Поточний ціна Bitcoin сьогодні становить чудові 29 599 доларів США, що відображає зростання на 3% за останні 24 години.

Стабільна 24-годинна торгова активність зареєстрована на рівні приблизно 21,8 мільярда доларів США.

Що стосується свого становища на величезній крипто-арені, біткойн зберігає свою корону, займаючи перше місце в рейтингу CoinMarketCap.

Ринкова капіталізація цифрової валюти вражає – приблизно 577,76 мільярда доларів.

Циркулюючий резервуар монет BTC становить близько 19,52 мільйона монет, поступово наближаючись до максимальної межі пропозиції в 21 мільйон.

Прогнозування ціни біткойна

Заглиблюючись у BitcoinЗгідно з технічними показниками, точка розвороту визначена на рівні 29 188 доларів США з безпосереднім рівнем опору на рівні 30 282 доларів США. Подальший опір спостерігається на рівні 31 078 і 31 820 доларів.

З іншого боку, біткойн знаходить свою негайну підтримку на рівні 28 195 доларів США з подальшою підтримкою на рівні 27 287 доларів США та 26 554 доларів США.

Індекс відносної сили (RSI), інструмент для вимірювання моментуму, наразі оцінюється в 74. Традиційно значення RSI вище 70 вказує на умови перекупленості, натякаючи на потенційний період охолодження найближчим часом.

І навпаки, RSI вище 50 зазвичай означає бичачий настрій, який зараз випромінює біткойн.

50-денне експоненціальне ковзне середнє (EMA) є ще одним ключовим технічним індикатором, який становить 29 188 доларів США. Траєкторія ціни біткойна вище цього рівня свідчить про бичачий нахил у короткостроковій перспективі, а EMA виступає як динамічна підтримка.

На передній частині діаграми помітна поява моделі «Три білих солдата» на 4-годинному таймфреймі надає ваги бичачим настроям.

Ця модель, яку часто сприймають як бичачий сигнал розвороту після спадного тренду, вказує на стійкий бичачий імпульс, особливо якщо біткойн зможе постійно триматися вище позначки в 29 188 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Підсумовуючи, поточна траєкторія біткойна та технічні індикатори схиляються переважно до зростання. Найближчим часом криптовалюта може перевірити свій опір на рівні 30 282 доларів.

Однак статус перекупленості, про який свідчить RSI, вимагає певної обережності серед трейдерів.

Потенційні незначні ведмежі корекції можуть бути на горизонті, перш ніж біткойн зробить свій наступний значний стрибок.

Як завжди, у непередбачуваному царстві криптовалюти інвесторам радимо бути в курсі, адаптуватися та бути готовими до потенційної нестабільності ринку.

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Будьте в курсі подій у світі цифрових активів, досліджуючи нашу підібрану колекцію з 15 найкращих альтернативних криптовалют і ICO-проектів, за якими варто стежити у 2023 році.

Наш список склали професіонали з Industry Talk and Криптоновинизабезпечуючи консультації експертів і критичну інформацію для ваших інвестицій у криптовалюту.

Скористайтеся цією можливістю, щоб відкрити потенціал цих цифрових активів і бути в курсі.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonews.com

Відмова від відповідальності: криптовалютні проекти, схвалені в цій статті, не є фінансовою порадою автора публікації чи публікації – криптовалюти є дуже мінливими інвестиціями зі значним ризиком, завжди проводите власні дослідження.