BitcoinНещодавні зміни ціни привернули увагу криптоінвесторів та ентузіастів, оскільки китовий інвестор переказав BTC на суму 230 мільйонів доларів на невідомий гаманець. Ця подія підігріла припущення про те, що передача може означати для ціни біткойна в найближчому майбутньому.

Останніми тижнями крипторинок зазнав значної волатильності, і ця остання подія додала невизначеності навколо траєкторії BTC.

У цій статті ми розглянемо потенційні фактори, які можуть вплинути на ціну біткойна, і спрогнозуємо, куди він може рухатися далі.

Акції Silvergate Crypto Bank впали після попередження про фінансову життєздатність

Акції Silvergate впали майже на 50% на початку торгів у четвер після того, як банк оголосив, що оцінює свою здатність продовжувати діяльність. Банк, який зосереджується на криптовалютах, значно постраждав від нещодавнього падіння цін на цифрові токени та краху фірми Сема Бенкмана-Фріда, яка була одним із банківських клієнтів Silvergate.

У середу компанія Silvergate оголосила, що не зможе подати свій річний звіт до Комісії з цінних паперів і бірж до кінцевого терміну 16 березня через подальше погіршення ситуації з капіталом після катастрофічного звіту про прибутки за четвертий квартал.

Банк заявив, що він «оцінює вплив цих подальших подій на його здатність залишатися безперервним підприємством протягом 12 місяців після публікації його фінансової звітності».

Криптобіржа Coinbase, зареєстрована на біржі США, заявила, що призупиняє платежі на Silvergate і з нього «у світлі останніх подій і з великої обережності». Біржа додала, що вона має «невеликий корпоративний вплив» на банк і що готівкові транзакції інституційних клієнтів будуть здійснюватися іншими банківськими партнерами.

Ця новина сприяла негативним настроям у криптоіндустрії, яка вже зазнала труднощів через нещодавні корекції ринку та регуляторні проблеми. Залишається побачити, чи проблеми Silvergate матимуть значний вплив на ціну біткойна та інших криптовалют.

Visa підтверджує прихильність до криптопродуктів, незважаючи на ретельний контроль з боку органів влади

Керівник відділу криптовалют Visa Куй Шеффілд уточнив, що повідомлення про те, що Visa та Mastercard уповільнюють свій криптовалютний поштовх, були неточними, принаймні, коли мова йде про Visa. Незважаючи на виклики та невизначеність у крипто-просторі, Visa вважає, що цифрові валюти, підкріплені фіатними валютами, які працюють у загальнодоступних блокчейнах, можуть відігравати важливу роль у платіжній екосистемі.

Visa вже деякий час працює в криптопросторі, плануючи розгорнути картки в 40 нових країнах. Однак останнім часом ситуація сповільнилася, особливо після припинення глобальних угод про кредитні картки з невдалою криптобіржею FTX у листопаді.

Тим не менш, у жовтні Visa подала нові заявки на торговельну марку, натякаючи на потенційні плани щодо крипто-гаманця та продукту метавсесвіту.

Ціна біткойна

в даний час Bitcoin оцінюється в 23 411 доларів США з 24-годинним обсягом торгів у 24,9 мільярда доларів США. За даними CoinMarketCap, біткойн займає лідируючу позицію з реальною ринковою капіталізацією в 451 мільярд доларів США, а його загальна кількість становить 21 000 000 монет BTC із оборотним запасом 19 305 393 монет BTC.

На 4-годинному графіку біткойн зустрів опір на критичному рівні $23 750, який йому не вдалося пробити. Як наслідок, BTC зазнав зниженої корекції та потенційно міг впасти до рівня підтримки в 23 250 або 22 800 доларів. У випадку, якщо цей рівень підтримки не вдасться, наступний рівень підтримки оцінюється приблизно в 22 150 доларів США.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Незважаючи на те, що пара BTC/USD наразі перепродана, все ще є шанс на потенційне відновлення. Якщо ця умова збережеться, це може призвести до того, що біткойн зможе пробити рівень опору в 23 500 доларів і, можливо, досягти ціни 24 250 доларів.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

Для інвесторів, які зацікавлені в купівлі біткойнів, можливо, варто вивчити інші варіанти, які пропонують більший потенціал зростання в короткостроковій перспективі. Cryptonews провів поглиблений аналіз 15 найкращих криптовалют, які варто розглянути інвесторам у 2023 році. Натисніть нижче, щоб дізнатися більше.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonew