Ціна Bitcoin протягом останніх тижнів був спокійним і торгувався вбік. Однак, коли починається новий тиждень, з’являються ознаки зростання BTC. Головне питання, яке хвилює кожного, чи зможе біткойн повернути позначку в 24 тисячі доларів сьогодні.

У цій статті ми дослідимо поточний стан ринку та проаналізуємо фактори, які можуть вплинути на ціну біткойна в короткостроковій перспективі.

Розуміння поточного ландшафту регулювання криптовалют

На зустрічі G20 в Індії 25 лютого директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва висловила перевагу ідентифікації та регулюванню криптоактивів, а не введенню повної заборони. Однак можливість заборони приватних криптовалют все ще залишається на столі.

У недавньому інтерв’ю з Bloomberg (27 лютого) Георгієва пояснила свої зауваження щодо можливої ​​повної заборони криптовалюти, визнаючи поточну невизначеність щодо класифікації цифрової валюти. Вона також обговорила позицію фінансового агентства ООН щодо цифрових активів і його нормативну базу.

Високопоставлені чиновники Білого дому нещодавно закликав Конгрес США посилив зусилля з регулювання сектору криптовалют, тоді як уряд Великобританії зробив це запропонований планує підпорядкувати криптоактиви тій самій правовій базі, що й традиційні фінансові послуги.

Оскільки попит на подальше регулювання зростає, розуміння потенційних регуляторних структур і способів роботи в більш регульованій криптосфері стає все більш важливим для інвесторів у криптовалюту.

Очікування тривалого підвищення процентних ставок

Останні дані про валовий внутрішній продукт (ВВП) станом на 23 лютого показують, що економіка США зросла на 2,7%, що трохи менше попередньої оцінки в 2,9%. Тим часом Бюро економічного аналізу (BEA) 24 лютого повідомило, що інфляція зросла на 5,4% у січні порівняно з попереднім роком, як свідчать дані про особисті споживчі витрати (PCE).

Вищий, ніж очікувалося, індекс цін PCE, бажаний вимірювач інфляції Федеральної резервної системи, підтверджує агресивний підхід. Федеральна резервна система встановила ціль у 2% загальної інфляції, і учасники ринку очікують, що процентні ставки підвищаться протягом тривалого періоду, щоб контролювати інфляцію.

Під час першої сесії в США дані про роздрібні продажі показали неоднозначні результати. У січні замовлення на промислові товари впали на 4,5%, в основному через падіння нестабільних бронювань пасажирських літаків. Однак для економіки на початку року були хороші новини, оскільки бізнес-інвестиції зросли найшвидшими темпами за п’ять місяців.

За даними економістів, опитаних Wall Street Journal, очікується, що замовлення на товари тривалого користування, які включають такі товари, як автомобілі, літаки та комп’ютери, розраховані на принаймні три роки, скоротяться на 3,6%. Однак, якщо виключити транспортування, кількість нових замовлень минулого місяця зросла на солідні 0,7%.

Крім того, важливий показник бізнес-інвестицій пережив найзначніше зростання з минулого літа.

Генеральний директор Grayscale Inc. просить SEC схвалити біржовий фонд GBTC

Генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн виступає за перетворення GBTC на ETF, мету, яку фірма переслідувала протягом деякого часу. За словами Sonnenshein, SEC порушує розділ 706(2)(A) APA, схвалюючи ф’ючерсні ETF на біткойн, але не конвертацію GBTC. GBTC від Grayscale, який дозволяє інституційним інвесторам отримати регульований доступ до біткойнів, торгувався зі значним дисконтом до своєї NAV.

Якщо SEC схвалить конвертацію, знижка зникне, а GBTC торгуватиметься близько спотової ціни біткойна, залучаючи нових інвесторів і генеруючи мільярдний капітал.

Ціна біткойна

Наразі в прямому ефірі Bitcoin ціна сьогодні становить 23 250 доларів США з 24-годинним обсягом торгів 23,3 мільярда доларів США. Біткойн впав майже на 1% за останні 24 години. Поточний рейтинг CoinMarketCap займає перше місце з реальною ринковою капіталізацією в 448 мільярдів доларів.

На 4-годинному таймфреймі біткойн намагався подолати значний рівень опору в 23 750 доларів. Закриття свічок нижче цього рівня призвело до ведмежої корекції, потенційно підштовхнувши ціну BTC ще нижче до позначки в 22 800 доларів.

Безпосередній рівень підтримки для пари BTC/USD на даний момент становить 22 800 доларів США, і якщо він прорветься нижче цього, це може поставити ціну BTC на наступну зону підтримки на рівні 22 150 доларів США.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Хоча пара BTC/USD зараз перепродана, можливий відскок, якщо стан перепроданості збережеться, що дозволить біткойну подолати рівень опору в 23 500 доларів і потенційно призведе до ціни в 24 250 доларів.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

Інвестори, які хочуть придбати біткойн, можуть розглянути альтернативи з більшим простором для зростання в короткостроковій перспективі. Cryptonews опублікував поглиблений аналіз 15 найкращих криптовалют, які інвестори можуть захотіти розглянути у 2023 році. Натисніть нижче, щоб дізнатися більше.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonew