Bitcoin зазнала значного зниження вартості за останні кілька днів, що викликало занепокоєння серед інвесторів і трейдерів. Зараз ринок намагається оцінити причини цього падіння та визначити, де може бути наступна підтримка криптовалюти.

У цій статті ми розглянемо фактори, що сприяли нещодавньому падінню ціни біткойна, і вивчимо потенційні рівні підтримки для криптовалюти.

Британські криптографічні заходи: які банки в Британії дозволяють купувати біткойни?

Останнім часом у Великій Британії спостерігається зростання тенденції придушення купівлі криптовалюти банками. Оскільки популярність біткойнів та інших цифрових активів продовжує зростати, кілька банків вжили заходів, щоб обмежити можливість своїх клієнтів купувати ці активи.

Серед найбільших банків Великобританії є Nationwide і HSBC запроваджені добові ліміти для покупців або обмеження кредитних карток на здійснення криптовалютних покупок. Цей крок слідує прикладу інших банків, які зайняли більш жорстку позицію щодо криптовалюти в минулому році, дещо посиливши правила після краху FTX, великої біржі цифрових активів, у листопаді.

Незважаючи на ці репресії, кілька банків у Великобританії все ще дозволяють купувати біткойни. Серед них Barclays, яка дозволяє клієнтам робити криптовалютні покупки через свій банківський додаток; Lloyds Bank, який дозволяє здійснювати транзакції кредитними картками для покупки криптовалюти; і Santander, який підтримує покупки криптовалюти через свій мобільний банківський додаток.

Крім того, деякі цифрові банки, такі як Revolut і Monzo, також полегшили користувачам купівлю та продаж криптовалюти через свої мобільні програми.

Загалом, хоча обмеження на купівлю криптовалюти банками Великобританії можуть вплинути на попит на біткойни, важко передбачити ступінь цього впливу. Як і у випадку з будь-якими регуляторними змінами на крипторинку, інвесторам важливо бути в курсі та бути в курсі будь-яких потенційних впливів на BTC та інші цифрові активи.

ISM Services PMI

Згідно з останніми Послуги ISMКерівники відділу закупівель і постачання країни повідомили, що економічна активність у секторі послуг зросла в лютому другий місяць поспіль.

Індекс PMI у сфері послуг склав 55,1 відсотка, що свідчить про зростання в секторі. У секторі послуг спостерігалося зростання в 32 з останніх 33 місяців, причому єдине скорочення відбулося в грудні.

Оскільки сектор послуг продовжує розширюватися, це може позитивно вплинути на біткойн та інші криптовалюти. Це пояснюється тим, що підвищення економічної активності зазвичай призводить до підвищення довіри інвесторів і більшої готовності інвестувати в більш ризиковані активи, такі як біткойни.

Ціна біткойна

В даний час, Bitcoin торгується на рівні 22 396 доларів з обсягом торгів 26 мільярдів доларів за останні 24 години. Технічний аналіз пари BTC/USD показує, що модель симетричного трикутника була порушена на рівні 23 250 доларів, і ціна BTC може впасти до зони підтримки 22 046 доларів, якщо прорив продовжиться. Якщо ціна буде падати далі, вона може досягти 21 450 доларів.

Незважаючи на формування ведмежої охоплюючої свічки, що вказує на сильний упереджений продаж, все ще існує потенціал для бичачого відскоку, якщо свічки закриються вище цього рівня.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Ціль для відскоку становить 22 800 доларів США або навіть вище, досягаючи позначки 23 750 доларів США.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

Інвестори, які хочуть купити біткойн, можуть розглянути інші варіанти, які пропонують більший короткостроковий потенціал зростання. Cryptonews провів поглиблений аналіз 15 найкращих криптовалют, які інвесторам варто розглянути у 2023 році. Натисніть посилання нижче, щоб дізнатися більше.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonew