Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH), дві з найпопулярніших криптовалют у світі, не змогли зупинити свої втрати і все ще торгуються в мінусі нижче позначок у 23 000 доларів США та 1600 доларів США відповідно.

Трейдери не наважуються робити будь-які сильні пропозиції напередодні критичного тижня економічних подій у Сполучених Штатах. Цього тижня буде оприлюднено статистику щодо заробітної плати в несільськогосподарському секторі та зауваження голови Федеральної резервної системи США Джерома Пауелл, що зробить цей момент вирішальним для ринку.

BTC зіткнувся з труднощами, щоб піднятися вище рівня 22 800 доларів, і якщо ведмедям вдасться підштовхнути ціну нижче поточного рівня, наступний рівень підтримки становитиме 21 480 доларів.

Друга за величиною криптовалюта, Ethereum, також спостерігала відсутність торгової активності біля позначки в 1500 доларів, що вказує на коливання серед покупців і продавців.

Настрої ринку без ризику

Протягом останніх кількох тижнів світовий ринок криптовалюти перебував у низхідній тенденції, а ціни впали за всіма напрямками. Основною причиною цього падіння є ведмежі настрої ринку, які негативно вплинули на ціну біткойна.

Однак ця поточна ринкова ситуація також може вплинути на пропозицію BTC. Коли люди втрачають довіру до ринку, вони можуть вирішити продати свої біткойни, збільшуючи пропозицію та ще більше знижуючи ціни.

Серед нинішнього падіння цін на біткойни та ефір є проблиск надії. Якщо інвестори вважають призупинення Silvergate незначною невдачею, а не великою негативною подією, поточний ведмежий тренд може тривати недовго.

Варто зазначити, що біткоін та ефір мають значну ринкову капіталізацію та тісно взаємопов’язані. Отже, будь-який позитивний результат для однієї криптовалюти може мати сприятливий вплив на іншу.

Зростаючий інтерес великих фінансових установ до біткойна та ефіру є ще одним фактором, який може сприяти подорожчанню їхніх цін.

За останні кілька місяців багато великих фінансових установ висловили зацікавленість інвестувати в біткойни або пропонувати своїм клієнтам пов’язані з біткойнами послуги. Цей підвищений інституційний попит на біткойни та ефіри може сприяти зростанню їх вартості.

Регуляторні репресії підривають BTC

Інтенсивні репресії уряду щодо криптовалют призвели до зниження цін на біткойни та ефір. Оскільки криптовалюти працюють у юридичній сірій зоні, уряди в усьому світі все ще намагаються регулювати їх. Сильні репресії уряду щодо криптовалют спричиняють зниження попиту на біткойн та ефір.

Це може призвести до зростання занепокоєння серед інвесторів і трейдерів, а також до підвищення волатильності та страху перед правовими наслідками.

Уряди та регуляторні органи можуть запроваджувати політику, яка обмежує або забороняє використання або торгівлю криптовалютами, що може знизити попит на біткойн та ефір, що призведе до зниження їх вартості.

Більше того, настрої інвесторів можуть стати негативними, коли вони продають свої активи через відсутність впевненості в майбутніх перспективах криптовалют, викликану регулятивними діями. Це може призвести до падіння цін на криптовалюту.

Підсумовуючи, інвесторам слід уважно стежити за будь-якими потенційними регулятивними репресіями щодо криптовалют, оскільки це може суттєво вплинути на вартість біткойна та ефіру.

Ведмежий долар США – погляд на свідчення федералів

У вівторок долар США залишався обережним в очікуванні свідчень голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла. Індекс долара США, який вимірює курс долара до шести основних валют, впав на 0,077% до 104,170 після зниження на 0,26% за ніч.

Індекс знизився на 0,6% за місяць після зростання на 2,6% у лютому.

Інвестори з нетерпінням чекають лютневих даних про зайнятість, які мають бути оприлюднені в п’ятницю, але їх головна увага зосереджена на свідченнях голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла перед Конгресом у вівторок і середу.

The Фед підняв відсоткові ставки на 25 базисних пунктів на останніх двох засіданнях після значного підвищення в попередньому році. Однак сильні економічні дані в лютому викликали побоювання, що центральний банк може відновити масштабні кроки.

Тим часом обережна позиція долара США може допомогти криптовалютному ринку відновити певний імпульс.

Ціна біткойна

В даний час, BitcoinРеальна ціна становить 22 465 доларів, а 24-годинний обсяг торгів – 15,6 мільярда доларів. За останні 24 години біткойн зріс на 0,37%. З реальною ринковою капіталізацією в 433 мільярди доларів біткойн займає перше місце в рейтингу CoinMarketCap.

Він має в обігу 19 310 450 монет BTC і максимальний запас 21 000 000 монет BTC.

Відповідно до технічного аналізу, пара BTC/USD наразі перебуває у фазі консолідації, торгуючись у вузькому діапазоні від 22 000 до 22 500 доларів.

Вихід із цього діапазону, як у бік зростання, так і вниз, може призвести до значного руху ціни на ринку біткойнів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Якщо пара BTC/USD перевищить рівень 22 500 доларів США, це може викликати бичачий прорив, який потенційно може підштовхнути ціну біткойна до рівнів 22 800 доларів або 23 250 доларів.

І навпаки, якщо рівні підтримки близько 22 000 або 21 750 доларів збережуться, це може призвести до відскоку.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

Поточна ціна Ethereum (ETH) становить 1573,86 доларів США з 24-годинним обсягом торгів у 4,9 мільярда доларів США. За останні 24 години Ethereum зріс майже на 1%. Наразі Ethereum посідає друге місце в рейтингу CoinMarketCap з реальною ринковою капіталізацією в 192 мільярди доларів.

Дивлячись на технічну сторону, пара ETH/USD зараз торгується у вузькому діапазоні між рівнями від 1550 до 1580 доларів.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview

Якщо ціна Ethereum впаде нижче рівня 1560 доларів, він може знайти підтримку на позначці 1500 доларів. Тим не менш, варто зазначити, що існує значний опір на рівнях 1620 або 1680 доларів, що може обмежити подальше падіння ціни.

Купуйте ETH зараз

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Ви можете переглянути ретельно підібраний командою Industry Talk список 15 найкращих альткойнів у 2023 році. Цей список регулярно оновлюється новими проектами ICO та альткойнами, тож відвідуйте його частіше, щоб бути в курсі останніх подій. .

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини