Джерело: TradingView

Ціна Terra Luna Classic (LUNC) сьогодні зросла до $0,00013313, причому за останні 24 години монета подорожчала на 3% після значного зростання ринку вчора.

Незважаючи на вчорашній приріст, поточна ціна LUNC спричинила втрату на 6% за минулий тиждень і падіння на 19% за останні 30 днів, у той час, коли основні токени (наприклад, BTC та ETH) зростають у ті ж часові рамки.

Проте вчорашнє зростання підкреслює можливість подальшого зростання для LUNC, який уже виріс трохи більше ніж на 13 000% відносно свого історичного мінімуму, встановленого в травні 2022 року, в $0,000000999967.

І з огляду на те, що розробляються плани щодо повторної прив’язки дочірнього стейблкойна USTC до 1 долара, це може бути лише питанням часу, коли велика кількість LUNC буде спалена, що призведе до різкого зростання ціни альткойна.

Прогноз ціни на Terra Luna Classic, коли LUNC зросте на 3% – куди зараз прямує LUNC?

Діаграма LUNC показує кілька багатообіцяючих індикаторів, як індекс відносної сили (фіолетовий), так і 30-денне ковзне середнє (червоний) зараз роблять деякі цікаві речі.

Джерело: TradingView

Зокрема, його 30-денне середнє почало стрімко зростати до свого 200-денного (синій), і якщо коротше середнє випереджає довше, монета може зазнати прориву.

Подібним чином RSI LUNC підскочив до 70 за останні дні, будучи нижче 30 за останній тиждень, що вказує на перепродаж.

Хоча за останні кілька годин він знизився, він все ще коливається близько 60, що вказує на пристойний висхідний імпульс.

Ключовий рівень опору для LUNC тут становить $0,000135: якщо він зможе повністю пробити цю ціну, він може отримати подальше зростання в найближчі дні.

Враховуючи те, наскільки погано працював LUNC за минулий тиждень і місяць, є аргумент, що наразі він перепроданий і недооцінений, і тому може суттєво піднятися в наступні кілька тижнів.

Ця підозра підкріплюється постійними зусиллями спалити LUNC і підвищити його ціну, у лютому було прийнято пропозицію повторно прив’язати сестринський стейблкойн LUNC, USTC.

Причина, чому це позитивно для Terra Luna Classic, полягає в тому, що вона вимагатиме великомасштабного спалювання токенів LUNCоскільки LUNC використовується для регулювання ціни USTC.

Як пишуть автори пропозиції, це створить «більш ефективну систему для LUNC і USTC, яка може спалити більше, ніж ставка податку».

Безумовно, необхідно більше спалювати, якщо LUNC хоче навіть трохи наблизитися до своєї колишньої ціни, оскільки тільки 48,6 млрд LUNC було спалено на сьогоднішній день із циркулюючого запасу близько 5,9 трлн.

Ось чому ця пропозиція настільки важлива, але план її фактичного втілення в життя все ще потребує узгодження, тому ціна LUNC справді значною мірою відповіла на її прийняття.

Тим не менш, спільнота Terra Luna Classic продовжує працювати над іншими пропозиціями, спрямованими на посилення LUNC.

Це включає в себе пропозицію збільшити податок на спалювання в мережі з поточної ставки в 0,5% до 0,8%, що, очевидно, призведе до вилучення з обігу більшої кількості LUNC.

В той самий час, інша пропозиція пропонує змінити розподіл податку на спалюваннящоб 25% (замість 10%) спаленого йшло на фінансування розробників.

Це допоможе фінансувати розвиток блокчейну Terra Luna Classic, допомагаючи зробити його екосистему та програми більш привабливими для користувачів і проектів.

Проте, якими б позитивними не були наміри таких пропозицій, вони викликали значну кількість незгоди деякі валідатори виступають проти ідеї підвищення ставки податку на спалювання до 0,8%.

У той же час також є пропозиція вилучити розробника з робочої групи, відповідальної за підтримку розвитку екосистеми Terra Luna Classic.

Усе це підкреслює, чому LUNC не зміг відновитися так сильно, як, можливо, хотіли деякі власники, а також чому його спільнота не змогла досягти конкретного плану фактичної повторної прив’язки USTC.

Тим не менш, хороша новина полягає в тому, що швидкість спалювання безперечно зросла за останні тижні, коли Binance відновила власне спалювання комісій за торгівлю та виявила, що знищила 8 мільярдів LUNC за три місяці до кінця лютого.

Через це поступове збільшення спалювання є хороші шанси, що LUNC може досягти 0,00015 доларів США протягом наступних кількох тижнів, а 0,0002 доларів США є трохи більш віддаленою ціллю.

З цього моменту він має реальний шанс повернутися до $0,0004 або $0,0005 до кінця 2023 року, якщо припустити, що ринок продовжить очевидне відновлення.

Більші прибутки залежать від спільноти Terra Luna Classic, яка об’єднається за конкретний план повторної прив’язки USTC, що може спричинити різке зростання LUNC, якщо і коли це станеться.

Купуйте Terra Luna Classic зараз

Альтернативи Terra Luna Classic

Навряд чи LUNC отримає суттєві прибутки, поки не буде узгоджено та реалізовано чіткий план повторної прив’язки USTC.

Таким чином, трейдери можуть віддати перевагу дивитися на інші монети для отримання великих прибутків у короткостроковій перспективі, з різними новішими альткойнами, включаючи токени перед продажем, які демонструють реальний потенціал прямо зараз.

Ми зібрали найкращі з таких токенів у список 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO, тому обов’язково перевіряйте наявність нових записів.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.