В неділю, Bitcoin і Ethereum обидва спостерігали помірне зростання вартості: BTC перевищив 20 000 доларів, а ETH досяг позначки 1400 доларів. Однак зниження курсу долара США, яке стало наслідком статистики праці в лютому, яка показала повільніше зростання заробітної плати, може бути відповідальним за це триваюче помірне зростання вартості криптовалюти.

Крім того, впровадження Ordinal, рішення рівня 2, розширює варіанти використання мережі Bitcoin за межі транзакцій BTC. Хоча в біткойн-спільноті існують різні думки щодо використання Ordinal, його зростаюча популярність і потенційний вплив на мережу біткойн можуть змінити гру майнерів BTC.

Здатність Ordinal здійснювати швидкі та недорогі транзакції може призвести до більшого впровадження біткойнів і потенційно знизити навантаження на мережу. Зрештою це може призвести до підвищення ефективності та прибутковості майнерів BTC. Це було визначено як один із ключових факторів, який може допомогти BTC відновити свою силу та підвищити ціну.

Слабший долар США стимулює крипторинок

Глобальний ринок криптовалюти зазнав значних втрат протягом останнього тижня, і біткойн, і ефіріум втратили майже 11% своєї вартості. Однак зниження ціни почало сповільнюватися, оскільки долар США ослаб, і біткойн почав відновлювати частину своїх втрат.

Цікаво, що слабший долар США став критичною рушійною силою нещодавнього сплеску на ринку криптовалют. Тим не менш, оприлюднені дані з праці за лютий свідчать про уповільнення зростання заробітної плати, що свідчить про зменшення інфляційного тиску. Це може змусити Федеральну резервну систему підтримувати помірне підвищення процентної ставки, тим самим зменшуючи привабливість долара США.

Незважаючи на те, що в лютому економіка США швидко створювала робочі місця, уповільнення темпів зростання заробітної плати та збільшення рівня безробіття знизили очікування щодо підвищення ставки на 50 базисних пунктів, коли представники Федеральної резервної системи зустрінуться через два тижні.

Однак, враховуючи триваючі регуляторні проблеми та нещодавню волатильність ринку, залишається невизначеним, як ринок криптовалюти та долар США працюватимуть у найближчі тижні.

Криза ліквідності Silicon Valley Bank викликає побоювання поширення інфекції на фінансових ринках

Silicon Valley Bank (SVB), велика фінансова установа, яка обслуговує компанії венчурного капіталу, сильно постраждала від кризи ліквідності. Проблеми банку викликали побоювання щодо зараження на фінансових ринках і викликали занепокоєння щодо потенційного впливу на економіку в цілому.

Варто зазначити, що банк зі штаб-квартирою в Санта-Кларі, Каліфорнія, надає ряд фінансових послуг компаніям венчурного капіталу та їх портфельним компаніям. SVB відомий своїм досвідом у технологічному секторі та відіграв важливу роль у розвитку індустрії венчурного капіталу в Кремнієвій долині.

Однак останні звіти висвітлюють фінансову боротьбу банку, а інсайдери повідомляють про «серйозну проблему ліквідності» в установі. Звіти свідчать про те, що банку важко підтримувати рівень фінансування, що викликає побоювання, що він може бути неспроможним виконати свої зобов’язання.

Слід зазначити, що новини про кризу ліквідності SVB сколихнули ринок криптовалют, внаслідок чого ціни на основні цифрові активи впали. Крипторинок, який протягом останнього місяця перебував на підйомі, сильно постраждав від цієї новини: біткойн та Ethereum значно втратили вартість.

Основна увага буде зосереджена на тому, як SVB та інші фінансові установи реагують на кризу та чи можна стримати її наслідки. Однак криптовалютний ринок, як і інші фінансові ринки, буде уважно стежити за розвитком подій у найближчі тижні, оскільки інвестори очікують ознак стабільності та повернення до нормального життя.

SEC відхиляє пропозицію VanEck щодо Bitcoin Trust: вплив на BTC

Варто зазначити, що Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) знову відхилила пропозицію VanEck створити спотовий біткойн-траст, який дозволить інвесторам торгувати біткойнами на регульованих біржах. Це рішення знаменує собою майже 20 подібних відмов за останні шість років, оскільки SEC вагалася щодо схвалення таких заявок.

Відхиляючи пропозицію VanEck, SEC послалася на занепокоєння щодо маніпулювання ринком, ліквідності та оцінки. Однак комісія також зазначила, що на ринку криптовалют все ще бракує прозорості та регулювання, що ускладнює захист інтересів інвесторів.

Відмова від пропозиції VanEck, швидше за все, матиме негативний вплив на ціну біткойна в короткостроковій перспективі, оскільки це зменшує можливості для інвесторів інвестувати в криптовалюту через регульовані канали. Він також підкреслює регуляторні проблеми, з якими продовжують стикатися криптовалюти в США.

Ціна біткойна

Сьогодні в прямому ефірі Bitcoin ціна становить 21 515 доларів, а 24-годинний обсяг торгів – 22,8 мільярда доларів. За останні 24 години біткойн зріс на 5,00%. Наразі він займає перше місце на CoinMarketCap з реальною ринковою капіталізацією в 415 мільярдів доларів.

Біткойн відскочив від рівня підтримки в 19 850 доларів. Якби він опустився нижче цього рівня, це могло б викликати тиск продажів і призвести до подальшого падіння до рівня 16 400 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

З іншого боку, перша перешкода для біткойна знаходиться на рівні опору в 21 700 доларів. Якщо біткойн перевищить цей рівень, це може спровокувати тиск з боку покупців і потенційно підштовхнути його ціну до рівня 23 175 доларів.

Якщо бичачий імпульс збережеться, є шанс, що біткойн може навіть досягти позначки в 25 150 доларів.

Купуйте BTC зараз

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Подивіться на ретельно відібраний список 15 найкращих альткойнів у 2023 році Industry Talk, куратором якого є Cryptonews. Список регулярно оновлюється новими ICO-проектами та альткойнами, тому не забудьте часто перевіряти останні події.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини