с Bitcoin піднявшись на 15% лише за сім днів, багато інвесторів задаються питанням, чи настав правильний час для покупки. У цій статті ми обговоримо поточний стан ринку біткойнів і розглянемо деякі прогнози ціни біткойнів на майбутнє.

Давайте детальніше розглянемо ключові основи ринку криптовалют, які можуть впливати на загальний рух цін.

Регулятори вживають заходів для регулювання криптовалюти

15 лютого ДКЦПФР запровадила нову «охорону» регулювання це, серед іншого, обмежить можливість менеджерів активів інвестувати кошти клієнтів у криптовалюти. Ця пропозиція є наслідком кількох останніх заходів, вжитих регуляторами для забезпечення більшого захисту інвесторів на ринку, відомому своєю високою мінливістю цін.

Тим часом 13 лютого Департамент фінансових послуг Нью-Йорка керована криптовалютна фірма Paxos припинить випуск стейблкоїна BUSD через «невирішені проблеми», пов’язані з його зв’язком із криптовалютною біржею Binance, яка є брендом монети. Paxos припинить виробництво нових токенів BUSD з 21 лютого відповідно до вказівок NYDFS у закрити співпраця з компанією.

Незважаючи на неодноразові запевнення політиків і регуляторів щодо регулювання сектору криптовалют, інвестори повернулися на нестабільний ринок цифрових активів, що призвело до зростання BTC/USD.

Готель у Бахрейні тепер приймає платежі в криптовалюті

За словами а звіт від Arabian Business 13 лютого Novotel Bahrain Al Dana став першим готелем у регіоні, який приймає платежі в криптовалюті. У звіті зазначено, що Novotel Bahrain Al Dana Resort і Eazy Financial Services співпрацюють, щоб дозволити клієнтам оплачувати свої рахунки в готелі за допомогою криптовалют. Щоб полегшити обслуговування через додаток Binance, готель встановить спеціальні термінали на своїх торгових точках.

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао рекомендував власникам криптовалютного бізнесу подумати про переїзд до Франції, Дубая (ОАЕ) і Бахрейну, оскільки ці країни підтримують біткойн. Він вважає, що переїзд до нової країни не буде поганою ідеєю, якщо ви захоплені своїм проектом.

В останні місяці кілька готелів на Аравійському півострові, такі як W Dubai – The Palm і Palazzo Versace Dubai, наслідували тенденцію до оцифрування фінансових активів і почали приймати платежі в криптовалюті.

Центральний банк Бахрейну також схвалив цей крок, зробивши Novotel Bahrain Al Dana Resort першим готелем у країні, який приймає платежі в криптовалюті. Це збільшення сприйняття цифрових активів серед окремих людей і країн сприяло зростанню цін на провідні криптовалюти, такі як BTC/USD.

CleanSpark придбає 20 000 машин останнього покоління для майнінгу

16 лютого компанія з майнінгу біткойнів CleanSpark оголосив у своєму офіційному блозі, що вона придбала 20 000 нових майнінгових установок останнього покоління. Згідно з дописом у блозі, CleanSpark витратить 32,3 мільйона доларів на машини після застосування купонів на 25% знижку, в результаті чого середня вартість терахаша (TH) становитиме 13,25 доларів. Очікується, що установки Pro+, які на 22% ефективніші за свої попередні версії, будуть доставлені партіями в період з березня по травень.

CleanSpark розширює свою майнінгову діяльність у Сполучених Штатах, придбавши 20 000 додаткових машин Antminer S19j Pro+ за 43,6 мільйона доларів. Ця покупка може збільшити переробні потужності підприємства на 37%. Завдяки цьому придбанню загальна кількість майнерів, придбаних компанією під час ведмежого ринку, становитиме 46 500 одиниць.

Скориставшись нижчими цінами на бурові установки на ринку, компанія планує збільшити свої майнінгові потужності, коли ціна BTC/USD відновиться.

Ціна біткойна

На сьогодні в прямому ефірі Bitcoin ціна становить 24 460 доларів, а 24-годинний обсяг торгів – 23 мільярди доларів. Bitcoin впав майже на 1% за останні 24 години. Зараз він займає перше місце в рейтингу CoinMarketCap з реальною ринковою капіталізацією в 472 мільярди доларів. Обігу біткоїнів становить 19 296 068 монет BTC, а максимальна кількість – 21 000 000 монет BTC.

У неділю пара BTC/USD торгувалась у вузькому діапазоні між рівнями від 24 400 до 25 250 доларів. Якщо ціна перевищить рівень 25 250 доларів, вона потенційно може досягти 26 000 або 26 450 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Поточна підтримка біткойна становить 24 300 доларів. Якщо ціна впаде нижче цього рівня, вона може впасти до 23 750 доларів або навіть позначки 23 300 доларів. Подальше падіння може призвести до прориву рівня 23 300 доларів, що може підвести BTC до позначки 22 850 доларів.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

CryptoNews опублікував детальний огляд 15 найкращих криптовалют, які варто розглянути інвесторам у 2023 році. Звіт розроблений, щоб допомогти інвесторам приймати обґрунтовані інвестиційні рішення.

Крім криптовалют, існують інші інвестиційні можливості з високим потенціалом прибутку, які інвестори можуть розглянути.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини