Джерело: TradingView

Сьогодні ціна Shiba Inu впала до $0,0000114 після новин про фінансові проблеми в Silvergate Bank налякав ринок. Ця ціна означає падіння на 5% за 24 години, втрату на 13% за тиждень і зниження на 3,5% за останні 30 днів, при цьому токен мему не може уникнути проблем широкого ринку.

У результаті сьогоднішнього розпродажу 24-годинний обсяг торгів знову зріс до 300 мільйонів доларів США, що призвело до ліквідності та волатильності, які можуть допомогти SHIB відновитися найближчими днями. І з запуском мережі Shibarium другого рівня, який має бути запущений цього місяця, наступні один-два тижні можуть стати дуже позитивними для токена мемів.

Прогноз ціни на шиба-іну, оскільки обсяги торгівлі сягають 300 мільйонів доларів – чи продають кити SHIB?

Виходячи з діаграми SHIB, здається, що альткойн може падати далі, перш ніж досягне дна і знову почне рости. Хоча його індекс відносної сили (фіолетовий) різко впав за останні кілька днів, його 30-денне ковзне середнє (червоний) ще не впало нижче 200-денного середнього (синій), тому може пройти ще деякий час, перш ніж досягти дна досягається.

Джерело: TradingView

Що стосується того, наскільки SHIB може фактично впасти, він потенційно може впасти нижче $0,000011 протягом наступних кількох днів. Чи впаде він значно нижче цього рівня, залежить від того, чи оголосить Silvergate Bank банкрутом, як це побоюється.

Це також залежить від китів та інших великих інвесторів, які, схоже, розвантажили свої активи SHIB останніми днями. Якщо вони продовжуватимуть продавати, монета може стати свідком подальшого значного падіння.

однак, веб-сайт WhaleStats наразі SHIB входить до числа найбільш проданих токенів серед китів, а також як токен із найбільшими загальними запасами. Насправді 2000 найпопулярніших адрес холдингів, заснованих на ETH, володіють SHIB вартістю близько 606 мільйонів доларів США, знизився лише на 13 мільйонів доларів порівняно з вчорашнім днем.

Таким чином, кити, як правило, зберегли свої запаси SHIB, незважаючи на те, що деякі з них були продані сьогодні та вчора. І цілком ймовірно, що більшість продовжуватиме тримати свій SHIB, враховуючи, що він має підвищитися після запуску мережі Shibarium.

Дійсно, запуск бета-версії Shibarium підвищить SHIB різними способами цього місяця. З одного боку, це просто змусить інвесторів більше підтримувати SHIB, але в кінцевому підсумку це також збільшить використання Shiba Inu, бачачи, як це зробить мережу останньої швидшою та дешевшою.

Окрім цього, Shibarium також збільшить спалювання SHIB через знищення комісій за транзакції. Це означає, що якщо Shibarium стане значно популярним, це може призвести до справді значного зростання цін на мем-токен.

І оскільки монета все ще впала на 86% від свого історичного максимуму в $0,00008616, у неї залишилося багато землі для відновлення. Деякі учасники спільноти навіть сподіваються, що запуск Shibarium зрештою призведе до того, що ціна зросте до $0,1.

Звичайно, це передбачало б величезний відсотковий приріст, що є малоймовірним з огляду на те, як SHIB вже на 20 000 000% підвищився від свого історичного мінімуму (встановленого ще в листопаді 2020 року). Тим не менш, із запуском SHIB: The Metaverse також на картках цього року, токен, безумовно, очікує значне зростання.

Враховуючи постійну популярність метавсесвіту як нової концепції в техніці, віртуальний світ на тему Шиба-Іну, безперечно, має хороші можливості для успіху. Після запуску користувачі зможуть досліджувати, володіти та торгувати земельними ділянками на основі NFT, що збільшить попит на SHIB (як рідний токен).

Хоча конкретної дати запуску SHIB: The Metaverse немає, його поява допоможе започаткувати нову еру для SHIB, у якій він стане більше, ніж жетон мема. Через це навряд чи довго залишатиметься на рівні $0,0000114.

Купуйте Shiba Inu зараз