Біткойн, найкраща криптовалюта світу, зазнав значного падіння, досягнувши найнижчої вартості за два місяці. Ефір, друга за цінністю криптовалюта, пішов подібним шляхом і також зазнав зниження вартості.

10 березня біткойн ненадовго впав нижче 20 000 доларів США вперше за майже два місяці, досягнувши мінімуму в 19 918 доларів США.

Зниження цін на криптовалюту можна пояснити низкою факторів, включаючи зауваження голови ФРС США Джерома Пауелла, бюджетну пропозицію Джо Байдена та нещодавнє закриття Silvergate Bank.

Як наслідок, падіння цін на криптовалюту викликає занепокоєння серед інвесторів та галузі в цілому. Крім того, той факт, що загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют впала нижче 1 трильйона доларів, є чітким свідченням того, що загальний ринок чекає складний період.

Крах Silvergate Bank і його вплив на криптоіндустрію

Недавнє закриття Silvergate Bank вважається однією з головних причин зниження вартості криптовалюти. Банк відіграв вирішальну роль у наданні послуг криптокомпаніям у Сполучених Штатах. Тому його закриття може мати значний негативний вплив на криптосектор.

Дійсно, закриття Silvergate Bank може перешкодити розвитку індустрії криптовалют, оскільки він надавав критичні банківські послуги цим підприємствам.

Набір банківських послуг, таких як зберігання, банківські перекази та фіатні депозити, був важливим для багатьох криптовалютних фірм. Без такої підтримки цим компаніям може бути складно знайти інших банківських партнерів, які пропонують подібні послуги, що зрештою може перешкодити зростанню сектора.

Американські криптовалютні майнери можуть підлягати 30% податку на витрати на електроенергію

Випуск додаткового документу з поясненням бюджету 9 березня став ще одним фактором, що сприяв зниженню ціни біткойна. У документі було виявлено, що відповідно до бюджетної пропозиції Байдена, яка спрямована на «зменшення активності майнінгу», криптомайнери Сполучених Штатів можуть зрештою обкладатися податком на 30% від вартості електроенергії.

У разі реалізації ця пропозиція може мати значний вплив на галузь криптомайнінгу, оскільки вона значною мірою залежить від низьких витрат на електроенергію. Зниження активності майнінгу в США може мати негативні наслідки для всього крипторинку.

Ринкова капіталізація криптовалют впала нижче 1 трильйона доларів

Значне падіння ціни біткойна суттєво вплинуло на весь криптовалютний ринок, у результаті чого капіталізація світового криптовалютного ринку знову впала нижче 1 трильйона доларів.

Інші широко використовувані альткоїни, такі як Ethereum, Dogecoin і Litecoin, також зазнали значних втрат за всіма напрямками.

Це вказує на те, що ринок криптовалют залишається нестабільним і схильним до непередбачуваних коливань, про що свідчить поточний складний час для загальної вартості криптовалюти.

Вплив коментарів голови ФРС США

Заяви Джерома Пауелла про інфляцію та процентні ставки мали значний вплив на ринок криптовалют. Його нещодавнє оголошення про те, що центральний банк може почати підвищувати процентні ставки раніше, ніж очікувалося, викликало занепокоєння серед інвесторів щодо потенційного впливу на економіку та криптовалюти, що призведе до зниження цін на криптовалюту.

Зауваження Пауелла продовжують негативно впливати на криптовалютний ринок другий день поспіль, додаючи до наявних занепокоєнь і тривог щодо регуляторного середовища та майбутнього криптовалют.

Ціна біткойна

Поточна жива ціна Bitcoin становить 19 938 доларів, а 24-годинний обсяг торгів – 43 мільярди доларів. За останні 24 години Bitcoin впав на 8,50%. Наразі він займає перше місце в рейтингу CoinMarketCap із реальною ринковою капіталізацією в 385 мільярдів доларів.

Технічний аналіз біткойна вказує на сильну ведмежу тенденцію для пари BTC/USD, оскільки вона подолала рівень підтримки подвійного дна в 20 350 доларів. Безпосередній рівень підтримки біткойна становить 18 430 доларів. Прорив нижче цього рівня може посилити тиск продажів, що призведе до подальшого падіння до рівня 16 400 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Навпаки, початковий рівень опору знаходиться на рівні 20 300 доларів, а прорив вище нього, ймовірно, спричинить тиск з боку покупців і підштовхне ціну біткойна до рівня 21 400 доларів. Якщо буде додатковий бичачий імпульс, ціна BTC може досягти позначки в 25 000 доларів.

Купуйте BTC зараз

Найкращі криптовалюти, на які варто звернути увагу у 2023 році

Ознайомтеся з підбіркою 15 найкращих альткойнів у 2023 році, які регулярно оновлюються новими ICO-проектами та альткойнами, від команди Industry Talk Cryptonews. Будьте в курсі останніх подій, часто відвідуючи список.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини