але інші сприйняли це як ознаку того, що зараз слід зосередитися на розробці Terra Luna Classic таким чином, щоб підвищити її корисність і залучити справжніх користувачів до її екосистеми.

Схоже, таке відчуття у розробників, с Едвард Кім публікує блог вчора в якому він оголосив, що зосередиться на створенні додатків на основі машинного навчання, які можна інтегрувати з Terra Luna Classic через Cosmos.

Підсумовуючи свої нові цілі, Кім написав наступне:

Підводячи підсумок, я перевертаю свій сценарій і створюю собі нову ідентичність, щоб узгодити своє бачення, де я можу мати найбільший вплив. Я фахівець із машинного навчання, створюю утиліту ланцюжка програм для LUNC, підключеного через IBC. Моя особиста мета та внесок у цю спільноту змінилися, щоб створити розповідь про відновлення, яка повторює ідентичність і силу Cosmos, Terra Classic і мій особистий досвід.

Така заява відображає настрої багатьох розробників і учасників Terra Luna Classic на даний момент, тому пропозиції просто збільшити швидкість запису LUNC насправді не були прийняті.

Знову ж таки, це може бути розчаруванням для тих, хто хоче швидко спалити запаси LUNC, але це пропонує довгостроковий план, згідно з яким Terra Luna Classic може врешті-решт повернутися до чогось схожого на колишню корисність.

Тим не менш, навіть незважаючи на такий розвиток подій, токени LUNC продовжують спалювати, а Binance продовжує знищувати торгові комісії на основі LUNC цього місяця.

Завдяки відновленню біржею свого опіку деякі 50 мільярдів LUNC спалено на сьогоднішній день, порівняно з 36 мільярдами лише пару тижнів тому.

Таким чином, все ще є хороші шанси, що ціна LUNC неухильно зростатиме в коротко- та середньостроковій перспективі, причому 0,0003 або 0,0004 долара є більш реалістичною цільовою цільовою монетою на кінець року.

Звичайно, багато голосних прихильників LUNC сподіваються на сплеск до 0,10 або навіть до 1 долара в не надто віддаленому майбутньому.

Такі значні досягнення майже напевно залежатимуть від значного збільшення швидкості запису LUNC, що може бути можливим, а може й неможливим зараз, коли просто розробка утиліти Terra Luna Classic зростає.

Але оскільки зараз так багато людей зосереджені на способах підвищення ціни LUNC, було б поспішним повністю виключити це.

Купуйте Terra Luna Classic зараз

Зараз хороший час, щоб купити Terra Luna Classic?

Незважаючи на те, що LUNC дуже недооцінений, він може не побачити значного зростання, доки Terra Luna Classic не побачить значного розвитку та/або збільшення швидкості спалювання.

Тим часом трейдери, які шукають короткострокові можливості, можуть розглянути інші монети, оскільки кілька новіших альткойнів і токенів перед продажем наразі демонструють багатообіцяючий потенціал.

Якщо ви зацікавлені в дослідженні цих варіантів, Криптоновини Команда Industry Talk склала список із 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, у якому представлені деякі з найбільш захоплюючих перспективних проектів у криптовалютному просторі.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO, тому обов’язково перевіряйте наявність нових записів.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.