The BTC/USD торгується на рівні 27 908, піднявшись на 2,50% за 24 години. Банківська криза в США викликала сплеск у вихідні, і в понеділок біткойн на мить досяг 28 000 доларів США вперше за дев’ять місяців. Однак ціна впала до того, як ФРС США прийняла рішення щодо процентних ставок.

Глобальна банківська криза: як вона впливає на BTC?

Світовий банківський сектор зіткнувся зі значним тиском Швейцарський банківський гігант UBS погодився придбати свого фінансово проблемного конкурента Credit Suisse у вимушеній операції на 3,2 мільярда доларів, організованій урядом Швейцарії. Цей крок є одним із останніх зусиль урядів у всьому світі, щоб контролювати кризу, яка загрожує банківській галузі.

Крім того, кілька центральних банків, включаючи Федеральну резервну систему, Банк Англії та ЄЦБ, у неділю оголосили про скоординовані дії для збільшення ліквідності в своїх існуючих угодах про обмін доларами США. Мета полягала в тому, щоб полегшити доступ до ліквідності в доларах США під час кризи, але кілька банківських акцій після цього різко впали.

Навпаки, біткойн демонструє виняткові результати, особливо після краху великих банків на початку цього місяця. В результаті банківської кризи біткойн різко зріс, що спонукало ентузіастів до просування провідної криптовалюти як надійного активу та цифрового золота.

BTC/USD досяг максимуму за дев’ять місяців, оскільки інвестори розглядають занепокоєння банків, причому біткойн перевершує основні банківські акції, які продовжують падати.

Інвестори очікують рішення Федерального резерву щодо процентної ставки

З наближенням рішення Федеральної резервної системи США щодо процентної ставки біткойн втратив оберти, оскільки інвестори готувалися захищатися. Однак тепер, коли ФРС вирішила підвищити процентні ставки, інвестори знову звертають увагу на інфляцію.

За оцінками експертів CME Group, існує 73,8% ймовірність підвищення процентної ставки на 25 базисних пунктів, тоді як ймовірність того, що ФРС утримає ставки через побоювання щодо життєздатності банків, зараз становить 26,2%.

Крім того, припущення про те, що ФРС підвищить процентні ставки, призвели до зростання курсу долара США. У результаті індекс долара США зріс на 0,14 відсотка до 103,40, тим самим обмеживши BTC/USD.

Ціна біткойна

Пара BTC/USD наразі консолідується біля рівня 27 500 доларів після того, як подолала опір у 27 750 доларів. Якщо ця тенденція збережеться, біткойн може піднятися до 29 250 або навіть 30 700 доларів.

Якщо рівні підтримки в $26 700 або $25 200 будуть пробиті, наступний рівень підтримки біткойна буде на рівні $23 150. Однак, незважаючи на потенціал зниження, загальна тенденція для біткойна все ще є бичачою через формування бичачих свічок, що поглинають.

Купуйте BTC зараз

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Industry Talk склав список із 15 найкращих криптовалют, на які варто звернути увагу у 2023 році, на основі висновків експертів Cryptonews. Незалежно від того, чи є ви досвідченим криптоінвестором чи новачком на ринку, цей список надає цінну інформацію про перспективні альткоїни, які потенційно можуть справити значний вплив на галузь.

Будьте в курсі нових проектів ICO та альткойнів, перевіряючи їх регулярно.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти