Джерело: TradingView

Ціна доджкойна зросла на 6% за останні 24 години, її стрибок до $0,075820 сьогодні також представляє зростання на 13% за тиждень.

Зростання DOGE відбулося через те, що ринок криптовалюти загалом зріс на 4% за минулий день, причому настрої інвесторів, ймовірно, підтримали заходи, вжиті в США для стабілізації фінансового становища First Republic Bankякий зіткнувся з потенційним крахом.

Поточна ціна Dogecoin також означає, що, незважаючи на 10%-ву втрату за останній місяць, з початку року він зріс приблизно на 7,5%.

Його досягнення цього тижня створюють міцну основу для подальшого зростання в найближчі місяці, і оскільки прихильники Dogecoin все ще чекають певної інтеграції з Twitter, 2023 рік може стати дуже позитивним роком для токена мемів.

Прогноз ціни на Dogecoin, коли DOGE підскочить на 13% за тиждень – ось куди зараз прямує DOGE

Індикатори DOGE знаходяться в такому положенні, що може відбутися значне зростання.

Наприклад, як показано на діаграмі нижче, індекс відносної сили монети (фіолетовий) підскочив з майже 20 (перепроданість) кілька днів тому до майже 50, і, схоже, він продовжить набирати обертів у найближчі дні.

Джерело: TradingView

Крім того, його 30-денне ковзне середнє (червоне) опустилося нижче свого 200-денного середнього (синього), що означає, що незабаром воно знову підскочить вище довгострокового середнього.

І оскільки DOGE сьогодні відновлюється після втрат у вівторок і середу, справді здається, що умови дозріли для приємної корекції вгору.

Однією з причин падіння DOGE в середині тижня є це Дослідники фірми з кібербезпеки Halborn виявили вразливість нульового дня в коді Dogecoinа також понад 280 мереж.

Ця вразливість дозволяла зловмисникам атакувати вузли та виводити їх із мережі.

І хоча розробники Dogecoin вже виправили помилку до того, як Халборн оприлюднив її (у понеділок, 13 березня), DOGE все одно відмовився у відповідь.

Він лише зараз відновлюється, і для деяких він, ймовірно, залишається надзвичайно недооціненим токеном.

Це значною мірою тому, що існує реальна ймовірність того, що Twitter запровадить певну форму платежів DOGE в якийсь момент у майбутньому.

Те, що існує реальна ймовірність цього, підтверджується підказки Маск відмовився від тих пір, як вперше запропонував купити соціальну мережу.

Крім того, свідчать звіти за січень що Twitter прискорює свої плани щодо впровадження цифрових платежів на своїй платформі.

Хоча платежі на основі фіатних операцій, ймовірно, будуть першими, джерела всередині компанії сказали, що варіанти криптовалюти будуть додані десь пізніше.

Отже, зважаючи на те, наскільки Маск продовжує підтримувати Dogecoin, не було б сумнівів, що якщо варіанти криптовалютних платежів будуть представлені в Twitter, вони включатимуть DOGE.

Зайве говорити, що запровадження платежів DOGE у Twitter було б масовим для токена мемів, у відповідь на що його ціна, ймовірно, підскочить.

Інвестори можуть очікувати, що він досягне рівнів, яких не бачив більше року, з його історичним максимумом у $0,731578 потенційно в полі зору, якщо ринок загалом увійде на територію зростання.

На даний момент середні прогнози аналітиків вказують на те, що на кінець року ціна DOGE становитиме близько 0,10 долщо на 32,8% вище поточної ціни.

Звичайно, DOGE може стати ще вищим до кінця року дані цього місяця свідчать про те, що кити скуповують мільйони доларів у DOGE і виведення своїх активів з бірж.

У той же час воно продовжує бачити нові оголошення з біржтак добре як постійна кількість активних адрес гаманців.

Купуйте Dogecoin зараз