BitcoinЦіна консолідується на рівні близько 23 800 доларів США, змушуючи трейдерів та інвесторів гадати, куди вона прямує далі. Оскільки ринок продовжує стабілізуватися, аналітики та експерти роблять прогнози щодо майбутнього ціни біткойна.

У цій статті ми докладніше розглянемо поточний стан ринку та дослідимо різні фактори, які потенційно можуть вплинути на рух ціни біткойна в найближчі дні та тижні.

Директори МВФ попереджають про крипторизики

Виконавча рада МВФ вважає використання криптоактивів загрозою для світової валютної системи. Вони попередили про можливі наслідки для грошово-кредитної політики, заходів з управління потоками капіталу та фіскальних проблем.

МВФ рекомендує країнам-членам вжити відповідних заходів для вирішення проблеми зростання популярності криптовалют. Правління не заохочує уряди приймати цифрові монети як законний платіжний засіб, як це видно з нещодавнього прийняття біткойна Сальвадором і Центральноафриканською Республікою.

Сильна макроекономічна політика та надійні установи та системи грошово-кредитної політики мають вирішальне значення, і Фонд продовжуватиме надавати консультації в цих сферах. Міжнародний валютний фонд (МВФ) попередив, що збільшення використання криптовалют створює ризик для глобальної валютної системи, потенційно підриваючи монетарну політику, ухиляючись від управління потоками капіталу та викликаючи фінансові проблеми.

МВФ також не рекомендує урядам оголошувати криптовалюти законним платіжним засобом, незважаючи на те, що деякі країни, такі як Сальвадор і Центральноафриканська Республіка, визнали біткойн офіційною валютою. Обережна позиція МВФ щодо криптовалюти може призвести до посилення контролю та регулювання, що може вплинути на впровадження та вартість біткойна та інших криптовалют.

Біткойн падає, оскільки дані про інфляцію PCE у США спонукають до очікування підвищення процентної ставки

У п’ятницю біткойн (BTC) знову впав до 23 000 доларів США, незабаром після публікації індексу цін на особисті споживчі витрати (PCE), який показав зростання на 5,4% у річному обчисленні та 0,6% у січні. Більший, ніж очікувалося, показник означає, що боротьба Федерального резерву зі зростанням інфляції, ймовірно, продовжиться.

BTC почався в п’ятницю на рівні близько 24 000 доларів і залишався вище 23 800 доларів до публікації статистики PCE за січень близько 13:30 UST. Після релізу вартість різко впала, впавши до 23 000 доларів лише за 30 хвилин. На момент написання він коштує 23 217 доларів.

Падіння біткойна супроводжується падінням Ethereum (ETH) на 3,3%, Cardano (ADA) — на 4,6%, Polkadot (DOT) — на 7,1%. Тим часом NASDAQ і S&P 500 впали на 1,81% і 1,25% відповідно.

Згідно з даними Coinglass, падіння криптовалютного ринку призвело до ліквідації понад 110 мільйонів доларів лише за останні чотири години, у тому числі 44 мільйони доларів у біткойнах і 22 мільйони доларів у ліквідації ETH. Найбільша одноразова ліквідація була на BitMEX на 7,52 мільйона доларів США за угодою XBTUSD.

PCE, замість індексу споживчих цін, є кращим вимірюванням інфляції (CPI) ФРС. Перший вирізняється тим, що відстежує, як з часом змінюються моделі купівлі клієнтів, і центральний банк вважає його найкращим прогнозом того, куди прямуватиме інфляція в майбутньому.

Ціна біткойна

На даний момент актуальна ціна Bitcoin становить 24 050 доларів, а обсяг торгів за останні 24 години склав 31 мільярд доларів. Наразі він займає перше місце на CoinMarketCap, його ринкова капіталізація становить 464 мільярди доларів.

Зараз ціна біткойна становить 23 873 долари, а обсяг торгів за останні 24 години склав 28,6 мільярда доларів. Ціна біткойна знизилася майже на 2% за той самий проміжок часу.

З технічної точки зору, прогнозується, що біткойн отримає негайну підтримку на рівні 23 600 доларів, а падіння нижче цього рівня може поставити ціну BTC на рівень 23 375 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

На фронті зростання, якщо біткойн успішно прорветься вище рівня 24 100 доларів, він потенційно може досягти позначки 24 500 або 25 200 доларів. Однак індикатори RSI та MACD все ще знаходяться в зоні продажу, тому важливо уважно стежити за діапазоном від 23 600 до 23 350 доларів. Якщо ціна закриється вище цього діапазону, можуть бути потенційні можливості для покупки.

Поточна ціна біткойна становить 23 873 долари, а 24-годинний обсяг торгів – 28,6 мільярда доларів. За останні 24 години він впав майже на 2%. З технічної точки зору очікується, що біткойн отримає негайну підтримку близько 23 600 доларів. Якщо він впаде нижче цього рівня, це потенційно може поставити ціну BTC на рівень 23 375 доларів. Джерелом діаграми цін на біткойн є Tradingview.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

Інвестори, які хочуть придбати біткойн, можуть розглянути альтернативи з більшим простором для зростання в короткостроковій перспективі. Cryptonews опублікував поглиблений аналіз 15 найкращих криптовалют, які інвестори можуть захотіти розглянути у 2023 році. Натисніть нижче, щоб дізнатися більше.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonew