Сіба-іну (SHIB) стала однією з найбільш обговорюваних криптовалют останнім часом. З ринковою капіталізацією понад 6 мільярдів доларів США та зростанням ціни на понад 20 000% за минулий рік криптовалюта потрапила в заголовки новин завдяки своєму вражаючому зростанню.

Оскільки ринок криптовалют продовжує розвиватися, багато хто задається питанням, яке майбутнє чекає на SHIB. У цій статті ми вивчимо прогноз ціни Shiba Inu, коли обсяг торгів досягне 300 мільйонів доларів, і проаналізуємо, наскільки високо може досягти SHIB у 2023 році.

Чому швидкість спалювання Shiba Inu (SHIB) зросла на 1000%

Швидкість спалювання популярного токена криптовалюти Shiba Inu (SHIB) значно зросла, піднявшись до 1000% за лічені години. Незважаючи на те, що цінова динаміка SHIB залишається стабільною, раптовий сплеск швидкості спалювання може свідчити про потенційне повернення активу на ринок.

Швидкість спалювання — це важливий показник, який дає уявлення про загальний розвиток і стан криптовалюти. Коли швидкість спалювання зростає, це часто сприймається як позитивний знак майбутнього зростання активу.

Хоча Shiba Inu нещодавно зіткнувся з падінням, швидкість його спалювання неухильно зростає протягом останніх кількох днів.

Більше того, нещодавній сплеск темпів спалювання заслуговує на увагу, оскільки всього кілька тижнів тому було спалено менше 20 мільйонів токенів. Цей раптовий сплеск швидкості спалювання може означати, що інвестори та трейдери відновлюють свою довіру до активу та стають більш активними на ринку.

Як вищий рівень горіння впливає на шиба-іну?

На ринку криптовалют зростаючий рівень спалювання зазвичай вважається індикатором підвищеного попиту та більшого інтересу інвесторів. Варто зазначити, що швидкість спалювання є відображенням загальної активності токена, і на неї можуть впливати різні фактори, причому загальна мережева активність і використання є основними для SHIB.

У зв’язку з нещодавнім збільшенням темпів спалювання Shiba Inu ринок може стати більш оптимістичним щодо цього активу, і очікується, що його цінова ефективність покращиться найближчими тижнями.

Ціна шиба-іну

Зараз Shiba Inu торгується за реальною ціною 0,000013 доларів США, а 24-годинний обсяг торгів становить 277 мільйонів доларів. За останню добу він зріс майже на 2%. На даний момент він займає 13 місце в рейтингу CoinMarketCap з реальною ринковою капіталізацією в 7 мільярдів доларів.

Діаграма цін Shiba Inu – Джерело: Tradingview

З технічної сторони Shiba Inu не вдалося перевищити $0,0000132, рівень корекції Фібоначчі на 38,2%. Відповідно до цього Shiba Inu, швидше за все, отримає негайну підтримку біля рівня $0,0000126.

З нижнього боку, прорив нижче рівня $0,0000126 може поставити ціну Shiba Inu до рівня $0,00001170.

Купуйте Shiba Inu зараз

Альтернативи шиба-іну

Якщо ви шукаєте інші високопотенційні криптопроекти поряд із SHIB, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.